Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

idem nakoniec do polskeho mediamarketu. blizsie.
hry- ps5
doma-HP probook
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2554
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Bydlisko: il

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Pietro sk »

SKiLEX napísal: Ak mas nejake vysvetlenie akym sposobom sa olej vznieti skor ako benzin(za predpokladu ze sa tam ta slavna kvapka vobec do spalovacieho priestou ma ako dostat) tak sem s tym
https://www.infineuminsight.com/en-gb/a ... -ignition/
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5275
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Vysvetlenie typu: The source of pre-ignition is not totally known. Some R&D groups showed liquid fuel/lubricant droplets while others highlighted solid flaking deposits.

Na nejakej random nedoveryhodnej stranke nepovazujem za dostatocne...
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

podla vas aky retard ide do PL na nakup s berlingom a obi hajzli svaitok a zavretw secko. este som aj cekoval skor na stranke ze az dlasiu nedelu maju sviatok a oni svine aj dnes. v PL velmi vela hliadok na rychlost a u nas nikto nikde a na hranici jedna kia ceed ale asi spali bo nezastavil ma nikto. utorok druhy pokus :). drzte palce. siel som cez Bardejov a hore.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5275
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Podla mna ziadny, taky človek predsa nemôže existovat
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa quicky »

nemáte skúsenosti s ochrannými fóliami priesvitnými ? má to zmysel ? na lexusa si vravím, že by som si to dal, ale 1200e /predok auta+strecha/ inými slovami ochráni to pred klasickými ťukancami od kamienkov na laku ? resp čo od toho čakať... otázka či nemá väčši zmysel sa na to vykašľať a v prípade potreby pred predajom to nechať radšej za nejakú spoluúčasť prelakovať (len teoreticky).
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Monster »

Vyznam to, treba potiahnut aj svetla, chcem to dat aj na mazdu, jeep mam potiahnute blatniky od vyroby. Len sa bojim ze bude po case vidiet velky rozdiel. Daktore folie zltnu a na bielej to moze byt vidiet. Aku farbu si si objednal? 1200eur je vela, kamos si teraz dal na A6 potiahnut kapotu, naraznik, svetla a spatne zrkalda a dal 260eur. Kapotu ma polyuretan ostatne PVC.
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Lebo nie je folia jak folia. Niektore su hnusne a vidno to aj z lietadla ze ich tam mas. Xpel je xpel, pripadne magnus. :)

A ci sa to oplati je na tebe. :D
.
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1934
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Miso122 »

Ak si niekto, komu zalezi na tom, ci budes mat v laku dobky od kamienkov, tak sa to imo oplati. Ale jednoznacne kvalitne folie ako pise Stiv, tie za 260 spominane vyssie budu nejaky low-cost odpad :D
ITX >>> ATX
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2554
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Bydlisko: il

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Pietro sk »

Daktore folie zltnu
tak asi vsetky (uv je svina), ci kolko rokov daju zaruku ? ;) ked to budes davat dole, tak aj s lakom :D
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1934
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Miso122 »

Nie všetky zltnu a s lakom nejde nič ;) akurát to nebudeš dávať dole na záhrade v zime, ale s teplou parou v garáži
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Naco mu prezradzas detaily :D

Ked to bude robit nejaky Janko v garazi tak aj s lakom, a potom to bude stat 3 rakety to dat do kopy.

Xpel sa dava dole v pohode, bez laku a bez lepidla na laku. Ale tak 10 rokov by som to tam tiez nenechaval. :D
.
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Monster »

Miso122 napísal: Po 29. Nov, 2021, 10:51 Ak si niekto, komu zalezi na tom, ci budes mat v laku dobky od kamienkov, tak sa to imo oplati. Ale jednoznacne kvalitne folie ako pise Stiv, tie za 260 spominane vyssie budu nejaky low-cost odpad :D
Vyslovene low cost odpad to nebude, ak s tym ma realne skusenosti a odporuca ich. A radsej dam prefoliovat kazdy rok za 260, ako zaplatit 1200 a dufat ze to par rokov bude dobre.
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1934
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Miso122 »

Co znamena realne skusenosti, ze ich ma par mesiacov na aute a vyzeraju ako nove? :D urcite budu hrube, vidiet presne kde su, na konci krasna hrana, a davat dole ich bude pain. na kvalitne folie je 5r zaruka, na spickove 10r. takze nemusis dufat, ze to o par rokov bude dobre, pretoze bude.
ITX >>> ATX
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2554
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Bydlisko: il

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Pietro sk »

stiv napísal: Po 29. Nov, 2021, 14:21 Naco mu prezradzas detaily :D

Ked to bude robit nejaky Janko v garazi tak aj s lakom, a potom to bude stat 3 rakety to dat do kopy.

Xpel sa dava dole v pohode, bez laku a bez lepidla na laku. Ale tak 10 rokov by som to tam tiez nenechaval. :D
technologia auto kondomu ma nepresvedcila, vcelku draha. ebat
stalo ma zlomok ceny kupit poldeci farby +lak (touchup) . masinou prelestit a potom cele auto cquartz. teraz blato a dazd, ono sa to umyva same. :dance:
spomenul som si na jeden pripad ked autoplachta chemicky zasiahla do laku a neslo to odstranit. :-D

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"