Vyroba nalepky na mieru, rezanie plexi - projekt

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Vyroba nalepky na mieru, rezanie plexi - projekt

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Ahojte,

Kedze sa tu nachadza vela sikovnych modderov a domacich kutilov obraciam sa na vas . Skladam zostavu pre jedneho znameho kde boli v podstate urcene poziadavky na celkovo custom vzhlad kombinaciou farieb white @ black . Samotne komponenty su uz vybrate, teraz som vo faze spekulovania ohladom vymeny drobnosti, ako :

Custom backplate na GPU - R9 390X
Custom nalepky na backplate popr. na vnutornu stranu bedne - FD Define R5 White windowed

Aby som nemal prazdny rozhlad, podarilo sa mi zistit ze na moju kartu Sapphire Stri-x R9 390X ziadne custom vyrobene backplatei nexistuju. Jedinu nadej som videl na stranke http://www.custom-acrylics.co.uk/ kde majitel vyraba krytky na specialne poziadavky, stranka bohuzial dnesnym dnom stopla vyrobu . :-(

Co som si vsimol je to ze viaceri pouzivaju plexi a nasledne sa aplikuje plasty dip, vrstva podla potreby a matnosti . Cenovo je to idealne riesenie, ale rezanie na mieru si doma neviem predstavit .

Aby to aj dajako vyzeralo, chcel by som dat vytvorit vlastnu nalepku resp. napis cistio v ciernej farbe. Podklad, teda backplate ma mat bielu farbu . Mohol som vyziadat cenove ponuky od firiem ale dufam ze sa tu najde aspon jeden kontakt na niekoho seriozneho kto mi zhruba vie napisat cenovu ponuku a odkomunikova samotny design, navrh na kartu .

Dakujem vsetkym za tipy a venovany cas
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Vyroba nalepky na mieru, rezanie plexi - projekt

Príspevok od používateľa Sky »

skus oslovit Le_Frog-a, on ma na to masinku, robil uz viacerim, hlavne SKRiPT-ovi porobil dost veci.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Vyroba nalepky na mieru, rezanie plexi - projekt

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Vdaka, poslal som mu SS :good:
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
anonym_a8

Re: Vyroba nalepky na mieru, rezanie plexi - projekt

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Dakujem za oslovenie. Velmi rad pomozem, staci napisat, co treba. Viem rezat plexi a ine nekovove materialy, plus nalepky. Ciernu samolepiacu foliu mam skladom, cize nalepky sa tiez daju spravit obratom.
Inak super kontakt na tych Custom Acrylics. Na stranke pisu, ze zavreli hlavne pre problemy so strojom, tak som im pisal, ci nechcu pomoct s vyrobnou kapacitou :-) .

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"