Apple iphone 5

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

"Přestože uznáváme, že Applu se iPhony povedly, chlubit se v roce 2012 tím, že se na čtyřpalcový displej vejde víc informací než na starší telefony? Na to se nedá odpovědět jinak než, že to díky Samsungu, HTC a dalším konkurentům Applu už dávno víme." :hysterical:

inac je uz asi koniec, no cakal som vacsie boom, suhlasim s vacsinovim nazorom na internete ze ide skor o evoluciu ako revoluciu. Pri 4s sa to akceptovat dalo, ale u 5 som cakal vacsi boom
NB: Asus ROG Zephyrus G14
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15049
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa faugusztin »

slaviq napísal:je to lebo ma pomer strán 16:9
Nema :). Na to by musel mat o 1,5 pixelu viac.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

teraz v dobrom, myslim ze applu chyba Jobs, aj tie keynoty boli uolne ine, bolo vidiet ze apple bol jeho zivot a to co prezentoval vto veril
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa diZZy »

Ako tu niekto pisal dys s prepacenim posra....i 4s-ko je "akurat do ruky"
myslim ze vnutornosti su ok , ale dizajnovy skok medzi 3gs a iphone 4 bol ze vau ... a teraz sa to povedat neda :(
myslim ze ten kto ma 4s-ko nepotrebuje kupovat 5-ku len zeby niekto nevedel co s "0000" eurami... :)
Dreamer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Št 20. Nov, 2008, 22:17

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Dreamer »

Prosím Vás, z iPhone 2G na 3G bol AKÝ ROZDIEL V DIZAJNE? Jedine zadný kryt bol trochu zmenený. Myslím si, že orientovať sa iba podľa dizajnu ako väčšina je dosť mimo. Tento mierny "fresh" dizajnu je úplne vpohode. Niet čo vytknúť. A naopak mám práve iný názor na "vytiahnutie hore". Podľa mňa ho mohli urobiť iba fakt len trochu mierne širší. To, že šli do výšky svedčí iba o tom, že chceli zachovať komfort pri manipulácii v jednej ruke a hlavne telefonovaní. Nechcem si predstaviť, že by som telefonoval s tou "lopatou" alias S3. Ohľadom toho výkonu - mohol byť aj trochu väčší, ale vzhľadom na rendering na väčší displej je to dobré.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa LordKJ »

no ja neviem , mam o trosku mensi telefon ako S3 a s telefonovanim ziadny problem, ani s manipulaciou v jednej ruke, skriatkovia ste ci?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Snake »

Dreamer napísal:...
Apple sheep spotted!





.
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Xenon »

Snake: Like.

Ja mám 4S, ale musím si kúpiť iPhone 5, lebo už nebudem cool. :-( Škoda.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2220
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Trocha OT, snad to nebude velky problem :red:.

Co Vam pripomina dizajn noveho iPod Nano?

Obrázok

Mne to velmi evokuje posledne modely od finskeho vyrobcu (ano mam na mysli Lumie). Ked uz sa tak Apple vsemocne ohana dizajnovymi patentami, som zvedavy na reakciu od Nokie.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa CageJ »

Bez srandy, pripomina mi Lumiu 800 :D...

Tak evolucny telefon, opat predrazeny a uteka mu vlak.. Sudim podla toho co predstavila Nokia L820 a L920.
Vykon sa zvysil, opat zbytocne. Bateria ako, ze viac vydrzi :hysterical: ...
Naposledy upravil/-a CageJ v St 12. Sep, 2012, 22:11, upravené celkom 1 krát.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15049
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa faugusztin »

_Mato_ napísal:Mne to velmi evokuje posledne modely od finskeho vyrobcu (ano mam na mysli Lumie). Ked uz sa tak Apple vsemocne ohana dizajnovymi patentami, som zvedavy na reakciu od Nokie.
No ano, Nokia sa uz pomaly moze pripravovat na zalobu od Apple. :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa LordKJ »

samsung + htc tiez .. jablckari budu mat srandy plno :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

:hysterical: si zabil

dreamer: ano iphone 2g 3g neboli moc odslisne, ale beriem to ako ze rozdiel medzi 3g a 4g bol podstatny, a 5 mala byt zas nieco nove, namiesto toho sme sa dockali "iba" povytiahnuteho telefonu (sa cudujem ze motorola nezaluje za dizajn podlhovasteho tvaru).
da sa poavedat ze okrem klucoveho LTE a wifi 2,5 a5ghz nic extra. ano ma lepci CPU, ale to je proste evolucia, hadam tam nebudu strkat 2 rocnu technologiu.
ale co je tam takeho prevratneho? ano je tam isto par zaujmavosti, musim povedat ze sa mi paci nova retina, ale stale som cakal ze boom, tak toto mame len my a nikto viacej, nieco co sa tajne vyvyjalo a teraz s tym vystartovali. Ale uz ked som videl prve obrazky, tak som zacal tusit ze ziandy bada boom sa nebude diat. Podla mna dizajn je hlavna vec ktora ta hned zaujme, a tu apple neurobil nic extra. Podla mna dokonca ho zmrskali.
Som zvedavy ako zareaguje trh,ratam ze ifans proste si to pojdu kupit, ale nevidim nijaky extra dovod prechodu zo 4s na 5. Ale hlavne je ze oznamili ze na rok sa dockame cisla 6 :D

apple uz len dobieha konkurenciu

edit: no LOL , tak tu mame kopiju lumie :hysterical: , ale co sa cudavat, lumia dizajn je proste cool
Naposledy upravil/-a HellAngel v St 12. Sep, 2012, 22:17, upravené celkom 1 krát.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Rob3Rt0
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Pi 17. Sep, 2010, 21:39
Bydlisko: Brezno

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa Rob3Rt0 »

to nano je podla mna pruser, oni co sa stale ohanaju originalitou a neviem cim vsetkym...
aj take detaily ako farba menu podla ramu..
ale to "aple" v nazve temy :laugh:

Obrázok

Obrázok
PC » i5-9600K | Corator DS | ASRock Z390 Phantom Gaming-ITX | 32GB HyperX 3200Mhz CL18 | Gigabyte RTX 3060 Ti Gaming Pro | Samsung 970 EVO Plus 1TB & Crucial MX500 500GB M.2 | Fractal Node 304 | EVGA G3 650W27" Dell U2719D | Gamdias Hermes P3 | Logitech G300s
NTB » MBP 13" | Mid 2014
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Aple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

apple fail, ako odisiel Jobs tak uz to zacina stat za :closed:
NB: Asus ROG Zephyrus G14

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"