Apple iphone 5

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
MajoFlame
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 685
Dátum registrácie: Ut 07. Dec, 2010, 20:41
Bydlisko: KE

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa MajoFlame »

Spoiler: ukázať
MB: MSI Z490 GAMING EDGE CPU: Intel Core i7-10700K @ stock CPU COOLER:Corsair Hydro Series H100x RAM: Corsair 32 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Vengeance RGB PRO GPU: EVGA GeForce RTX 3070 XC3 8GB GDDR6 SSD:Samsung 970 EVO 1 TB + Crucial MX 500 500 GB PSU: Corsair RM650x CASE:Corsair iCUE 220t RGB DISPLAY:32" DELL U3219Q KEYBOARD: Apple Magic Keyboard Space Grey MOUSE:Logitech MX Master 2S SOUND: Presonus Eris E3.5 & Marshall Mid ANC PHONE: Apple iPhone XS
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa LordKJ »

rad platis za znacku ,ze? :D
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa diZZy »

Myslim ze icefire chcel podotknut na to ze pisu sem taky ludia co o iphone len citali a pisu sem len to zle...
ved kazdy smartfon ma svoje + -
moj nazor bol len taky ze nespravili nic extra dizajnovo ved si vezmime ze iphone 4s je hardverovo dokonaly
je pekne ze spravili pekny upgrade ale ludia asi cakali daco viac od vizoru daco nove co este nema ziaden telefon
ludia si kupuju iphone myslim ze predovsetkym kvoli tomu ze je to imidzovka :-)
preco by inak vyhadzovali tolko penazi za telefon ktory kupia do 200eur ved na co tak vyuzivame iphone ja naprikad
na skype , pocuvanie hudby telefonovanie to je number one dalej na aplikacie nejaky hry a to iste sa da robit aj s androidom
za tych spominanych 200eur :) ale je to psychika ze mas iphone nema ho kazdy myslim ze je to v tom
takze k iphonu 5 keby spravili daco fasa prevratne ze by sa ta 5-tka odlisovala od 4s ka tak by som do nej siel no teraz k tomu nemam dvovod prechadzat na nieco co je identicke zo starsou radou :)
btw: prosim nehadajte sa tu lebo nam to zamknu ;)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale ano mam, len nechcem taky malicky telefon preto som kupil nexus :)
nie ty si neplatis za kvalitu, ty si platis za priemer + logo
ved si vezmime ze iphone 4s je hardverovo dokonaly
ha?, nevravim ,ze je zly ale tak dokonaly , to zas zavana flamom :)
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa CageJ »

xH4wk napísal:
LordKJ napísal:rad platis za znacku ,ze? :D
A ty na to zjavne nemas.
..Ja si platim za kvalitu.

To snad nemyslis vazne ? Kvalita ? :hysterical: Vsetko robia v Cine... :hysterical: ... Prave naopak kvalita ide dole vodou a APPLE je toho tiez dokazom. A to vravim ako byvaly majitel iPhonu. Tentokrat zial tento telefon nie je ani nadaleko TOP..
Lepsie su Sony Xperia T, Samsung SIII a Lumia 920. Toto su inovacne telefony nie iPhone 5. Majitelia 4/4S nemaju ziaden dovod na vymenu. Kdesi som cital, ze v USA pokial vratis stary iPhone, tak mas zlavu na novy.., ak je to pravda, tak sa necudujem.
Používateľov profilový obrázok
adoooo77
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 479
Dátum registrácie: Št 17. Feb, 2011, 00:40
Bydlisko: Dolné Lefantovce

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa adoooo77 »

No s tým vrátením iPhonu je to tak že ak si kúpiš 5-ku a vrátiš 4/4s a je v bezchybnom stave tak ti dajú 345 dolárov... :-)
edit: k tým cenám na alze.. iPhone 5 bude mať úplne rovnaké ceny ako 4s je to novinka ktorá ešte u nás nieje dostupná a cenu len odhadujú, uvidíte aké budú ceny keď budú skladom... :)
CPU: AMD Ryzen 5 3600 OC 4.20GHz (1.37v) + Noctua NH-U12P SE2 Motherboard: ASRock X570 Steel Legend Ram: G.SKill Trident Z RGB 16GB DDR4 3600MHz CL16 T1 2x8192MB (1.35v) 16-19-19-39 VGA: ASUS RTX 3060Ti 8GB V2 OC EDITION LHR OC 15,6Ghz/2Ghz (1,03v) Audio: Realtek ALC1220 + Logitech Z625 HDD: SSD WD Black SN750 NVMe 1TB + WD Blue 1TB DVD Drive: Pioneer DVR-S21LBK PSU: Seasonic Prime TX-850 Keyboard: Logitech G512 Carbon, GX Brown Mouse: Logitech G502 Hero Display: AOC AG241QX Case: Fractal Design Define R6 Blackout OS: Win 10 Pro 64bit
MT: Apple iPhone 13 Pro Blue 128 Gb
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Papek »

Tak najprv ziadne velke wow z noveho iphonu. Ked som si to cele prebral a pozrel hands on video, nakoniec to vyzera celkom dobre a natiahnuty displej dava nakoniec zmysel. Verim tomu, ze fotak aj zaznam zvuku a videa bude na vysokej urovni (v tomto Lumia trochu zaostava), rychlost systemu je uz teraz dostatocna, to ze sla dole vaha a hrubka, len potesi. Co ma skor mrzi, ze prakticky nezmenili vydrz.
Ci to kupim, zatial netusim. Aj ma to laka, aj nie, kedze hlavnym argumentom na prechod z iPhone 4 na Lumiu bolo GUI, ktore mi prislo po dlhsom case nudne. Nove WP8 telefony ma zatial neoslovili, dizajnovo je Lumia 820 taka vselijaka, unibody 800 sa mi paci ovela viac, vahovo je nova 820 dost macek, iba rozmerovo na vysku je rovnaka s iPhone 5.
A ohladom tych kydov na Apple a iPhone ... Verim tomu, ze vacsina z tych, co tu vypisuju tieto hluposti, videli iPhone maximalne tak spoza obrazovky pocitaca a hlada len zamienku, aby si mohli rypnut. Netvrdim, ze iPhone je zlaty gral, ale mal som ho dva roky a bol som fakt spokojny. Nic nepadalo, netrhalo sa, fotilo to velmi slusne, videa to tiez porobilo, jemnost displeja mala vela praktickych vyhod a jedinou nevyhodou bolo, ze to nieje OLED. Momentalne mam Lumiu 800 s WP, ma to tiez svoje muchy a nedovolim si povedat, ze je to lepsie ako iPhone (to je vacsinou prva otazka, ked vidia Lumiu). A kolko stala nova Lumia 800? Tusim okolo 500 €. Ostatne top modely inych vyrobcov tiez niesu cenovo vyrazne odlisne od iPhonu. Este stale mi chce niekto tvrdit, ze sa priplaca za znacku?
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa LordKJ »

lumia ta stala 500 . ip5 ta bude stat 700 , ano priplacam za znacku
nexus novy stal ~550 , S3 tiez...
a nie nevidel som iphone len z monitora (dokonca mam snim aj fotku)
Naposledy upravil/-a LordKJ v Št 13. Sep, 2012, 13:15, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Papek »

4S aj 4 stali pri uvedeni 579 €, novy bude stat asi tolko isto
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
FROM
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 350
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 20:20
Bydlisko: Zvolen

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa FROM »

teraz, niekedy budem kupovať telefón, rozhodujem sa medzi iphone a Lumia 800/900/820/920, Samsung Galaxy shit III nechcem, mám zlé skúsenosti z predošlích genrácií, otázka znie či sa vôbec oplatí si priplatiť za iphone 5, ak pôjde cena 4S dole, taká lumia 800 by mi stačila, aj cena je veľmi dobrá, za nejaký 280 eur ak som dobre pozeral
CPU: AMD Athlon 64 +3000 1.8 GHz@2,35 GHz> BOX MB: Foxconn WinFast NF4UK8AA-8EKRS Ram: 1.5GB, HDD: Seagate 20 GB GPU: AMD RADEON HD 6450 DVD: Sony PSU: Enermax 425W Case: Fractal R3
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ipod sa velmi podoba na nove lumie nie ? to zas bude :D

inak k fonu..
Obrázok
Dreamer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Št 20. Nov, 2008, 22:17

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Dreamer »

Tie ceny 700 - 900 Eur, čo tu niektorí píšu sú ceny 64GB alebo 32GB verzií. A to 900 to ste už prehnali asi...
adoooo77 napísal:iPhone 5 bude mať úplne rovnaké ceny ako 4s
Asi tak nejak. Tie nenávistné posty sú úplne zbytočné... každý si kúpi, čo chce a čo si môže dovoliť. Ak sa príchodom iPhone 5 zníži cena iPhone 4, tak si tú štvorku asi kúpim...
ANONYM_a7

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Sama mudrost. Len bez osobnych utokov inak bude odmena.... ale k veci.

ip je kvalitny MT. Servisujem MT uz nejaky ten piatok, a konstrukciou ako aj pevnostou tela je to jeden z naj MT na trhu. Netvrdim ze konkurencia nema rovnako kvalitne vyrobky, no ohanat sa argumentom ze ip je shit lebo ho vyrabaju v cine je blblost... Vsetci vyrabaju v cine :)

novy ipod touch sa mi velmi paci. Nano taktiez. Ak to bude mat zdravu cenu, preco nie :) teda ak to bude hrat dobre ale toto malo apple vzdy dobre poriesene.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ip4s je perfektny fon.vobec sa nepridavam k ludom co ho odsudzuju.akurat sa mi nepaci ze ho len natiahli. nevypada to podla mna velmi dobre
myslim ze design iphone 4 ma je dnesnu dobu smerudavajuci, perfektne minimalisticke tvary..nic lepsie som pri fone nevidel..cize stym designom uz nemali co vela robit..ale zas natahovat ho,aby bola nejaka zmena..skor ho mohli cely zvacsit

@ IPod
Obrázok
Naposledy upravil/-a Zoltan Balaton v Št 13. Sep, 2012, 15:33, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Papek »

To je trochu zavadzajuce, staci si pozriet starsi model iPodu. Navyse, Lumia ma hornu a spodnu stranu zuzenu.

Obrázok
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"