ucet banka po 26.

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Aj ja som si ho zriadil, a som zvedavý tiež kedy príde. Presnejšie ešte čakám na kartu kedy po platbe tou kartou by mala byť ďalšia odmena s ktorou to dokopy je 45€ aj so založením účtu.

Toto píšu v pravidlách:
Pre bonus časti A) a B) bude odmena vyplatená na nový Smart účet nasledujúci kalendárny mesiac po mesiaci, v ktorom splnil podmienky.
tak zjavne asi v decembri to príde :D
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Tak mne už karta prišla, celkom rýchlo, 12.11 (piatok). mi poslali SMS, že bola odoslaná a už teraz dnes (15.11 - pondelok) prišla. A to som 8.11. mal aktívny účet, čiže do týždňa prišla karta, dosť rýchlo, oproti Unicreditu kde som čakal aj dva týždne, ČSOB celkom prekvapila.
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Mne tiež tak nejak. Karta vyzerá celkom reprezentatívne a aj internetové bankovníctvo výrazne lepšie ako 365 banka.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa mirjak »

Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Keby som selektoval banky podľa toho či nikedy mala nejaký menší/väčší problém, tak mám všetky peniaze doma pod vankúšom.
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa JacobSteven »

ArAsHiT napísal: Ut 23. Nov, 2021, 22:07 Mne tiež tak nejak. Karta vyzerá celkom reprezentatívne a aj internetové bankovníctvo výrazne lepšie ako 365 banka.
Ešte v budúcnosti podpora PUSH notifikácii po transkakcii a bude to ešte lepšie. 365-ka je teraz bezvýznamná, neviem čo také lepšie dokáže ponúknuť, ja ju ešte zatiaľ nechávam na nákupy z Číny kvôli Aliexpressu a 4% Cashbacku, ale neskôr ju asi tiež zruším. 365-ka sa pomaly, ale iste už proste mení na obyčajnú banku, čo už nastalo po tom ako zaviedli aj úvery či prevzali kamenné pobočky Poštovej banky a to jak hovorili, že nebudú mať kamenné pobočky. A to ako sto rokov mali pomalú aplikáciu aj teraz to nie je najrýclhejšie... a tie ich bankomaty, som ich párkrát skúsil a akože pomalšie bankomaty som nevidel. Teda skôr ten softvér v bankomatoch bude nanič, keď mala bakomaty Poštová banka (ale dalo sa z nich vyberať aj s 365) tak boli fakt oveľa rýchlejšie.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ten cashback som tiež videl, oplatí sa to? Je tam dosť predajcov? Ja to mám zase čisto pre sporenie cez to ich syslenie, ja si cez to nabíjam Revolut, takže nemusím čakať len na platenie v obchodoch apod.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Ako ponúk na cashback je dosť, len záleží či sa ti nejaká zíde. Mne hlavne tie 4% z Aliexpressu za zídu, ale aj také 1% z platby na Shell využijem (hej je to fakt nič moc, ale lepšie jak nič :D), niekedy majú aj špeciálne ponuky, raz mali 5€ bonus pri zaplatení kartou v reštaurácii len tak. Osobne za dva roky som dokopy ušetril skoro 18€.

Ale je to zase také fakt, že buď tam nájdeš zľavy pre teba, ktoré sa zídu alebo nenájdeš. Ale zase je to zadarmo všetky tie cashback ponuky, čiže je to len taký bonus.

Aj to mimochodom, ten cashback je cez tretiu stranu, a dokonca SLSP a Unicredit ho majú taký istý, čo som teraz pozeral tu: https://www.dateio.eu/sk/for-banks tak oni im to poskytujú. Ale zase čo som si všimol tak sú stále ponuky čo majú banky rovnaké, ale sú aj občasné, ktoré má každá banka iné.
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

V slsp využívam, zaujímavé v poslednej dobe bolo 3% na shell a 5% na mojalekaren.sk
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Divné, ja tam pri Shell mám len 1% už dlho :D
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Ono to je personalizované. Asi to využívaš, tak ti nemusia dať 3% 😅. Ja som využil teraz 1x, keďže sa nedá ísť tankovať do AT. Prvé 3 tankovania sú 3%, potom 1%.
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Mne už prišiel ten bonus za založenie účtu od ČSOB 45€. Prišla mi najprv, SMS, že dostanem ten bonus a bude mi pripísaný na účet a potom pozriem večer a už peniaze mi prišli :D

Inak ešte sa vrátim k tom Unicreditu k tým notifikáciam, to je pekne začarovaný kruh :D minule mi prvýkrát a možno náhodne prišla notifikácia, že mi prišli peniaze na účet, len raz a už odvtedy vôbec :D aj to tie mailové notifikácie sú nejako divno spravené, peniaze keď prídu tak to mi príde e-mail, ale ak odídu tak mi nič nepríde :D
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3256
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Diablo1st »

A máš tie mail notifikácie korektne nastavené? Mne chodia maily so všetkými pohybmi na účte
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
Mr.Oizo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: St 01. Apr, 2020, 17:22
Bydlisko: Poprad

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Mr.Oizo »

Ako ste rušili účet v 365bank ?
.
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Môže byť :D som to teraz pozeral, mal som len Transakcia, a ešte tam je Kartové transakcie, tiež nechápem čo to nedali dokopy a treba to zvlášť :D No uvidím pri najbližšej platbe či to už funguje :D

Dúfam najbližšie, že fakt spravia aj normálne PUSH notifikácie pre kartové transkakcie či hocičo, fakt sa stále divím, že to nemajú keď úprimne odkedy spoplatnili asi všade SMS notifikácie tak je to taký štandard PUSH notifikácie.

@Noxius - skús či v appke to niekde nemajú, prípadne im napíš cez chat v appke. Alebo je tu možnosť, že v svojej aktuálnej banke si požiadaš o presun účtu, čiže aktuálna banka spraví za teba všetko. Ale z vlastnej skúsenosti čo som prenášal účet od TB do SLSP tak to trvalo cez jeden mesiac, ako bolo mi to síce jedno, že to trvalo tak dlho, ale nechápem čo tak dlho robili :D asi mi presúvali tak dlho 10€ čo som si musel ešte dokonca v TB nechať. To je tiež inak blbosť, v TB mi povedali, že účet sa zrušiť nedá či čo len presunúť tak som musel si vložiť ešte peniaze na TB a potom ísť kvôli tomu do SLSP a požiadať o presun. Nechápem prečo to nemôžu mať normálne v appke ako taký Revolut, ale zase pravda Revolut je čisto online banka, ale aj tak.

Návrat na "Debata o všetkom"