Apple iphone 5

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

Osobne si myslim, ze Jobs este o tomto vedel ;)
Používateľov profilový obrázok
jozefr
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Št 22. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Kosice (Terasa)

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa jozefr »

Nikdy som nic od Apple nekupil a ani nekupim hlavne nie iPhone, je to umelo vylepsovany telefon a software, uplne pritiahnute za vlasy.
Dalsia verzia bude mat zase o 56.2MHz silnejsi procesor o 5.9MB ram viac, LCD o 4.5pixle sirsie a 2.9 pixle vyssie a software ktory by samozrejme siel aj na predchadzajucich verziach lenze kto by kupil tym padom tie nove. Takze ich radsej spatne nepovolia...
A baterka bude o 10mAh silnejsia, zabudol som na nieco ? Nehovoriac o vsetkom tom zbytocnom elektronickom odpade ktory tvoria.
PC:
(Case: Enermax Fulmo Advanced, MSI 990FXA GAMING bios v1.4, AMD FX-8320E [@4,4GHz 1.42V], NOCTUA NH-D14, Kingston 1866MHz HyperX Fury Blue 2x8GB, Corsair TX650W, MSI R9 380 GAMING 4G, SSD Kingston HyperX 3K 120GB, 2x Seagate Pipeline HD 2TB, 1.5TB Samsung, LG BD-R/RE Blu-ray BH10LS30.
Digifoto:
CANON EOS 650D 17-85mm IS USM, EF 70-300mm IS USM, stativ: Velbon Sherpa 435, Pretec 32GB SDHC UHS-1 433x
Dreamer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Št 20. Nov, 2008, 22:17

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Dreamer »

Xenon napísal:Snake: Like.

Ja mám 4S, ale musím si kúpiť iPhone 5, lebo už nebudem cool. :-( Škoda.
No čo už, pre Vašu informáciu - nemám žiadny iPhone momentálne :laugh: :P
HellAngel napísal:apple fail, ako odisiel Jobs tak uz to zacina stat za :closed:
Súhlas... Keby iPhone 5 uviedli na trh pred rokom, to by bola iná vec.
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa insomniac »

hm tak pozerám že aj apple prechádza na obchodný model typu activision s call of duty ...

nebolo apple čo tak náramne prezentovalo svoj názor na plytvanie technológiami? vraj nech si ľudia
nekupujú niečo čo nepotrebujú. alebo nech svoje staršie zariadenia posunú svojim blízkym. :hysterical:

už vidím ten slogan: "Be Cool, Be Cool & Be Green. Buy new iPhone5 and give your older phone to your friend."

a apple z toho zase vyjde úplne geniálne. zdá sa to len mne alebo aj vám že to jablko sa snaží z každej hovadiny
urobiť senzáciu? ale to s tým demonštrovaním že na viacpalcovú obrazovku s vyšší rozlíšením sa zmestí viac info
ako na menší s nižším rozlíšením to je hádam na nobelovku. :hysterical: apple tlieskame :) :hysterical:

nie nadarmo nemám rád amíkov. prakticky sú to idioti, vymleté hlavy. stačí im vedieť svojich 50 prezidentov. škola hrou :)

a už vôbec netuším o akých dizajnových zmenách sa bavíte. ten telefón už poldekády vyzerá rovnako.
apple sa hádam už samo zažaluje za porušovanie svojich patentov. ale s tým iprdom nano ste zabili :laugh:

nie som pseudovizionár ako stéééwie blowjobs ale apple si ten tvar a kombináciu farieb určite rýchlo spatentuje
a o chvíľu začne zdierať nokiu :hysterical: ale vážne bolo treba nový iphone? nestačil update iosu? :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa icefire »

Vidim, ze sa tu zbiera typicka zberba, co telefon nemali ani v ruke, a uz vypisuju. Dokonca su tu taki, co nevedia ani len spravne napisat nazov firmy. Nehodnotim predsa veci, co som neodskusal, iba na zaklade toho, ze som nieco niekde videl/pocul. To si krasne nakladate, az ten smrad citim sem.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa insomniac »

icefire napísal:Vidim, ze sa tu zbiera typicka zberba, co telefon nemali ani v ruke, a uz vypisuju. Dokonca su tu taki, co nevedia ani len spravne napisat nazov firmy. Nehodnotim predsa veci, co som neodskusal, iba na zaklade toho, ze som nieco niekde videl/pocul. To si krasne nakladate, az ten smrad citim sem.
tak určitěeeee. presne tak ako príspevok nad týmto zaváňa nahnitým jablkom. chlapče, choď sa patentovať :down:
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa icefire »

Pojmom chlapce mozes oznacovat svojho nemanzelskeho syna. Cisty flame toto a nic konstruktive tu nebude.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa LordKJ »

apple nema nikdy nic konstruktivne
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa insomniac »

lol veď o aple sa nič nič konštruktívne napísať nedá

btw kto by mal záujem o tričko s antimotívom apple? a s nejakým sloganom, trebárs ako má nokia "Connecting people"
tak tu niečo v zmysle "Apple, Sueing people" alebo jobsow ksicht s prižmúreným okom a pod ním "I keep my patent on you."
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa glirpi »

I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa valistar »

Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Leon »

Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

icefire: co sa tu certis, ty si snad ten telefon drzal v ruke? Hodnitime tu nieco co este nikto nemal v ruke, tak ako to robilo tisice IT, mobilnych stranok a robili online reportaz. Nepotrebujem mat ten mobil pri sebe aby som vedel zvazit ci 5tka priniesie nejake zasadne inovacie alebo zmeny. Viem ze ty si apple fun, ale prestan sa tu naparovat nad ostatnych. Pre mna za mna si ten telefon kup, mne je to jedno ci budes mat pri uchu banan alebo nie.
Ak chces priniest nieco do debaty tak napis nieco co sa ti na nom paci a co noveho podla teba prinesie. Pripadne sa vynadri k tej uhlopriecke, radi ste tliachali ze 4 displej je velky, ale teraz ho ma uz aj foon.

edit: a est tu obhaj dizajn ipod Nano, vsak takuto kopiu ani v cine neurobili
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4779
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa hulo92 »



vsetci demostruju aky je android na S3 zalagovany, ale mne s3 facha tak isto jak na tom videu :wallbash:
gamer222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: So 08. Nov, 2008, 10:50
Bydlisko: Bratislava

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa gamer222 »

ako nevidím vôbec zmysel v týchto nenávistných komentoch typu iPhone je odpad, 5ka nepriniesla nič nové a podobne... jednoducho komu sa páči iPhone tak si ho kúpi, komu sa páči Samsung tak si kúpi Samsung a to je všetko, každý má iné požiadavky na mobil a každému vyhovuje niečo iné... len mi pripadá že Samsung fanboys si musia stále dokazovať že majú ten najlepší mobil na svete tak hádžu špinu na inú značku... nemám nič proti Samsungu a osobne si myslím že je to dobrý telefón ale viac mi vyhovuje iPhone tak som si ho kúpil... nemám potrebu pri každom novom modeli od Samsungu písať do diskusií jaký to je šrot, že je to lopata a podobné veci pretože som spokojný so svojím mobilom a nejaký Samsung mi môže byť ukradnutý... to isté si môžu povedať majitelia Samsungu a budú mať tiež pravdu pretože ako som už povedal každému vyhovuje niečo iné tak čo keby ste namiesto takejto straty času išli robiť niečo zmysluplnejšie :)
NTB: ASUS GL553VE: i7-7700HQ, NVIDIA GeForce GT 1050ti 4 GB, 16 GB RAM

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"