Ako sa balia baby?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

MBG napísal:
LittleMan napísal:taka otazocka z mojej strany - co ak je to spoluziacka a dobra kamaratka ?? :8O:
ma to trosku lahsie, aspon o nej nieco vie, ale zase tazsie, lebo pozyvat kamaratku je o niecom inom....o to viac to odmietnutie boli....a este ked je blba ze ta potom bude ignorovat, no aaamen tma.....
najlepsie je ked ta ta kamoska vytiahne sama..ze podme sa prejst...ako velakrat predtym a zrazu zistis ze ma jazyk v tvojom krku :D
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

jaffar napísal:
MBG napísal:
LittleMan napísal:taka otazocka z mojej strany - co ak je to spoluziacka a dobra kamaratka ?? :8O:
ma to trosku lahsie, aspon o nej nieco vie, ale zase tazsie, lebo pozyvat kamaratku je o niecom inom....o to viac to odmietnutie boli....a este ked je blba ze ta potom bude ignorovat, no aaamen tma.....
najlepsie je ked ta ta kamoska vytiahne sama..ze podme sa prejst...ako velakrat predtym a zrazu zistis ze ma jazyk v tvojom krku :D
ze? a potom sa preberes nad wc ako si zaspal pri sableni :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

ako zbalit zensku? :? pozrite si film Hitch :lol:
tam je navodov a navodov... :lol:
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

HLavne byt v pohode.. ziadny macher co sa hra na boha.. tym ocaris iba namachlene pipky na diske ala velkonocne kraslice..


Naj je si najst dajaku utiahnutu,, :) ta v sebe skriva enerie :wink:
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

SurrendeR napísal:ako zbalit zensku? pozrite si film Hitch
tam je navodov a navodov...
...hehe. tiez si sa nechal inspirovat? :lol:
Používateľov profilový obrázok
jatomas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa jatomas »

No ono je to spoluziacka a dobra kamaratka tak sa bojim ze ma odmietne. A co je horsie nemoze nikam ist lebo ma uz asi stvrty mesiac zaracha(Raz sme sa taka partia vsetci ozrali na skolskej akcii takze triedna to vyzvanila rodicom a bolo, no ale prestali sme obaja pit takze to ma aj svetlu stranku)
No a 15 budem mat v aprili takze prefiknut je asi trosku skoro nie? I ked ju kazdu noc vidim v posteli joooooooj co by som zato dal. Takze ked niekde pojdeme tak jej poviem ze je uplne naaadherna a uvidime. Potom Vam poviem.
Inac diki za rady a mozte pisat dalej
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

No chlapce moj mili, babu nezbalis pokial sa jej nepacis.Proste je to krute, musis aj nanu zaposobit vzhladom.Ajked sa hovori ze to tak neni, ver mi je to tak.A urcite nemozes byt nejaky suchar ale aspon trocha vtipalek :D
Takze kebyze ta nahodou odmietne tak ne ze sa nanu naseres a neprehovoris snou!si presdstav keby zatebou dosla nejaka menej pekna dievcina, tiez by si snou nechodil len koli sladkym reciam.
Koniec koncov, musis vidiet ci sa jej aspon trochu pacis :wink:
Tak teda vela stastia a daj vediet co a jako..
BTW:tomuto hovorim reality show :)
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
jatomas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa jatomas »

Reality show? Fajn tak kto je zato aby som siel zanou a povedal ze s nou chcem chodit nech mi dobije kredit o 300SK a kto nie tak o 200Sk cislo: 0908 217 182
Uz sa tesim
Koniec hlasovania pondelok o 21:00 :lol:
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

len dufam ze to cislo hore nieje toje, samozrejme ze nie je :lol: ( :roll: ) a potompostni vysledok, skore pocet mrtvych, zranenych, korist . .. :lol:
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
jatomas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa jatomas »

Matl0_w1C napísal:len dufam ze to cislo hore nieje toje, samozrejme ze nie je :lol: ( :roll: ) a potompostni vysledok, skore pocet mrtvych, zranenych, korist . .. :lol:
Somazrejme ze je moje. TAk inemu by som predsa nedoprial tolko penazi i ked som vahal ci niekto nebute posielat sprostosti ale celkom fajn ludia tu su tak dufam ze nie
Ale mozem ho vymazat ak chces
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

daj nam jej cislo, naco tvoje? :blind: :D
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
pindiq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice,Staré mesto

Príspevok od používateľa pindiq »

Scorp napísal:daj nam jej cislo, naco tvoje? :blind: :D
:RLOL: jj,jej cislo by sa skor hodilo,ale...........tiez sme sa schlastali na skolskom vylete,akurat ze ucitelka aj jej manzel drzali s nami :D
ale back to topic:ak ta bere len ako kamosa tak to bude kusa problem.si bude hladat do nekonecna sracov az ta to na***e a vy****s sa na to.som v podobnej situacii,ale cajka neni z triedy(z tamad by som v zivote nevyberal)
Lenovo ThinkPad Edge E520 (i5 2430M,4GB RAM,HD6630m,500GB HDD)
w0rm0n
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 237
Dátum registrácie: Ut 22. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa w0rm0n »

-----
Naposledy upravil/-a w0rm0n v Po 01. Apr, 2013, 22:58, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Suhlas s W0rm0n-om ... :wink:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
nudi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa nudi »

jj. to s tymy kamoskami je pravda, ale nie na cely zivot -- lebo vecsina zien nevie pochopit ako moze mat ich muz nejaku inu iba kamosku. prenesu sa cez chlast, kolky, futbal v telke, ale aby si isiel s inou hoc len kavu (lebo je to tvoja dlhorocna znama) to teda ani omylom.
Q9400 1,8@3,4 ,Gigabyte EP45-UD3RL, Adata 2x2G 800MHz, MSI 260GX Twinfroze, Samsung F1 320GB, Samsung F1 1TB, LG DVD 4126, ArticCooling 550, Samsung 2243BW

Návrat na "Debata o všetkom"