uzavrete sluchadla cca 100-150 .

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
dark_globe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1028
Dátum registrácie: Št 29. Sep, 2011, 08:33
Bydlisko: Michalovce

uzavrete sluchadla cca 100-150 .

Príspevok od používateľa dark_globe »

čaute : zhaňam uzavrete sluchadla ale podmienka je aby mali volume control bud na kabli alebo priamo na naušnikoch .
niečo na sposob hyperX stinger alebo Beyerdynamic MMX 100 čo sa tyka ovladania .
som už na tento typ zvyknuty , teraz dočasne použivam audiotechniky m20x a často sa pristihnem , že
ak chcem rychlo stlmiť alebo pridať zvuk na pc či už in game alebo pri počuvani niečoho
tak podvedome siaham na sluchadla kde samozrejme zistim , že ovladanie hlasitosti neni .

to by bola jedina požiadavka , je mi jedno či to bude headset alebo samostatne sluchadla ,
pri hrani cs:go tak či tak použivam samostatny mikrak , proste čim lepšie uzavrete sluchadla okolo 100-150 eur s ovladanim zvuku .
personal rig:
Spoiler: ukázať
cpu: ryzen 7 5700X
cooler: DeepCool AK400
mobo: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II
graphics: Asus Dual RTX 2070 SUPER EVO OC
ram: 2x16gb Kingston FURY renegade black 3600MHz cl16
ssd: Crucial P3 Plus 1TB NVMe
case: Fractal Design Focus 2 Black Solid
power supply: EVGA 600 GD
sound card: Creative Sound BlasterX AE-5 Plus
headphones: Beyerdynamic MMX 100 , Audio-Technica ATH-M20x
monitor: MSI Optix G241 144Hz 1ms IPS
operating system: windows 10 PRO
DomiSvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: Ut 11. Apr, 2017, 18:04

Re: uzavrete sluchadla cca 100-150 .

Príspevok od používateľa DomiSvk »

Beyerdynamic mi príde všeobecne ako najlepšia volba schopné sluchadla na roky ktoré sa len tak nerozpadnú a každá jedna nahradna vec na nich sa da objednať priamo u nich . Ale konkretne typ ma nenapadá ja som mal ten volume control bud a po tyždni som si odvykol + mechanicky sa opotreboval a začal mi robiť šum ale ja som ich mal plastové konkretne sennheiser gsp 300 :D .

Návrat na "Nákupná poradňa"