problem so SS

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
steel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Pi 16. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

problem so SS

Príspevok od používateľa steel »

Ahojte admini.

Mam problem s odosielanim sprav cez SS. V principe ide o dva problemy, ktore maju spolocny menovatel. Po odoslani spravy (ano stlacam tlacitko odoslat a nie ulozit) sa sprava neodosle ale zostane visiet v polozke Správy na odoslanie. Problem je, ze pri niektorych uzivateloch sa tie spravy nakoniec odoslu po urcitej periode (tresnem, cca. 5-15min) a pre niektorych sa neodoslu vobec. Vie mi niekto pomoct tie spravy preposlat, pripadne to so mnou otestovat? Kvoli testom by som pravdepodobne zalozil testovacieho usera, lebo admini mozno maju nejaku prioritu.

Pisal som s faugusztinom cez SS, ale zrejme mi nevedel pomoct lebo uz sa neozval. Spravy mu dosli ale tiez cakali dlhsiu dobu na odoslanie.

Kedze mam ponuku v bazare a chodia mi SS ponuky nie som schopny im odpovedat, co samozrejme vyzera, ze som nedoveryhodna osoba...

http://img709.imageshack.us/f/postax.png/

Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Re: problem so SS

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

...a kde je problém?

položka "správy na odoslanie" je určená správam, ktoré odoslané boli, ale neboli ešte prečítané adresátom
...čiže všetky správy sa ti odošlú, ale kým ich dotyčný prečíta, sú zahrnuté v tej kategórii

do priečinka "odoslaná pošta" budú správy označené až po doručení = prečítaní



steel napísal:Pisal som s faugusztinom cez SS, ale zrejme mi nevedel pomoct lebo uz sa neozval. Spravy mu dosli ale tiez cakali dlhsiu dobu na odoslanie.

nečakali na odoslanie, ale na prečítanie
Používateľov profilový obrázok
steel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 405
Dátum registrácie: Pi 16. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: problem so SS

Príspevok od používateľa steel »

Jezis tak ja som potom somar, prepac. Strasne sa hanbim teraz. Som bol vzdy v tom, ze tie spravy idu rovno do odoslanych :rolleyes:

@faugusztin: Prepac aj ty.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"