Akcie/Zľavy/Výpredaje

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Conrad majú tiež BF kupón, BLACKWEEKEND v hodnote 10% a vyzerá to, že na všetko nezľavnené.

https://www.conrad.sk/blackweek

Zvyknú mať často náradie za aj tak dobré ceny a s 10% zľavou sú celkom fasa (napríklad také Knipex nástroje sú u nich už skoro najlacnejšie u nás s kupónom je to steal). Napríklad majú aj predobjednávku pre iPad Mini a s kupónom sú za 527€, čo je tiež najnižšia cena (cena v iStores za 536€ je s ISIC).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4778
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa hulo92 »

Myslim ze to sem mozem hodit, Tidal ma akciu 3 mesiace za eurko hifi program resp. 2eurka za hifi plus program pre novo zaregistrovanych uzivatelov :)
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2326
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Xeigen »

2TB Samsung 870 evo .... 129e

Este ma tam zaujalo kombo a52s + buds2 za 1e + promo kód SB40 s final cenou 410e
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
lele007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 938
Dátum registrácie: St 28. Jan, 2009, 01:14
Bydlisko: Kosice

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa lele007 »

Celkom brutal zlava na to SSD.. update: zmenilo sa tlacitko na 'upozornit na dostupnost', takze uz asi neni :)

Mozno niekto vyuzije:
https://www.facebook.com/lidlslovensko/ ... 306561767/
Dnešný večer bude v Lidl online shope naozaj štedrý!😍🎄Využite zľavu až 12 % na celý nákup v našom eshope a potešte seba alebo svojich blízkych aj k Vianociam👉 https://bit.ly/3DP3Tio
✅ Špeciálny kód LIDL12 platí iba v nedeľu 12.12.2021 od 18:00 do 22:00. Nezabudnite, že zľavový kód je potrebné zadať v poslednom kroku košíka v sekcii "Skontrolovať a Objednať".
MSI PRO B650M-P | AMD Ryzen 5 7600 | Patriot Viper Venom 32GB KIT DDR5 6000MHz | Endorfy Fera 5 | Montech AIR 1000 SILENT Black | Apacer AS2280Q4U 1 TB | ASUS TUF GAMING 750B
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2220
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa mirjak »

Xeigen diky, no tie 870 EVO 2TB tam uz nie su, asi budu o tyzden na bazosi :(
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2326
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Xeigen »

Noo, je to mozne.
Ja som normalne 1 kus objednal, tak uvidime ci to pride
a ci to nebola to len chyba v matrixe.
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2749
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

do riti, ten ssd som zmeskal.. sakra
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD m.2 Samsung 2×1TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLK8-800D4 UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1928
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Miso122 »

ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Plánuje niekto využiť túto akciu?
https://datacomp.sk/galaxy-stedre-sviatky_a607.html
Ak áno, a nemáte záujem o zľavu na hodinky, tak ja by som mal záujem a dal by som za tú zľavu aj nejaký peniažťok.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa stefan222 »

pre novych clenov ps+ od Sony je za 29e na 12mes. priamo na store.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 767
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Anubis »

To je super,nemusím vytvárať US účet 😃👍
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa quicky »

stefan platilo to aj pre starych clenov - teda ja som mal expired a teraz som kupoval.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2220
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa mirjak »

hubula napísal: Ne 10. Okt, 2021, 20:12 Dnes som aktivoval Xbox Game pass ultimate a potvrdzujem co tu uz odznelo - na CDKeys som kupil najlacnejsie 12 mesacne Live Gold kupony (Turecke). Trochu som sa potrapil kym som nasiel free turecku vpn, aby som ich mohol aktivovat 😁, ale nakoniec to slo hladko. Na zaver som aktivoval Ultmate za 1€ co mi ponukalo v store.
Vysledok je Ultimate predplatne na 3 roky za 85€.
moja skusenost: Live Gold som kupil ako hubula, nahodene na moj stary MS ucet, v pohode nabehol Live Gold na 3roky. No podcenil som to "stary ucet" a nasledne som sa dostal do sraciek :facepalm: no nastie sa to vo finale len trosku predrazilo a uz je Ultimate. Detaily v spoiler.
Spoiler: ukázať
sice mi vsade ponukalo Ultimate za 1eur ci 1$, ale po prechode na platbu na SK store som skoncil tym, ze "momentalne mate predplatne v inej oblasti" a ked som isiel na US store, tak zas tam sa mi nedalo zaplatit (daval som SK visa i paypal) a koncilo to "The region in which your payment option was issued and your Store region need to match". Skusal som teda kupit na MS Store 2$ Xbox kredit, skoncilo pri pokuse o platbu rovnako.

Vyzera, ze som tie Live Gold aktivoval na "stary" MS ucet, co mal nastavene v tom case "US" (vytvaral som ho kedysi davno kvoli GTAIV uctu, kde som ziadne platby ani krajinu neriesil, len to vtedy vyzadovalo games for windows ucet a zjavne ten XBOX profil mi z toho GFW vytvorilo ako US). MS ucet mam uz krajinu SK aj SK adresu a XBOX ucet som dal zmenit region z US na Slovakia, co zbehlo, ale ziadna zmena v predoslych pokusoch (nazad na US som uz nemohol, da to sa menit len raz za 3 mesiace)

Skusal som to aj na Win10 v Store aplikacii (aj take boli navody), tam som aspon dostal inu, zmysluplnejsiu chybu, z ktorej mi vychadalo, ze maju problem s konverziu USD predplatneho cez EUR predplatne, davalo toto: "PUR-ConversionBlockedCurrencyCountryMismatch" Tuto hlasku neuspesne riesili MS fora, reddit a pod, koncilo sa na natahovani so supportom a casto vraj neuspesne.

Nakoniec som "riskol", ze som kupil 1mes. Ultimate kluc na non-MS stranke (kedze na MS to rovnako neslo) a pre istotu s WW platnostou (nebral som radsej ani EU ani US o par susnov lacnejsie), zmenil som krajinu a adresu v MS ucte na US, tvarilo sa ze pridavam na US a nahodil som tam ten Ultimate mesacny kluc, zozralo ho aj hned konverzia celeho predplatneho na Ultimate zbehla, dokopy mam 37mesiacov. Tak snad uz len pockat par dni na Jeziska, vybalit a inicializovat Xbox X a deti maju o zabavu v logdane postarane :D

odporucam overit si vopred, na ktoru krajinu Vam tie prve Gold kluce ide nahodit, zobrazi to pred zadanim kluca na "https://redeem.microsoft.com/" takto: "Pridá sa do konta xxxx@xxxx.xxx, (Slovensko)" alebo "It'll be added to xxxx@xxxx.xxx (United states)" a osetrite si to pred nahodenim klucov.
Akurat neviem, ci by mi to zozralo aj EU Ultimate kod, ale mal som teda WW, co by siel aj voci US aj voci EU/SK a asi sa to uz nikdy nedozviem. Mozno keby som mal kreditku alebo platobnu sluzbu v US, tak by to slo aj zakupenim za 1$ priamo cez MS (?)
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Marek125 »

Ja som mal kedysi tiež dávno účet US na Xbox360 a tiež som si užil stým veľa problémov, ľudia na podpore mi nepomohli nikdy u mňa problém vyriešilo až založenie nového účtu. Proste na tom účte nešlo platiť a keď som dal inú región skončilo to tým že karta je zo Slovenska a koniec.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11463
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Andre »

HerdaPeter napísal: St 17. Nov, 2021, 20:13 ZĽAVA 5 € pri nákupe nad 50 € kód: d754465a5217 , ZĽAVA 10 € pri nákupe nad 100 € kód: d7ae7ef68454 , ZĽAVA 20 € pri nákupe nad 200 € kód: d962eaaa4964 dostal som jednorazove zľavy na nákup v Datarte ak by chcel niekto využiť na nákup.
dik, 20e som pouzil

nema ale nahodou niekto viac v datarte? nad 1000e
skoda, ze nemam vip
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65

Návrat na "Debata o všetkom"