sťažnosť na užívateľa Snake

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa GABO »

To je tvoj pohľad, že sa nevyrovná tým tvojím príspevkom, ani ty ani ja nie sme tu od toho aby sme to hodnotili či majú niečo naviac, alebo nemajú. Jednoducho si je vhodné ak sa Ti niečo nepáči poupratovať na vlastnom dvorku, nerobiť to a potom naozaj riešiť druhého.

A áno reakcie sú už raz také a naozaj nechci vedieť moje reakcie ak mám proste svoj deň a niekto znevažuje moju robotu, alebo to čo pre niekoho robím vo voľnom čase. To nechci naozaj vidieť tú reakciu...poniektorí možno pamätajú. Čo si si vlastne myslel, že ak Ti niekto radí a ty na to ideš rečou a slovom ako pri už mnou spomínanej téme, alebo v naozaj početných témach, že čo bude prikyvovať ako somárik a príde Ti to vysvetliť domov a kľakne si ešte na koberček do ktorého si utierame nohy? Ale no tak prebuďme sa...reakciu si mohol očakávať, vieš, že danú tému moderuje Snake a všetci ho tu poznáme, vieme, že o autách vie, vieme ako moderuje a adminuje a ako radí...čo si čakal? ... hmm aha že začne vraždiť.... :facepalm:

No a poďme k tomu čo nemám naozaj rád, ak si niekto mieša Obchod s Fórom a si tu potom vylieva nervy...ja beriem každého zákazníka narovno, či je to človek čo sa nevyzná, alebo to je dobrý kamoš od vedľa nerobím rozdiely a nepozerám či sa správa ako hovädo, či je teplý, alebo či spí každú noc inde...je mi to u riti ako sa vraví...základné pravidlo mojej firmy je: podať TOP služby každému zákazníkovi, nepredávať mu to čo je skladom, ale to čo je pre jeho potreby dobré a čo splní jeho očakávania. Ako ďalej čítam ty si už aj rovno odpovedáš na vlastne otázky citujem "no nič, ale prišiel si len o jedného zákazníka, to pre teba nič neznamená"---toto je tvoj štýl reči a rozprávania a podľa toho čo mam odmakané a odžité (a ver, že odmakaného mám toho dosť) tak budeš mať s ľudmi a komunikáciou problém a to všade od A po Z. To rozhodnutie je na tebe, si zákazník máš právo voľby...(a teraz by som mal ako ty zapichnúť a napísať uštipačne, že si nakúp v PCCKO že...pretože toto je tvoj typ komunikácie .. nie môj).

Moja reakcia prvá bola krátka a rýchla - vstaval som ráno o pol 6 a som sa vrátil z práce len nedávno - o 22:15 plus ešte mám prácu tak do 2 rána. Takže naozaj je toto čo tu riešiš pre mňa nezaujímavé hlavne ak si zrátam a pozriem na obe strany tvoju aj Snakea.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1472
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa Sangala »

Papek napísal:tak toto si pozriem :-)

na jednej strane mas mozno pravdu, ze niektore (a mozno aj vacsina) jeho reakcie su arogantne, na strane druhej, viem, co to obnasa byt moderatorom/adminom a ak clovek riesi denne desiatky pripadov, tak na slusne odpovede akosi nie je chut
noa ? ja ho nutim aby to tu adminoval ? ked ma zlu naladu tak nech radsej neradi a nevylieva si clovek komplexy na fore ... je sice pravda ze mozem ist na ine forum ked chcem radu, tak ako uz vela uzivatelov .... otazka zas je ci take adminovanie pomaha pri chode fora ako takeho ...
(no offense no nieje to nanho prvy staznost ak sa pamatate, ci snad je problem v kazdom tom uzivatelovi co sa tu nanho stazoval ?)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa Snake »

To tvoje no a je maximalne komicke, skus celu tu vetu otocit, rovnaka absurdita ze? Zvlastne ze problem mali ludia iba ti, ktorym som nejakym sposobom pohladkal ego ;) . Nikto iny prob nema...

To je co? :-)





.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6965
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa landrower »

cudujem sa ze sa este drzis, ja by som ich v tomto bode asi poslal do <> :D
Warface nick: landrower | Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display iiyama ProLite X2377HDS (IPS), Philips 226 21,5" (TN)
Audio Behringer MS16
Headphones Denon AH-D301
Keyboard Logitech G105
Mouse Razer Copperhead (ASUS ROG verzia)
Mouse pad CONNECT IT CI-236 Biohazard Pad
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Phone HTC One Mini
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa Snake »

Bavim sa, to je cele... :-)





.
ANONYM_a7

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ja problém mám ale vždy ma nejak uplatíš :D:D

Snake je Snake, tak to je, tak to bude, občas je arogantný, občas mu poriadne jbe, no vždy poradí ak vie (nie ako niektorí na fóre, ktorí sa len pýtajú a pýtajú a nikomu nikdy neporadili). Navyše rieši Adminovanie a Moderovanie skutočne intenzívne. Nie, nefajčím mu dick, nie nechodíme spolu na drinky, vidíme sa raz či dva krát ročne.

Hawk
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1179
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Snake napísal:Zvlastne ze problem mali ludia iba ti, ktorym som nejakym sposobom pohladkal ego ;) . Nikto iny prob nema...
Mne si niekedy niekde ego pohladkal? Fakt o takom neviem, ak áno, tak
  • z toho nič nemám, keďže je to z internetu od človeka, ktorého absolútne nepoznám a nikdy som s ním do styku neprišiel
  • sa ospravedlňujem
Chcel som ale napísať to, že tvoje arogantné odpovede som si všimol aj ja. Vo vláknach, v ktorých som nemal ani jediný príspevok...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa GABO »

Podľa mňa Ťa presne čo sa vidíte 1-2x ročne poriadne uplatí, neviem teda ako, ale ..... :D

Aby sme to tu ale uzavreli:

Pre Insa: tieto veci ako sa to už spomínal si väčšina užívateľov poriešila cez SS a bolo vystarané. Ja naozaj neviem či dnes v dobe, ktorú neviem už ako nazvať - sa nikto nevie priamo a rovno porozprávať z očí do očí teda ak sme tu tak priamo súkromná SS kde sa to naozaj vysvetliť a prebrať dá.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa insomniac »

@GABO: nuž, GABO, ja to tak schizofrenicky neberiem. pre mňa si rovnaký človek tu aj v obchode.
i keď, pravda, pre teba, resp. tvoj obchod, by mohlo byť odmietanie zákazníkov fatálne. uznávam, máš to blbé.
ale či vstaneš o šiestej ráno alebo o desiatej ... často vstávam ešte skôr ako ty a také potreby ako Snake fakt nemám.

@Snake: tak pred chvíľou tu tvrdí, že nikomu nenadáva, potom sa prizná, že áno. ale tak aspoň sa nám priznal. pochváľme ho!

to že niekto nabehne do témy, začne všetkých citovať, označí ich veci za lží a hlúposti, pritom nevysvetlí,
prečo, v čom je chyba a keď sa niekto dožaduje toho vysvetlenia, tak automaticky sa začne niekto nad ním
povyšovať a nadávať mu ... keby vysvetlil, prečo to nie je tak, budiš, keď to dáva zmysel, nech je to teda rada, v inom
prípade len ako názor, nepodložený. a obzvlášť vtedy keď sa jeho "názor" nezhoduje so žiadnym z názorov iných ...

čisto teoreticky ... za radu môžeme považovať empiricky dokázaný názor. takže tento názor vo všeobecnosti zdieľa
viacero ľudí. prečo potom keď tam nabehne snake, všetko označí za lož a hlúposť, navyše to nezdôvodní, prečo ja
potom nemôžem odmietnuť radu takéhoto človeka? v takomto prípade mám právo podozrievať jeho skúsenosti, nie?

a ďalšia vec, to že tu niekto napíše, že rozobral 50-60 motorov alebo neviem čo, neznamená, že tomu naozaj
tak je a že mu mám veriť. ja by som tiež mohol písať, koľko kaukazských ovčiakov som odchoval .... (a pritom len jedného)
vtedy mám právo mať trochu podozrenie, že takýto človek nemusí byť skúsený ale naopak, nie? tak ako ste mňa dali
dolu v tej téme, čo som chlapcovi povedal, že 500 W zdroj na taktovanie nič moc. ale nemal som potrebu vám potom
ponadávať. a to aj nepriek tomu, že nakoniec ste mu aj tak povedali, že ten zdroj je shit a bude treba výmenu ...

inak toto je geniálne, čo si napísal landrower. z toho tvojho postu vyplýva, že človek má právo ti nadávať
a vyvyšovať sa nad tebou, ak nebodaj odmietneš jeho radu (ktorú samozrejme nezdôvodnil a podobne ...)

takže, jedna vec je rada, druhá názor. teraz sme už ale off topic. rada-nerada, ide mi principiálne len o jednu vec,
a to z ktorého prsta si Snake cucá to, že môže ostatným nadávať a povyšovať sa nad nich?

osobnou komunikáciou by sa nič nevyriešilo. a už vôbec nie so snakom. hádka (rozumej výmena názorov) by
mi nevadila, nadávky a povýšeneckosť mi vadia. myslím, že snake bez jedného ale najmä druhého to už nie je snake
ale nejde tu len o mňa. ja som sa snakovej arogancii postavil, čakal som, že sa ku mne niekto aj pridá, lebo tu na fóre
sa dá vyhľadať X tém, kde snake niekomu nadáva alebo sa nad ním povyšuje, zhadzuje ho. tak ale vy radšej hlavu do piesku :good:

celý môj problém by možno vyriešila jedna banálna vec. ale myslím, že snake si ospravedlním svoje ego znižovať nemieni

no nič, nemá to tu zmysel ďalej rozoberať, nič sa nevyrieši, snakova arogancia opäť raz zvíťazí. rozprávke je koniec ...

// a vy ktorí ste sa podujali podporiť moje tvrdenie snaka, ďakujem. aspoň niekto má v sebe štipku morálnosti
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa lacika »

It's not a bug, it's a feature..

asi takto by som charakterizoval snakea :D

Ako technik ho uplne chapem, lebo aj ja som niekedy sprosty a arogantny, ale inak sa to ani neda, aby to clovek zvladol..

ludi co ta seru bud ignoruj usmevom alebo sa opi.. lebo inak tento svet nezvladnes :D
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa Snake »

:D

Nee broslo je v poho, jemu stacia rozky a treska :D


// a vy ktorí ste sa podujali podporiť moje tvrdenie, ďakujem. aspoň niekto nepodporuje prenasanie science fiction do reality...


:D

Fakt vas to este bavi? Hlavne teba pan hlavny akter? Najprv tvrde reci, potom vylev, potom ako mi das cez hubu, potom dalsia srdcervuca story, a potom dalsi pribeh o tom co som ja napisal a nenapisal a jak si ty veci zas ne/pochopil...

No neviem ci si fakt mam mysliet ze to o tych liekoch malo byt smerovane na mna, jak ta tak citam, asi ani ne...





.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6965
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa landrower »

insomniac napísal:...
inak toto je geniálne, čo si napísal landrower. z toho tvojho postu vyplýva, že človek má právo ti nadávať
a vyvyšovať sa nad tebou, ak nebodaj odmietneš jeho radu (ktorú samozrejme nezdôvodnil a podobne ...)

takže, jedna vec je rada, druhá názor. teraz sme už ale off topic. rada-nerada, ide mi principiálne len o jednu vec,
a to z ktorého prsta si Snake cucá to, že môže ostatným nadávať a povyšovať sa nad nich?
...
nie, to som nepovedal, a neviem kde si to vytiahol. toto je tvoj problem ako sa ti snazime naznacit, ze ocividne ti chyba schopnost citat s porozumenim. alebo proste rad vytrhnes vec z kontextu.
vymena olejov, intervaly a neviem co vsetko sa uz xykrat riesilo v tej klasickej obrovskej dopravnej debate, v istom bode to snake aj (a nie len raz tusim) pozdovodnoval, niekde na zaciatku, a podlozil faktami a skusenostami.
nikto ti nebude to iste milionkrat vysvetlovat.... zmier sa s tym.
a inak, ty si dalsi z tych co pride si po radu, ale chce pocut vlastne len to co si naplanov dopredu a cudzi nazor neakceptuje.
takych ako si ty tu bolo kopec, a este ovela viac bude, a my sa len pobavime na tom a ideme dalej...

ked budes takto pokracovat tak ty budes ten co schyta cez tu povestnu p*cu ;) nie odo mna a asi ani od nikoho ineho tu, ale s najvecsou pravdepodobnostou od niekoho vo svojom okoli, jak to obvykle byva, ale aj tak
Warface nick: landrower | Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display iiyama ProLite X2377HDS (IPS), Philips 226 21,5" (TN)
Audio Behringer MS16
Headphones Denon AH-D301
Keyboard Logitech G105
Mouse Razer Copperhead (ASUS ROG verzia)
Mouse pad CONNECT IT CI-236 Biohazard Pad
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Phone HTC One Mini
Používateľov profilový obrázok
Sebi02
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 426
Dátum registrácie: Ut 03. Máj, 2011, 15:14
Bydlisko: Košice

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa Sebi02 »

"Ak nemas na tych PC AV si debil a je to tvoj problem ze budes musiet obehat 150PC...
Ak tam nemas domenu si takisto debil a taktiez je to tvoj problem ze budes musiet obehat 150PC"
-Aj ked povedal svoj nazor, nemyslim si ze by sa mal takto vyjadrovat relativne respektovany Admin...
Na druhu stranu, nikdy si nepovedal hoc aj najlepsiemu kamosovi ze je to jednoducho obcas kkt? Ja (my) velakrat a nemyslim ze by to nejak nastrbilo nase vztahy skor naopak... Kolkokrat si to pomyslim o sebe? :D
Používateľov profilový obrázok
kumen
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Št 24. Feb, 2011, 21:54
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa kumen »

Snake ako aj mnohí iní užívatelia porušujú pravidlo 3.5 diskusného fóra, ktoré nebýva postihované. Takže "robiť poriadky" sa asi nebudú.
insomniac píše:
...ja som sa snakovej arogancii postavil, čakal som, že sa ku mne niekto aj pridá, lebo tu na fóre
sa dá vyhľadať X tém, kde snake niekomu nadáva alebo sa nad ním povyšuje, zhadzuje ho. tak ale vy radšej hlavu do piesku...
Na to je tu táto téma ešte veľmi krátko :D , ak tu zostane dlhšie, tak si sem istotne príde kopnúť do Snakea ešte veľa ľudí. Ale istotne sa na to drvivá väčšina z nich vykašľala a zobrali to asi tak, ako Sebi02 :good: .
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: sťažnosť na užívateľa Snake

Príspevok od používateľa insomniac »

mám dojem, že táto téma odtiaľto veľmi rýchlo poletí. hoci veľmi pochybujem, že kvôli off-topicu

neviem, ale vám fakt nevadí, že vás tu takto snake ponižuje a nadáva vám? predstavte si, že ste
v kaviarni s priateľkou, objednáte si kávu, čašník vám ju prinesie, začnete sa v nej hrabať lyžičkou
(rozumej miešať ju) potom zrazu pribehne čašník k vášmu stolu a povie:
- "ako to miešaš tú kávu ty geňo. keby si nebol čurák, vieš že sa má točiť opačne.
vidno, že hovno vieš o miešaní kávy. no pozri, úplne si ju dosral ..."

no a teraz otázka za sto bodov a všetci ruku na srdce: čo by ste si pomysleli? u mňa: "No neprijebeš mu?!"

žiaľ tu na fóre snakovi pri ... bať neviem, X-krát som ho upozornil na jeho "žargón", z čoho sa dalo vyčítať,
že by si to dovoľovať nemal. priznám sa, ma fakt asi len raz či dvakrát vytočil tak, že som opätoval paľbu tiež nadávkami.
ale to bolo fakt niečo, čo sa mi nestáva často a pohár sa po dlhej dobe už prelial. ok, tiež som nadával, ale len
na svoji obranu a ďalšia vec, bolo 1-2x, pričom snake to robí pravidelne a už je to teda ... dá sa to vôbec spočítať?

niekedy som to bral flegmaticky ako to vy tu naznačujete. potom už to vo mne vykypelo a opätoval som paľbu nadávkami,
ale zdôrazním, že na svoju obranu (ako ty do mňa, tak ja do teba ...). potom som si to zase nejako nevšímal, až dnes to
vo mne zase vykypelo, a to až tak, že už si to nedokáže proste viac nevšímať ako mu to tu všetci tolerujú. každý o ňom vie
že je grobiant, aj admini, ale nikoho to netrápi. asi len mňa. fakt. až sa mi nechce veriť, koľko máte v sebe flegmatizmu

na druhej strane nevylučujem, že snake sa nevyzná. dobre, budiš, ale idálne by bolo, keby sa vyznal a aj sa zmestil do kože.
to platí obzvlášť, už som to tu stokrát spomenul, je to admin a jeho správanie má byť vzorom pre ostatných užívateľov. ja byť
správcom tohto fóra, tak takéhoto admina ... ďakujem, neprosím. môže sa vyznať, ale svoje myšlienky treba vedieť aj podať
a to tak, aby sa nikto nemusel potom hnevať. toto je presne to a jediné to, o čo mi celý čas v tejto téme ide.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"