Zastrihavac brady/fuzov - aky?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa Leon »

No pozeral som takéto niečo, čo by som asi zobral : https://www.alza.sk/philips-s9111-31-se ... 145495.htm

aj videá po youtube sú, porovnávačky ako je oholený so žiletkou a s holiacim a nevyzerá to zle. 
https://www.youtube.com/watch?v=8X0W6KSpWn4

Aj v ofiko reklame, že : precízne hladké oholenie :D



... preto som sa radšej ešte spýtal či niekto nemá skúsenosti. Niekto tu písal, že to trvá dlhšie, síce nespomínal dlžku fúzov no. Myslel som, že proste ráno keď sa umývam, tak pif paf puf, pár ťahov :D Aby som nemusel zase peniť a holiť so žiletkou atď, lebo už mi to lezie na nervy :D
.
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa zedolsi »

niečo podobné ako ten Philips som mal dalo sa s tým oholiť úplne parádne, nikdy to nebude úplne ako žiletka ale malo to veľmi blízko, mal som aj planžetový Braun ale ten ma tak hladko neoholil ale to vážne záleží na type človeka (kamarát to má presne naopak)..
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5768
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa wingo »

No moja skúsenosť je taká, že planžetový má menšie problémy s dlhšími fúzmi ale neoholí tak dohladka, rotačný oholí hladšie ale má problémy s dlhšími fúzmi (hlavne keď som si nechal 0,5cm+ tak to som rovno vzdal a najskôr ich skrátil zastrihávačom než som ich začal holiť lebo to bolo fakt utrpenie), ale keď sa holíš často (každý deň-každý druhý deň) nemáš absolútne žiadny problém.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
wito
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 322
Dátum registrácie: So 31. Dec, 2005, 20:00

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa wito »

ok tak nova nasada na moj philips stoji 30€ to nejdem kupovat na 45€ masinku s tym, ze sa mi to moze znova zlomit :D
daky bradac so skusenostami? :D

edit: premyslam mozno aj nad tymto https://zastrihavace.heureka.sk/babyliss-pro-fx880e/ alebo https://zastrihavace.heureka.sk/moser-1565/
Používateľov profilový obrázok
Purejoke
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: Po 30. Sep, 2013, 11:22
Bydlisko: Bratislava

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa Purejoke »

wito napísal: St 14. Nov, 2018, 17:50 ok tak nova nasada na moj philips stoji 30€ to nejdem kupovat na 45€ masinku s tym, ze sa mi to moze znova zlomit :D
daky bradac so skusenostami? :D

edit: premyslam mozno aj nad tymto https://zastrihavace.heureka.sk/babyliss-pro-fx880e/ alebo https://zastrihavace.heureka.sk/moser-1565/
Ak si chceš pestovať bradu a fúzy môžem odporučiť https://zastrihavace.heureka.sk/remington-mb4045/# . Mám ho cez dva roky a bez problémov veľa hlavíc a nástavcov samozrejme do hladka oholiť nevie.Niekto môže vidieť nevýhodu v tom, že nie je vodovzdorný a nedá sa používať počas nabíjania. Ale výdrž batérie a chod je bezproblémový.

Ak chceš ísť do niečoho drahšieho, dosť dobré ohlasy od známych mám na https://zastrihavace.heureka.sk/wahl-st ... -9818_116/#.
CPU: i7-9700k MB: GIGABYTE AORUS Z390 PRO GPU: Gainward GeForce® GTX 1080 Ti Phoenix RAM: G.SKILL Aegis 16GB KIT DDR4 3000MHz PSU: Corsair RM650W SSD: Samsung 980 1TB Case: NZXT H700 Monitor: Dell AW2721D
Používateľov profilový obrázok
wito
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 322
Dátum registrácie: So 31. Dec, 2005, 20:00

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa wito »

o tom wahl som uz cital recenzie a neboli praveze pozitivne
aj barberov co som sa vypitoval tak mi tuto znacku "zhejtovali", pricom nezavisle mi pochvalili tu Moser znacku, len toho o nich nieje moc na nete
a dokonca jedina co je na heureke pise:
vydrzal 6 mesiacov - zlomis s plastovy clip v hlavici, ktory drzi pruzinku.
Wahl sa hra na zakladatela celeho businessu, ale uprime je nemozne zohnat akykolvek nahradny diel pre strojceky, ktore su urcene na domace vyuzitie
to je presne ten problem co mam teraz s philipsom
dohladka ja nepotrebujem, bradu som nezhodil uz xx rokov
Používateľov profilový obrázok
wito
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 322
Dátum registrácie: So 31. Dec, 2005, 20:00

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa wito »

ok tak po vela vela googlenia som sa nic nedozvedel :D a objednal som Moser Trend Cut tak som zvedavy na nemecku kvalitku :D
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 540
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa Eddy »

Ľudia nothááák nebudte blázni žiadne elektronika sa nevyrovná žiletkám su to iba marketingové ťahy.
BTW viac ma zaujíma názor alebo rada človeka čo je tzv. bradáč ako aj ja prestalo ma baviť sa holiť do hladká pretože večer sa oholím ráno vstanem a je to už ostré a som zelený jak žaba, tak nechávam strnisko neustále a keď sa raz za čas oholím do hladká tak všetci mi hovoria: sakra čo si to urobil !?
Jediný dôvod prečo strnisko je ten, že je to nákladne ... zarastám extrémne rýchlo mam aj Gillete Power Fusion pre prípad ale to je iba občas. Preto radím kvalitný strojček na strnisko. Menej nákladne, nedráždi sa pokožka a je to oveľa rýchlejšie ako žiletka. Kto so mnou súhlasí nech zdvihne ruku :D
Btw zarastám od hlavy až po krk !
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

Pani mate niekto skusenosti s Philips Series 7000 MG7745/15 ? Uz ma zacina stvat aktualny zastrihavac. Nepotrebujem nic do hladka relativne - na to som vzdy nakoniec pouzil ziletku. Bradu , telo ... hlavne bradu sa da v pohode s kazdym ale fuzy pod nosom to je katastrofa skracovat , nadstavec na chlpy v nose by bol vhodny bonus.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa stiv »

Ja ho mam. Som spokojny, baterka dlho vydrzi. Pouzivam vacsinou na telo a ziletku na tvar. :)
.
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 817
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa LeaR »

Kolko ho mas prosim ta? Nevznikla tam po case nejaka vola pri nacvakavani nadstavcov?

Tiez planujem kupit, 30e phillips uz dosluhuje.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa stiv »

od februara, nadstavce zatial drzia stale rovnako.
.
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 817
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa LeaR »

Ok, super diky. Idem ho objednat :-)
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

mna by strasne zaujimal rozdiel v pouzivani pri PHILIPS MG3740/15 SERIES 3000 9V1 a tej spomenutej mnou Philips Series 7000 MG7745/15. Realne nekupujem najlacnejsie co je ale aj tak po 2-3 rokoch citim ze noze su nic moc , baterka zacina odchadzat a celkovo si svoje asi pristroj odrobil. Stary vyhodim kupim novy. Pri tomto prepocte ale ta 7mickova rada musi vydrzat aspon 5-6 rokov. Su tam az o tolko lepsie komponenty ze to vydrzia a celkovo ma to zmysel ist do 7 mickovej rady ? (nehovorim ze ma to financne polozi ale dat peniaze za nieco co nebude mat nejako extremny prinos zas tiez nieje rozumne)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Zastrihavac brady/fuzov - aky?

Príspevok od používateľa stiv »

To je taka otazka ako ci ked kupis nove auto za 50K vydrzi 10x tolko ako bazarove za 5.

Na 7000 je po registracii zaruka 5 rokov cize tolko by vydrzat mal. Na 3000 je len trojrocna, o polovicu mensia bateria, menej prislusenstva, nie je vodeodolny, horsia cepel...
.

Návrat na "Debata o všetkom"