Vyskovo nastavitelny stol

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ale ved v alze mas aj dosky, aj rovno kombo predavaju. Len farbu si vyber a sirku.
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa red98 »

Asi som slepy, nevidim to nikde- postni prosim ta link na kombo.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Jednoduska »

No dostal si ma, asi to zrusili, ked som ja kupoval mali bundle moznosti ze doska aj stol... tak ci tak ti ale pride rozbalene tak si to naklikaj, tu mas dosky:
https://alza.sk/stolove-dosky/18870992.htm

Akurat ja som kupoval et1 za cca 350 ci 370 v zlave, za 450 som mal aj s doskou a nejakymi prkotinami, teraz je len stol za 455 co je dost...

Mam inak 160cm sirku a neviem, aj 180 by som bral :D
Reco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 146
Dátum registrácie: Ne 04. Okt, 2020, 18:10

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Reco »

Ked vidim tie ceny obycajnych 18mm DTD na alze, nie je jednoduchsie zavolat random stolarovi, ktory to doda snad za polovicu alebo tretinu? Vsak tolko nestoji ani dvojita 36mm verzia od kvalitneho vyrobcu a v rozmere aky clovek potrebuje aj s opracovanim a bez obmedzenia na dekor.
ITX: MB: ASUS ROG STRIX B450 I-Gaming CPU: AMD Ryzen 3600 Cooler: Corsair H80i v2 GPU: MSI RTX2080 Super Ventus XS OC 8GB SSD:Adata XPG SX800 Pro SSD 2TB M.2NvMe RAM: Patriot Viper 4 blackout Series 16GB 3600Mhz CL17 Case: Phanteks Enthoo Evolv Shift air ITX PSU: Corsair SF600 80 plus platinum
Klavesnica: Logitech G915 Lightspeed GL linear
Mys: Logitech G703 Lightspeed Hero, Logitech MX Master 2S, Logitech pro X superlight,
Monitor: LG 27GL850-B, LG 38GN950-B
Zvuk: Topping DX5 lite + 2x Mackie MR524 + Sennheiser HD650, Audiotechnica ATH-M50 X, Hifiman Deva Pro
Simrig HW: Fanatec CSL DD 8 Nm + WRC, DIY pedale, Heusinkveld simshifter + handbrake v2, Trackracer TR120
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Urcite je tam priestor na lepsiu cenu.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Inak až teraz sledujem,
https://www.activedesk.sk/collections/v ... elne-stoly
oni myslím, že zmenili trošku ponuku - že mali doteraz len jeden model ale vidno, že pridali viac. Ono to bude asi klasická Alibaba ale tak viac možností je fajn.

Majú aj dosky
https://www.activedesk.sk/collections/doplnky .
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Inak, aktuálne sú zľavové kódy pre stoly na Alze, ako barebone, tak s doskami
https://www.alza.sk/polohovacie-stoly-a ... 868000.htm
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

Co by ste aktualne vyberali ?

Pozeram sa po nejako solidnom rieseni s dobrou nostnostou a spolahlivostou lebo co som bol prekvapeny na tie alzacke sa dost nadavalo aj ked si myslim, ze pri kazdom produkte sa moze par chybnych najst, ked to nieje celkovo zle riesena konstrukcia

- mam big tower Fractal Design Define XL R2 a neviem ci ju nechavat na zemi alebo radsej stol (vaha pc cca 20kg - kvoli velkosti monitora by musel byt na velkom stole uplne na kraji tak neviem ci by to stolu robilo dobre taketo dlhodobe zatazenie)
- na stole mam Samsung G9 s Ergotron HX - cakal som, ze sa bude vediet otocit aj za hranu stola ako to stary vedel, tym padom som vedel dostat monitor este o par cm dalej od seba - preto by to chcelo vacsiu sirku dosky (tu ratam ze si nechcam vyrobit na mieru v dekore k ostatnemu nabytku tak aby bol o nieco sirsi ako sa robia standartne stoly)

nepisem konkretny rozpocet ale rad by som aby to nebolo zbytocne predrazene , dakujem
Používateľov profilový obrázok
Pronto
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Zvolen

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Pronto »

Ja mam ten rucne dvihatelny z alzy + dosku som si kupil pracovnu klasiku 60ku co sa dava do kuchyn, dal som si ju narezat v OBI kde som ju kupoval na 170cm sirku a stala ma 25eur cca. Nosnost toho stolika je urcite dost velka, celkovo konstrukcia je solidne tazka a stabilna. Stolik sa da samozrejme zmensit a tych 180cm by som videl ako max sirku co vie este dat. Za mna pohodicka :)
Spoiler: ukázať
First: Intel i7 10700KF + BeQuite Dark Rock Pro4, ASROCK B560 PRO4, 32GB HyperX 3600 CL18, EVGA GTX 3080Ti FTW3, 1TB WD Blue NVMe, EVGA SuperNova G6 850W, be quiet! Pure Base 500DX White, W10Pro + AOC Q3279VWF
Second: Intel i5 7500, ASUS z170Pro Gaming, 8GB DDR4 2600MHz, Strix RX 570 4GB, 1TB SSD Patriot, 650W Gold PSU

AUDIO
Headphones - Sennheiser GSP 300
Micro System - Panasonic SC-PMX82EG-K DAB+
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

nejako niesom celkom presvedčený o predstave nastavovania ručne :D

nepáči sa mi cena ale inak sa mi veľmi pozdáva , bol v nejakej akcii lacnejšie ? podobne alternatívy ?
https://www.alza.sk/alzaergo-table-et1- ... 647309.htm

Pronto nastavil si ho raz alebo si ho vkuse prestavuješ ? (mierne bojujem v hlave s tym ci dokazem pri tom stole stat ale chcem si to vyskusat a tym ze som vysoky tak prijal by som stol o par cm vyssie ako su standartne rozmery a toto by bolo relativne dobre riesenie aj keby som ho mozno raz nastavil to by nemuselo byt na elektriku :laugh: nenavidim sa za svoju nerozhodnost )
Používateľov profilový obrázok
Pronto
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Zvolen

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Pronto »

Nastavujem ho par krat tyzdenne. Je tam v pohode prevod takze to ide lahko a rychlo, z uplne spodnej polohy das uplne hornu tak za 20-30sekund co nie je nic strasne. Tiez som ho kupil ze budem robit aj po stojacky.
Spoiler: ukázať
First: Intel i7 10700KF + BeQuite Dark Rock Pro4, ASROCK B560 PRO4, 32GB HyperX 3600 CL18, EVGA GTX 3080Ti FTW3, 1TB WD Blue NVMe, EVGA SuperNova G6 850W, be quiet! Pure Base 500DX White, W10Pro + AOC Q3279VWF
Second: Intel i5 7500, ASUS z170Pro Gaming, 8GB DDR4 2600MHz, Strix RX 570 4GB, 1TB SSD Patriot, 650W Gold PSU

AUDIO
Headphones - Sennheiser GSP 300
Micro System - Panasonic SC-PMX82EG-K DAB+
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

Aky mate nazor na :

https://www.geekbuying.com/item/ACGAM-E ... 34400.html

hladam rozdiel medzi tym co je na alze a stoji 450€
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5169
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Chris »

vyzera to dost podobne :)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

dajme tomu ze som ochotny ho vyskusat ... este vybrat dosku .... musi byt sirka 90cm ak nie idealnejsie 95-100cm a dlzka premyslam 180cm len nejako v tej sirke som nic nenasiel ...

farba asi biela a ta bude pasovat ku vsetkemu len neviem ako sa na bielom stole udrziava poriadok a pracuje sa na nom ... hlavne nech to je cele pevne a drzi to :D

mate skusenosti aj s takymi to nestandartnymi rozmermi ?
Používateľov profilový obrázok
Danix64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1081
Dátum registrácie: Po 12. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice (04011)

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Danix64 »

ja som si dal u stolara urobit dosku 150x80 cm o hrubke 30mm (za 30 Eur). Lebo tie co ponuka Alza o hrubke 18mm alebo 20mm je malo, citit jemnu nestabilitu, ohyba sa to (pri vacsom zatazeni) co som pocul.
Teraz to mam pekne, stabilne, pevne (aj dost tazke) :D ale Alza stol to zvlada.
Spoiler: ukázať
fanless PC: Ryzen 5 5600G, 32GB RAM, 2x2TB SSD (12-15W idle)
fanless secondary miniPC: Intel N6005, 16GB RAM, 2TB SSD (<5W idle)
fanless small home server: Odroid H3 (Unraid), Raspberry Pi 4 (Debian/DietPi)

Návrat na "Nákupná poradňa"