Problemy po update fora

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5372
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Nadavky sice na forum nepatria, ale plne chapem ak ma per problem respektovat jerryho ako cloveka, ci nebodaj admina. Tiez som si s nim uzil svoje, ci uz tie "ponuky" v bazari alebo ban za nahlasenie prispevku :D
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1635
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa werwest »

Hlavne robit hrud za “nadavku” (ze boha vasho nadavka, kde sme v skolke?) ale ze tu ludia robia double tripleposty nikoho netankuje? Neviem po ktorom update to zacalo. Alebo supnite plugin, nech spaja prispevky, jak to je na inych forach.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2704
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa lepermessiah »

Ja na ine fora uz viac ako 10 rokov nechodim, najprv som nemal potrebu, teraz uz nemam na ine fora cas. nechapem co stale riesite a ze niekomu nieco nejde, lebo mne teda ide vsetko a vzdy :D To samozrejme neznamena, ze sa nenajdu problemy a bugy, ale phpBB ako take sice stabilne moze byt, no kopec pluginov ma mizernu podporu, maju chyby, ktore sa tazko odstranuju, byva problem s kompatibilitou a X dalsich problemov. Ak je nejaka ficura na "konkurencnom" phpBB, tak si dajte namahu, zistite aky je to plugin a dajte navrh na vylepsenie, no nie?
Ak by sa malo robit nieco seriozne, tak v prvom rade iny softver a nie phpBB, ale zas era kedy vsetci viseli na forach je davno prec, takze aj taketo jednoduche phpBB by malo stacit. Ved je to hlavne o prispevkoch a nie o ficurach.. Mne je jedno ci su tu nejake smajliky, lebo niekto komentuje kopec hovadin, niekto kopec negativnych volovin a niekto raz za cas sa spyta rozumnu vec a nema z toho nic (StackOverflow je v tomto fajn).
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9992
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa stiv »

Myslim ze na iose ma obcas odhlasi ale to sa da prezit.

🍪 nemusim povolovat a ine problemy tiez nie su.

Edit Jerry: Vdaka za feedback :good:
.
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2743
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa Jerry »

Zoltan Balaton napísal: Po 13. Mar, 2023, 16:27 Ja som kludny, to je len moj sposob vyjadrovania, ked si niekoho nevazim.
Dostale ste feedback, uz vela krat.. vzdy to bola chyba toho cloveka.. Vysvetli mi, na co sem mam chodt, ked to tu ani riadne nefunguje..Vlastne nemusis
Hlavne si dajte medzi sebou lajky a ideme dalej.. ja tiez
Vidim, ze si kludny ... Myslim, ze sme komunita na nejakej urovni a taketo vyrazy tu nemaju co robit. Mysli si o tom co chces, ale nejaku uroven slusnosti by to tu malo mat.

ano, dostali sme feedback viac krat, ale ako si precitas pozorne, problem bol temer vzdy u uzivatela, robime pre spravny chod fora maximum.
Stale si ale nenapisal, ze na akom zariadeni mas problem, len si tu hladkas ego, ze nic tu nefunguje a ani nemusime nic vysvetlovat ...

Dali sme si lajky a chces vediet dovod? Aby sme ti poslali znamenie, ze vsetko funguje. Chalani skusili na mobile, aj na pc a funguje.

@SKiLEX ak mas nejaky problem, kludne mi napis. Chcel by som vidiet vas vsetkych hrdinov za klavesnicou, ako by ste vy spravovali forum vo svojom volnom case, zadarmo a este sa tu stale natahovat s uzivatelmi (dokola ti isti) a riesit ich "problemy" ...
Ale chapem tuto dobu, nikto si nic nevazi, kazdy je len hrdina a rypanie je na dennom poriadku, samozreme to nemyslim len tu u nas, myslim to globalne aj na inych strankach a diskusiach.

@lepermessiah Velmi pekne a trefne si to napisal ... Ale kto by si uz len robil namahu, hladat nieco vo svojom volnom case???

@werwest Ak si si vsimol, tento "ukaz" sa objavuje hlavne v debate o vsetkom, tam sa na to prihliada trocha viac s rezervou.
Nemozeme neustale len zakazovat a davat odmeny za tieto priestupky, niektori clenovia fora sa citia potom ukrivdeni.
Spoiler: ukázať
Intel i7 11700 • Asus ROG Strix RTX 3080 OC • Gigabyte B560 AORUS PRO AX • 32GB DDR4 HyperX Predator • 1 TB M.2 WD SN850 • Corsair RM850 (2018) • Creative I-Trigue L3800 • Win 11 • Dell Gaming S2721 DGF • Logitech G513 + G403
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3323
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa beardie »

Jerry napísal: Po 13. Mar, 2023, 22:43 Chcel by som vidiet vas vsetkych hrdinov za klavesnicou, ako by ste vy spravovali forum vo svojom volnom case, zadarmo a este sa tu stale natahovat s uzivatelmi (dokola ti isti) a riesit ich "problemy" ...
Nebadam, že by bola možnosť zapojiť sa do zlepšenia alebo pomoci fóru
úprimne, par tém o zlepseniach som vytvoril a ako to dopadlo
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2743
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa Jerry »

Áno máš pravdu, bolo tu veľa návrhov, nie všetky sa dajú ale realizovať. Tak isto nerozhodujem o tom sám, musí sa zhodnúť väčšina ...
Spoiler: ukázať
Intel i7 11700 • Asus ROG Strix RTX 3080 OC • Gigabyte B560 AORUS PRO AX • 32GB DDR4 HyperX Predator • 1 TB M.2 WD SN850 • Corsair RM850 (2018) • Creative I-Trigue L3800 • Win 11 • Dell Gaming S2721 DGF • Logitech G513 + G403
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa newmi »

Ako sa hovori, za dobrotu na zebrotu. Snazime sa to tu trochu vylepsit, chalani sa babru s nasadenim pluginov a ako vdaka su len vecne nareky, ze to nejde bez akehokolvek presnejsieho popisu problemu. Nikto nie je dokonaly, nic nie je dokonale. Vzdy sa vyskytnu chyby aj ked sa to testuje xy krat. A vzdy sa snazime problem riesit aj ked vela z nas uz ma toho casu pomenej.
Nikto to nema full time plateny job. Ani vy tu nemusite nic platit. Nie je to tu o biznise, je to o ludoch a ich tuzbe socializovat sa trochu a pomahat si. Nehadajme sa tu, nenavazajme jeden do druheho ale budme k sebe slusny.

EDIT Jerry: Chcel som ti dat like, ale radsej nie, lebo ........ Asi vies preco. Dakujem
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa materik »

Neviem, ci to patri sem, alebo samostatne vlakno. Pripadne, mozno to uz bolo reportovane. Na starsich prispevkoch sa mi deje toto:
pc-layout.PNG
Hore chyba, ze nevie vydolovat user_reactions a layout je rozbity, prispevky roztahuje na full screen vysku:

Kód: Vybrať všetko

<div id="post-reactions1572951" class="reactions" style="height: 100%;">
<!-- height: 100% ked sa vysmari, tak ma prispevok spravnu vysku -->
Vidim to v Firefox Developer Edition v 112.0b3 aj 112.0b4, v Brave (v 1.49.120) je to OK (ale nie som tam prihlaseny).
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3652
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa fobos »

Toto mám aj ja na FF 111.0

Deje sa to na príspevkoch, kde bol užívateľ deaktivovaný (napr. téma Nič Také Konkrétne 1. strana - užívateľ Le_Frog - pravdepodobne to bol aj tom vlakne o bikoch) - a vznikajú potom strašne veľké medzery medzi každým postom..
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2743
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa Jerry »

Vieme o tomto probléme, ale nepodarilo sa nám ho zatiaľ odstrániť. Je to presne ako píše @fobos , deje sa to v príspevkoch, kde bol užívateľ deaktivovaný.
Zatiaľ sme neprišli na to, ako tento neduh odstrániť.
Každopádne vďaka za pripomienku...
Spoiler: ukázať
Intel i7 11700 • Asus ROG Strix RTX 3080 OC • Gigabyte B560 AORUS PRO AX • 32GB DDR4 HyperX Predator • 1 TB M.2 WD SN850 • Corsair RM850 (2018) • Creative I-Trigue L3800 • Win 11 • Dell Gaming S2721 DGF • Logitech G513 + G403
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9992
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa stiv »

Mne sa nieco pokazilo ci?
Snímka obrazovky 2023-03-29 o 8.42.31.png
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5822
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa wingo »

Mne zobrazuje korektne na Firefox.
prispevok.png
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12246
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa HellAngel »

umna tiez je zobrazovanie OK, prehliadac Edge. Posledna verzia
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9992
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Problemy po update fora

Príspevok od používateľa stiv »

Aj v chrome mi to ide a v safari ani moc nie. Nejake blokatory nezavazia.
.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"