Smart hodinky od manželky pre mňa pod stromček

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
lacino88
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ut 18. Aug, 2009, 20:02

Smart hodinky od manželky pre mňa pod stromček

Príspevok od používateľa lacino88 »

Ahoj,
moja polovička sa ma už viac krát pýtala čo pod stromček. Keďže som ju na 65" Oled TV neprehovoril, mojou druhou voľbou sú smart hodinky. Aktuálne mám Mi Band 4 (najvyšší čas na zmenu).
Hodinky budú slúžiť na bežné nosenie, ako predlžená ruka OnePlus 8 Pro. Nie som moc športový typ a popri kompletnej prerábky poschodia ktoré sa ťahá už od Veľkej noci mám pohybu až až. Cena by sa mala pohybovať okolo 200eur. V danej cenovej kategórii ma oslovili:
Huawei Watch GT2 Pro a Amazfit GTR 3 Pro.
Oba majú funkcie, ktoré by som od hodiniek očakával - pekný displej, dizajn, tep, spo2, telefonovanie cez hodinky, GPS, slušná výdrž ... Jediné čo mi chýba je platba hodinkami. Ale v danej cene neviem či by to bolo možné bez toho, aby to bolo na úkor inej užitočnej vlastnosti.

Aktuálne som viac priklonený pre Huawei, brat ich má a celkom si ich chváli + titán, zirkón a keramika dávajú hodinkám punc luxusu. Amazfit zasa ma oslovili plynulejším systémom (u Huawei to nie je tragédia ale rozdiel tam je) a ovládanie otočnou korunkou je určite pohodlnejšie.
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1 PSU SuperFlower 650W Gold MB MSI Z97 Gaming 3 CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX GPU ASUS Strix GTX 970 RAM Kingston 2x8GB HyperX SSD Samsung 840 EVO 240GB + 500GB HDD WD Black 1TB + 2TB Monitor NEC EA244WMi TV Samsung UE48H6470 PhoneOnePlus 8 Pro 256GB/12GB

Návrat na "Nákupná poradňa"