Titanfall 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

pekne urobne

ten "bic" tomu dava dobru dynamiku

stale ale nechapem..zetaka scifaren a pouziva ju pusny prach :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa quicky »

jednotku som skusal instalovat par mesiacov dozadu vsetky servery mali tak 3-4 ludi,mrtvo totalne, neviem ani s enginom co spravili ale islo to uplne sux oproti releasu, vtedy som to kupil a hraval celkom dost,potom to nejak omrzelo :X dufam,ze toto bude mat dlhsiu zivotnost
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ludi tam bolo furt vela..

jedna chyba este..a zrejme kvoli enginu..,male mapy a hlavne som si tam s robotom pripadal akoby som hran nejaku miniaturnu hru..

robotov treba drbnut do vacsich pristranstiev,nie do uliciek...

v dvojke v tomto vidim progres
ANONYM_a7

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

No čo páni hrávame? Totálny masaker to je !
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa quicky »

nehravame, nemam rad moc hry kde sa pouzivaju stroje a podobne :( co si spominam ani v jednotke bez masiny to nebolo bohvie co :D ja som skorej mercenary :D
ANONYM_a7

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Sa mi páči na tej hre že vieš byť mercenary a titana použivať len ako mechanický "štít". Majú celkom slušné AI a vieš im dávať príkaz cez rádio.

Inak SP mam uz skoro pokorené a veľmi dobrá práca, emócie všetko :) Len hrám to na harde a mohlo to byť trocha ťažšie. Je tam ešte jedna vyššia úroveň no tam je to zasa také že schytám jeden bullet a GG :D

MP je samozrejme masaker, vyladili to.
ANONYM_a7

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

tak dam update aj sem:

http://somhrac.sk/2016/11/30/titanfall- ... e-zadarmo/

Free MP week.

a pre všetkých, z tohto si môžu brať iné FPS príklad: FREE DLC Angel city :) naj mapa na open titan fighty!!!! taktiež Respawn oznámil, že aj všetky budúce DLC budú FREE pre všetkých hráčov.

http://www.trustedreviews.com/news/tita ... ee-forever

jedina vec čo ma trocha v MP serie su brokovnice, ktoré su by far najsilnejšie zbrane v hre :(
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa quicky »

brrr strasna hratelnost...20minut mi bohate stacilo :X
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 760
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa pet2 »

obzeram sa po nejakej nahrade namiesto tankov.. zaujalo ma toto reps. mam otazku hoci odpoved asi viem ale to sa da naozaj kupit iba na origine?
hrate to niekto aktivne? alebo je to len taka oddychovka?
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Bezi vikend zadarmo, tak som to stiahol na vyskusanie. Je to divne. Este trochu zahram, ale nepaci sa mi to.

BTW, ta hra na scoreboarde neukazuje kolko krat som chcipol? To uz je aky safe space omg.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
ANONYM_a7

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Neni to safe space. Hra ma viacero modov. Vo vacsine z nich je to nepodstatne... inak na tu hru treba hoooodne vela skilu - ten za vikend urcite neziskas ergo bavit ta to nema moc preco ked budes dostavat nakladacku :D
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Tak som este zahral, dojmy rovnake. Skoncil som pri tom, ze som nechal zapnuty len Pilot vs. Pilot mod. To by sa este ako-tak dalo, ale pre mna to moc nie je. Nepaci sa mi, ze tam stale proste poskakujes a poletujes a podobne. Ked ides po zemi, hybes sa hrozne pomaly a je lahucke ta trafit, takze prakticky si nuteny poskakovat a poletovat. Kvoli tejto volnosti pohybu je ta hra chaoticka a mapy nemaju skoro ziadnu strukturu, co je pre mna uplny fail. Titani k chaosu len prispievaju.

Potom to pocas hrania na mna vyhodilo nejaky DirectX error a nasledoval uninstall.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
ANONYM_a7

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Je to vlastnost tej hrY. Nie je to bf takyto zazitok v tom nehladaj chaoticka je preto lebo sa to za 2 dni hrat nenaucis mapy su velke a hras s ludmi co to hraju od releasu ;) je to jedna z najnarocnejsich hier na skill kde v 90% pripadoch nejde o kills. Podla tvojho popisu sa od tohto nevies odputat = nic pre teba, go for cod or bf :) just my 2 cents.

Mna len mrzi ze trepes o dake ziadnej strukture map a podobne... su to somariny a ak sudis z par dnoveho gameplayu, zbytocne siris nepravdive info. Mapy su skvelo spracovane, zbrane vybalancovane a system pohybu je uplne skvely ;)

Ako plne respektujem tvoj nazor ale vyjadrujea sa ako veteran player s 500 hodinami :D
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 760
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa pet2 »

no tak sa mi potvrdilo to co som si myslel zatial asi iba 15min hrania musim si dat trening lebo neviem vsetky ficury ale nenormalna pecka to je. ak to bude v nejakej akcii tak to hned kupim
ANONYM_a7

Re: Titanfall 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »



Na rychlo ukuchtene momenty :)

Ta hra využíva velocitu v rámci fyzikálneho modelu, dá sa vďaka tomu nabrať rýchlosť preskokmi cez rohy budov a objektov na celkové zvýšenie rýchlosti. Borci podaktorí dávajú také rotácie po mape že ho ani raz nezbadáš a robije ťa 10x za hru :D

https://www.youtube.com/watch?v=JzRDh8Ajgwo

toto video velmi pomoze zacinajucim hracom lebo niektoré tieto chyby robi 80% ludi

Návrat na "Hry a problémy s nimi"