Star Tales, GPU-PhysX benchmark

Všetko ohľadne benchmarkov a výsledkov z nich...
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10019
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Reputácia: 1
Bydlisko: Nové Zámky

Star Tales, GPU-PhysX benchmark

Príspevok od používateľa crux2005 »

Star Tales – Benchmark Demo

Star Tales is a highly ambitious social networking game from the acclaimed Chinese developer QWD1. Think of Star Tales as The Sims online with Unreal Tournament 3 level graphics and GPU-accelerated physics.

Characters are modeled with incredible detail. Dancers in the game employ intricate motion captured animation. Because dancing is a central aspect of the game, clothing animation was designed for the highest level of realism and interactivity. In the Star Tales benchmark which features a main dancer wearing a long shirt and four supporting dancers, more than 14,000 clothing vertices are simulated in total. Because this is such an overwhelming workload for the CPU, Star Tales leverages the GPU to achieve scalable performance. For example, the modestly priced GeForce GTS 250 is able to render the game at 1920 x 1200 with advanced graphical effects such as HDR and depth of field, and at the same time, simulate collision between 14,000 clothing vertices against dynamic geometry, all at 35 frames per second.

This is the first game of its kind to achieve this level of physical and graphical realism on consumer hardware.

Obrázok
Download link:
http://nzone.download.nvidia.com/nodlm/ ... _final.rar" onclick="window.open(this.href);return false;

YouTube video:
s pozdravom, crux.
ANONYM_a2

Re: Star Tales, GPU-PhysX benchmark

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

UPDATE
Ak by niekto po dlhom čase zatúžil pustiť si tento kvalitný :-D benchmark znovu na Fermi GPU (GTX4xx/5xx) bude potrebovať updatnutú verziu, link v prvom poste stiahne len neupdatnutú verziu, ktorá ne Fermi nefunguje, tak som troška brázdil vody internetu a na jednej ruskej stránke sa mi podarilo dopátrať k funkčnému odkazu na updatnutú verziu (nakoľko zo stránok NVIDIE sa to nedá stiahnuť kvôli nefunkčnému linku, stiahne to len textový súbor).

LINK NA STIAHNUTIE AKTUÁLNEJ VERZIE

V prípade, že máte 16:9 monitor, tak existuje možnosť ako spustiť aj rozlíšenie 1080p (resp. aj iné rozlíšenie), návod ktorý som našiel na Guru3D.com je nefunkčný :rolleyes: ..teda som sa troška hrabal v .ini súboroch a podarilo sa mi nájsť cestu ako rozchodiť aj iné rozlíšenia, než tie ktoré benchmark ponúka.

1. choďte do adresára: C:\Program Files (x86)\QWD1\StarTalesBenchmark\StarTalesBenchmark\ExampleGame\Config
2. skopírujte si súbor ExampleEngine.ini na plochu a otvorte si ho vo wordpade
3. v odstavci SystemSttings upravte posledné dva riadky na

Kód: Vybrať všetko

ResX=1920
ResY=1080
4. uložte cez File > Save
5. nakopírujte späť do C:\Program Files (x86)\QWD1\StarTalesBenchmark\StarTalesBenchmark\ExampleGame\Config
6. keď teraz spustite benchmark, tak pole resolution bude prázdne, to kvôli upravenému rozlíšeniu, teda to nechajte tak, už si len nastavte zvyšné parametre a spustite benchmark ;)

Návrat na "Benchmarky"