Ako sa balia baby?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Eleanor_GT
Ban
Ban
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Martin (ZA)

Príspevok od používateľa Eleanor_GT »

nemala by sa zmenit debata ...o zenach.. :)
k baleniu bab asi tolko ..aspon ja mam taku svoju taktiku ..no nie taktiku ale sposob ...ze sa angazujem iba trosku aby si nevsmla ze ju chcem zbalit alebo s nou chodit ..nechavam tomu volny priebeh a ked uz vidim ze je ku mne coraz blizsie .a ide na mna tak pridam aj ja a uz sa vezies :o) .... a ak to ostava na tom istom bode tak podpichnem tak trochu ale nie aby sa zlakla :) ...

len prosim ta ten kto sa pyta .. nesed vedla nej ako zmrznuta klobasa musis to nastartovat teda rpozbehnut konverzaciu ty a nie aby ona s teba vsetko tahala ...lovu zdar :wink:
CPU::Athlon 64 3000+ AC Freezer 64 Pro MB::DFI LP UT NF4 Ultra-D RAM::OCZ Platinum PC4200 2x512 VGA::ati rage 3D PCI HDD::WD 120 gb 7200 ot 8 Mb Cache PSU:: EC450-jsp
Používateľov profilový obrázok
jatomas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa jatomas »

No ona ma teraz nove cislo a este ho neviem tak zatial nic, ale raz dal jej cislo jeden spoluziak jednemu kamosovi a mal fasa problem takze nechcem mat problem aj ja. Takze tak. Uvidim ako sa to bude vyvijat
Inac myslite ze ozraty su menej atraktovny? :wink:
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

tak sa pridam aj ja ... v kazdom pripade babu nezaujmes tym, ze sa ozeres ja svina a zacnes robit p******y, pretoze potom bud bude ozrata s tebou a nebude ta vnimat alebo sa jej totalne zhnusis a to sa potom tazko zachranuje ... v kazdom pripade je dobre, ak s nou neustale konverzujes (skoro som napisal konzervujes :lol: ), pises jej atd, proste prejavujes zaujem ... v ziadnom pripade sa neboj :blind: ... mas dve moznosti ... 1.) bud sa necha zbalit a mas vyhrane ... 2.) pusti ta k vode, a potom to neni prijemne, ale da sa cez to preniest ... najdes si inu a hotovo ... aj ked to je dost rizikove ... najhorsie je, ze sa o nu snazis, ale pritom nevies, ci ma alebo nema frajera ... to je fakt hnusne ... takze si najprv vsetko pekne zisti, je jedno ci cez nu alebo jej kamosky alebo niekoho, ale zisti si to ... ak ju fakt dobre poznas, tak urob, co ti hovori srdce, rozum a PC .... 8)

PEACE !!! And Good Luck :D
Používateľov profilový obrázok
svitko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 02. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Štiavnica Jána Hollého 1 96901

Príspevok od používateľa svitko »

To ja som mal podobny pripad proste pristahovala sa nam do triedy nova nadupana spoluziacka sa mi lubila a ked konecne som ju po 4 mesiacoch zbalil a zacala so mnou chcodit. tak ja debil som zacal flirtovat este z jednou. Ona si to vsimla a uz ma nechce. a to si neviem odpuustit. bolo to na dobrej ceste. skoda asi nema rada grupaky :D :D :D . Ale baby su fakt nevispitatelne. Hodne stastia a hlavne to nepod*** ako ja.
Používateľov profilový obrázok
Payne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1334
Dátum registrácie: Ne 13. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad (18)

Príspevok od používateľa Payne »

No pridam sa aj kusok ku konverzacii kedze radite jednemu, preco aj nie mne?

No mal som 3 celko mdobre kamaratky...

1 good kamaratka som s nou casto chodil na pivo a tak aj moja stuzkarka bola no len ja som ju bral ako kamaratku a ona viacej, lenze ja som to nevedel... a jako som potom zacal kusok viacej s 2. kamaratkou kecat, ta som na nu prestal venovat a tak je na mna teraz nejebana...

2. v poslednom case kamaratka super, lenze je to strasne komplikovane, na zac. ona mna chcela, ja som jeje napisal sms ze kamarati a ona to tak hodila na hranicu kamaratstva, aj ked tam islo o inom sa mi pacila hned, len som nechcel vyjst ako hlupak...
Mne sa paci aj by som ju chcel a aj sa dost snazim, lenze ona nema taskmer vobec casu ani na mna a ani vobec a neviem co mam robit, aj ked spolu aspon na nete takmer kazdy den kecame, len problem je v tom ze ona byva v Gerlachove

3. kamaratka je vraj best kamaratka 2. kamaratky a ona je tiez celkom v poho, len 2. kamaratka vravela ze keby mi nic spolu, ta by ma chcela, aj som si kusok vsimol, ze ku mne sa tam inak celkovo sprava...

No a najvecsi problem - vsetky su o 2 roky mladsie, co nejde o to ale su v 1 triede!!!

Tak poprosim o radu jako to mam riesit abo co, bo som z toho vyhukany
CPU : Celeron 1200MHz&1440MHz - 12*120MHz, DVD : Sony DRU 800A,
HDD : Maxtor 40GB 7200ot. 2MB cache, MB : Abit ST6 RAID, RAM : 256 MB SDRAM PC133 PQI + 128 MB SDRAM PC133 Apacer, VGA : Inno3D GeForce 2MX 400 64MB 175MHz/155MHz@205MHz/165MHz, Zdroj : 250W, Zvuk : Sound Blaster 5.1 Live!
Používateľov profilový obrázok
VodnikIN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Št 03. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Blawa ne

Príspevok od používateľa VodnikIN »

@ Payne: Najdi si stvrtu ;-) Ale nie, ty sam musis vediet ktora ti je najblizsie, a ked to nevies tak ber to co rozviri najmenej vody, cize asi c.1 kedze 2 a 3 su dobre kamaratky a nerobilo by to dobrotu.

@ jatomas: Tazko ti takto poradit, ako ti uz spominali, zisti si o nej nieco viac, posnaz sa aby si ta viac vsimla, pokecaj si s nou o niecom (nie o PC preboha!!) a potom pripadne pozvi na nieco ked to uz bude vyzerat nadejne. Kazdopadne sa pred nou neozieraj ako ti tu uz tiez poradili ;-)
CPU AMD Barton XP 1833MHz@2200MHz (1.7V) -> Watercooled | MB Abit NF7-SL rev.2.0, NB -> Watercooled | RAM A-Data Vitesta 2x256MB | VGA Saphire Radeon 9600XT -> Watercooled | SOUND SB Audigy 2 | HDD Hitachi 7K250 160GB + Hitachi T7K250 160GB | DVD LG 4120B DVD-RW | CASE Avance B031 + AC Fan 3| PSU Chill Inovation 400W rev.2 | MONITOR Fujitsu-Siemens P19-2
Clen Obcianskeho Zdruzenia blava.net
w0rm0n
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 237
Dátum registrácie: Ut 22. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa w0rm0n »

-----
Naposledy upravil/-a w0rm0n v Po 01. Apr, 2013, 22:58, upravené celkom 1 krát.
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

uz viem ako vznikaju telenovely.... :lol:
Používateľov profilový obrázok
Payne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1334
Dátum registrácie: Ne 13. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad (18)

Príspevok od používateľa Payne »

Diky za rady, asik tak som to aj chcel spravit...

Zhruba :)
CPU : Celeron 1200MHz&1440MHz - 12*120MHz, DVD : Sony DRU 800A,
HDD : Maxtor 40GB 7200ot. 2MB cache, MB : Abit ST6 RAID, RAM : 256 MB SDRAM PC133 PQI + 128 MB SDRAM PC133 Apacer, VGA : Inno3D GeForce 2MX 400 64MB 175MHz/155MHz@205MHz/165MHz, Zdroj : 250W, Zvuk : Sound Blaster 5.1 Live!
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

@ MBG :

nenatocime s tohoto jednu ??? Nieco ako "Pocitacovy fanatici alias balenie bab" ??? :lol:
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

CrakeN napísal:@ MBG :

nenatocime s tohoto jednu ??? Nieco ako "Pocitacovy fanatici alias balenie bab" ??? :lol:
absolutne suhlasim...len kde zohnat sponzora ???
Používateľov profilový obrázok
jatomas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa jatomas »

Tak chodte za Mojsejovou s tym ze jej date hlavnu rolu :lol: To by mala vyhoviet :wink:
PS Aj ja chcem rolu :beee:
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

Myslim si ze pokym niesi nejaky zvonar u matky bozej a totalny depko tak nemas sa coho bat,staci len dobre vediet komunikovat z druhym pohlavym,nemat casto trapne chvilky,vzdy sa vynajst,urobit trocha srrandy a masto pokym neni lesbicka :lol:
Asus Zenbook Duo Pro
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Monster napísal:... a masto pokym neni lesbicka :lol:
preco?...sak povies nech vezme aj kamaratku 8) :lol:
Používateľov profilový obrázok
Payne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1334
Dátum registrácie: Ne 13. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad (18)

Príspevok od používateľa Payne »

Monster napísal:Myslim si ze pokym niesi nejaky zvonar u matky bozej a totalny depko tak nemas sa coho bat,staci len dobre vediet komunikovat z druhym pohlavym,nemat casto trapne chvilky,vzdy sa vynajst,urobit trocha srrandy a masto pokym neni lesbicka :lol:
Cisty balicko, len som zvedavy, ze kolko si ich ty mal, ked mas take huste reci, bo aspon pre mna to neni take jednoduche...
CPU : Celeron 1200MHz&1440MHz - 12*120MHz, DVD : Sony DRU 800A,
HDD : Maxtor 40GB 7200ot. 2MB cache, MB : Abit ST6 RAID, RAM : 256 MB SDRAM PC133 PQI + 128 MB SDRAM PC133 Apacer, VGA : Inno3D GeForce 2MX 400 64MB 175MHz/155MHz@205MHz/165MHz, Zdroj : 250W, Zvuk : Sound Blaster 5.1 Live!

Návrat na "Debata o všetkom"