new iphone 4S

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa GASPi »

HellAngel napísal:btw: zaujmalo by ma ako idu stiahnut tie fotky z ufa bez itunes :rolleyes:
Normalne aj cez Explorer ;).
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12193
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak o tom som este nepocul. daj nejake blizsie info.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa Snake »

normálne napichneš jablko do USB a on sa ti ukáže ako mass storage, toto je tam už hodnú chvílu, zapisovať naň ale nejde jak dobre viem.





.
Používateľov profilový obrázok
pEpinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 850
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 09:31
Bydlisko: BA/NR

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa pEpinko »

Hej, tak nejak to funguje akurat sa neidentifikuje ako mass storage, ale ako nejaky portable neviem co. Obrazky sa takto daju stiahnu do lubovolneho pc s usb konektorom.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12193
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

ano pri pripojeni mi to zobrazilo nieco ako storage, ale neslo mi ani len otvorit. ak to teda funguje, tak teda beriem spet ze sa nedaju odtial pozerat obrazky :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa newmi »

icefire napísal: Pekne davas, p. moderator. Bludy ako Stach. No, co slo na n95, co na iPhone nie? Daj, nech sa zasmejem (ak teda nemyslis *.jar :hysterical: ).

to povedal ten kamarat, nie ja. A co slo na N95 a na iPhone nie? No napr prenos cez bluetooth, mozes si zvolit rozne temy, mozes si dat zvonenie ake chces, .... ale to je skoda tu pisat iOvca nepochopi, ma zahmleny zrak nahryznutym jablkom. Malokto chlapsky prizna, ze ten jeho super duper fon za tazke € ma svoje chyby.

Ja napr uznavam, ze Android ma svoje muchy ale pre mna osobne su tie muchy viac akceptovatelne ako muchy co ma iPhone.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
StoOka360
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Ne 01. Apr, 2012, 15:08
Bydlisko: Bratislava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa StoOka360 »

Ako pre mna osobne N kove nokie uplny fail ale to mam z pohladu reklamacii...a par kolegov ktory ich hadzali o zem konkretne n97 tusim ...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa CageJ »

To je hlupost N97 je jeden z najkvalitnejsich telefonov vobec.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa newmi »

PROSIM?! Ja nanho kydam? Kde? Pisal som, len ze som cakal viac a co sa mi na nom nepaci. Tak sa laskavo uvedom zaslepenec. A teda pis k veci, no ako si dam to zvonenie?
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
StoOka360
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Ne 01. Apr, 2012, 15:08
Bydlisko: Bratislava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa StoOka360 »

CageJ napísal:To je hlupost N97 je jeden z najkvalitnejsich telefonov vobec.
ty vies ty mas vedla v kancli servis...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12193
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

k tomu zvoneniu, mozes pokial viem spravit vari 30 sekundovy usek ktory prerobis do formatu na iphone a cez izunes si ho nahras do ufonu a nasledne mozes pouzit ako zvonenie. ale mp3 ako taku a k tomu celu skladbu pouzit nemozes. opravte ma ak sa nieco zmenilo na tomto postupe bez jailu.
N kova rada bola tak 50 na 50. N97 isto nepatrila k podarenym kuskom, bohuzial. Mala na tu dobu par zaujmavosti, ale nestabilita OS bola hrozna.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa newmi »

n o to som skusal, dat to do toho m4r ale sa mi to neukazalo medzi zvoneniami, tak neviem.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12193
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

ono to ide, ale musis previest iba nejakych 0 alebo 20 sekund proste. tiez som sa stym hral. ale je to od veci aby som si musel zvonenia upravovat :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa Snake »

vec A), o N97 či nokiách si debatujte inde, posledné upozornenie na OT, už len mazať budem a dávať warningy.
vec B), ako ja neviem, ale pomaly mi to prijde, ako keby z každej čipoviny urobili androidisti obrovskú bublinu, ale totálne, jak deti na pieskovisku, zvonenia si meníte každý deň či čo? WP7 to má presne tak isto, a customy tam mám, ale nepoužívam ich, teraz nehovorím že som exemplárny príklad, ale čo je na tom do riti si zobrať jednu MP3/WAV/M4A/whatevs, orezať si ju, nastaviť jej žáner na ringtone a poslať ju do zariadenia? toto je prosím pekne robota na 30 sekúnd, možno aj menej, ako podkopávať iphone či WP7 kvôli tomu že sa to robí takto, tak robí, nepáči sa vám to? predajte to, nepoužívajte to = nečipujte! A keď ani to nie a používate to ďalej, tak pokiaľ máte na každý deň iný ringtone tak si to buď urobte dopredu alebo si drbnite hlavu o stenu so slovami ako mi šibe že toto denne robím...

vec C), UTFG.

Dobrú noc :-)





.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12193
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: new iphone 4S

Príspevok od používateľa HellAngel »

snake WP7 sa neda zrovnavat (a ani ich nezrovnava) s iOS. WP7 je mlady OS, na ktorom sa stale pracuje. iOS je tu uz roky. Tu nejde len o pouzitie mp3 ako hlavne zvonenie. Ja sosobne pouzivam niekeolko zvoneni asi na 15 ludi. Podla zvonenia viem kto mi vola. A je kravina aby som si upravoval 15 mp3jek. A ked sa mi zapaci ina skladba tak znova. Na jednej strane sa tvari apple ako velky image maker ale na druhej nedovoli koncovemu uzivatelovi si ten image prisposobit. Mne osobne je jedno ciniekto ma iphone, ja sa len smejem ked si to niekto kupi a nevie si ani zapnut wifinu alebo ze to vobec ma nejaky appstore. Hovoris ze androidaci robia velku bublbinu a co robia ifuns? Ak si niekto otvorene nedokaze priznat nedostatky zariadenia tak podla mna nie je ten clovek vporiadku. Netvrdim tu ze andorid je super, ale pre mna osobne je to momentalne naj system.
ono by asi bolo najlepsie tuto temu zamknut, zbytocna flame. tu si nikto neprizna ze jeho fon ma aj hlupe chyby :rolleyes:
NB: Asus ROG Zephyrus G14

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"