itsk-hs

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
pEpinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 850
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 09:31
Bydlisko: BA/NR

itsk-hs

Príspevok od používateľa pEpinko »

http://www.itsk.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;

Moje skusenosti s tymto obchodom su velmi negativne, konkretne s pobockou v Nitre. Reklamacie vybavuju pomaly (teda ak ich vlastne vybavuju...), na maily ani neodpisuju, a ked povedia ze Vam zavolaju, tak tym myslia, ze Vas budu dosledne ignorovat. S horsim pristupom som sa snad este ani nestretol. Kazdemu odporucam z daleka sa vyhybat.

Bohuzial som tam kupil kedysi monitor a ked som ho isiel reklamovat tak to bola hroza. Najviac ma pobavilo, ked sa mi monitor vratil a chlapik v predajne mi ho isiel ukazat, ze to uz ide. Pripojil ho k notebooku a zapol, obraz nikde, tak hovori, ze to radsej skusi na inom PC, lebo tento notebook sa vratil z reklamacie od ineho zakaznika a nevie k nemu heslo aby nastavil VGA vystup...
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa icefire »

Su to klamari. Na 31 den som nabehol po svoje akoze vyreklamovane RAM (list na prevzatie mi poslali asi na 25 den, ze si ich mam vyzdvihnut a su vyreklamovane), samozrejme RAM-ky nikde a peniaze nechceli vydat.

Zacali to riesit so svojim pravnikom, cakal som tam 2 hodiny, kedze som bol neodbytny a pod natlakom (vyhrazanie sa SOI, zverejnenim inde atd.) mi najprv ponukli na nahradu RAM-ky o kategoriu nizsie, obycajne DDR2 bez chladica (skusali to na mna, ale kedze som reklamoval Vitesty Extreme Edition, ich nahrada bola financne a vykonovo horsia), ktore som samozrejme odmietol.

Utekal som na SOI, vratil som sa s podanim podnetu a hned mi zazracne ponukli Kingston Hyper-X. Tie som zobral, kedze som mal uz nervy. Nechceli mi vydat ani len potvrdenie, ze to na 31 den nemali na predajni a peniaze mi nechceli vratit. Mali ste vidiet tu drzost predavacov, osoba, s ktorou som komunikoval mi odmietla povedat, ako sa vola a vyslovene vam klamu do oci, kedze si myslia, ze sa v IT a zakonoch nevyznate.

Drzte sa od nich na 100 km, ak mozem odporucit, skocte radsej o 250 m dalej, na tej istej ulici je Venron, to sa neda porovnavat ten pristup.

A nie sme jediny, co maju taketo skusenosti, na fore som toho nasiel na nich viac, napr.:
tomas2893 napísal:diky moc za fotky, vyzera to teda na Lian-Li PC-7B.
Este sa musim rozhodnut, kde ju kupit a o cca 2 tyzdne by som mohol objednavat :-)


Co sa tyka obchodov v nitre:
- itsk - co som kupoval tak sa aj pokazilo a s reklamaciami boli problemy
- shark - predrazeny, inak celkom schopny pracovnici
- kmservis - vsetko im nekonecne dlho trva a ceny tiez nemaju najnizsie
- venron - nie najnizsie ceny, ale ziadne problemy s reklamaciami
- perifer - nepoznam :laugh:
Norbi082 napísal:vcera som bol v ITSK, to sa neda popisat, nieco neskutocne, ako v supermarkete :hysterical: cakam tam jak tlk dokym som na rade a zrazu to tam nemaju, tak som siel do Venronu a tam iny maník robi, poradil mi tento Acer EX5635Z-423G32MN
dneska idem prenho, ked mi zavola
FLP napísal: Ja ked kupujem v NR tak jedine perifer.sk,itsk to je kapitola sama o sebe :hysterical: .
Ceny podobne ako v alze ale nemaju tam bohvie aky vyber skriniek.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Fullesh »

Predrazeny, nanic vyber, predavaju lacne znacky za drahe peniaze !

Raz som si objednal RAM - po tyzdni mi volaju ze ich maju tam, no ked tam pridem, zistili ze ich nemaju, uz je tomu rok.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
k0rben
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 23. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa k0rben »

x_x_x_x napísal:Predrazeny, nanic vyber, predavaju lacne znacky za drahe peniaze
+1
Pristup k zakaznikovi ako k debilovi s prepacenim. A jednoducho "predat drahsie aj ked to stoji o euro viac", vyuzivanie nevedomosti zakznika.
Spoiler: ukázať
Online :
|Intel i5-750@Gelid Tranquillo|G.SKILL Ripjaws 1600Mhz CL9 2x4Gb + Kingston HyperX DDR3 1600Mhz CL9 XMP 2x2Gb|Asus P7P55D|Sapphire HD5770 1Gb GDDR5 Vapor-X@900/1400+Custom Accelero S1r2|Samsung HD502HJ+Scythe Himuro|Corsair TX650|Antec 300@3xGelid Silent 12+TB SIlence 140mm+Scythe KazeMaster|Syncmaster T220|Logitech MX518 + Steel Series QCK|KME 2201 Black|Logitech S220 2.1 + KOSS SB49|

Offline :
|Intel Celeron D331 - 2.6GHz @ 2.9GHz + Akasa AK-965|WD800JD 80 GB + Scythe Himuro|Sapphire Radeon X800GTO|MSI 915PL Neo|PQI DDR 1GB 440Mhz|EC 350W|EC 5470-P4|

Offline :
|Intel Pentium III - 1.0GHz @ 1.2GHz (box)|WD200EB 20 GB + ghetto silencer|Inno3D GeForce2 MX400 64MB|Gigabyte GA-6OX|Hyundai SDRAM 256MB 133@160Mhz|250W Noname|Eurocase MD 604|iiyama ProLite E431S|>Image<
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ja som u nich objednal chladic na grafiku, dnes mal prist. Som im aj volal ze ci prislel, pracovnik pobocky v BB mi povedal ze dosiel. Tak som siel pon no potom zistili ze neprislo a pride az v sobotu ... dufam. Dalsi sok ma cakal ked mi pracovnik povedal ze ziadnu objednavku nemam (nakupoval som cez internet). Sok č. 2 prisiel ked som si chcel pozret moju objednavku na ich stranke. Po kliknuti na Objednavky je tam napisane... "Nákupný košík je prázdny" WTF?!

To ma uz fakt nasralo, tak som napisal staznost veducemu aby sa na to pozrel ... dufam ze zdvyhne zadok a riadne ich preprasi. Personal je horsi ako v Sharku alebo v Datarte. V telefone su mily a ochotny, no ked si mam vyzdvihnut tovar tak sa tvaria ... ja nič, ja muzikant.


Objednaval som tu len z toho dovodu, ze sa jedna o produkt za par drobnych a tvrdili mi ze do dvoch dni si mozem prist po to...
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa icefire »

Slubuju vzdy, ale realizacia prostrednictvom cinov zlyhava na plnej ciare. Vazne to tam prosim ta nekupuj pre svoje vlastne dobro a nechci tam nic v zivote reklamovat.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
rimans
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 349
Dátum registrácie: Po 04. Aug, 2008, 23:32
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa rimans »

u mna podobne, cakal som dva tyzdne na set (sluchadla+kamera) ... - mali to tam mat do troch dni nasledne tyzden, dva a nakoniec my povedali, ze ten set napredaj uz nemaju, citujem: "Ze sorry men" :laugh:
Používateľov profilový obrázok
pepe-flash
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 308
Dátum registrácie: So 04. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa pepe-flash »

Ja som kúpil od nich iba jednu vec, aj tá sa po dvoch dňoch pokazila. :x Reklamáciu "promptne" vybavili za 3 týždne. :-)
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa icefire »

rimans napísal:u mna podobne, cakal som dva tyzdne na set (sluchadla+kamera) ... - mali to tam mat do troch dni nasledne tyzden, dva a nakoniec my povedali, ze ten set napredaj uz nemaju, citujem: "Ze sorry men" :laugh:
Bol tam taky typek s hnedo-ciernymi vlasmi? Ten ma taky styl vyjadrovania, ked som sa ho spytal na cenu, povedal mi, ze si mam pozriet cenu v ageme a pripocitat si 6,5 percenta :hysterical:
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Brandoo »

:D otrasny personal :D to beru asi kazdeho blbca co najdu na ulici.

Dnes mi odpisal marketingovy manazer, ze prechadzaju na novy system ... ze problemy s webom a objednavkami sa vyriesia no neviem kedy. Tiez ohladom cien hovoril, ze na stranke maju cennik dodavatela a tiez okolo toho nedorozumenia s objednavkou. Mali tam 2 podobne objednavky... ale to nevysvetluje ze jednu objednavku mali hotovu a moju nie aj ked sa jednalo o ten isty tovar :D ... tak som to od neho pochopil

No dufam ze uz konecne zajtra pride
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa zodiaq »

Ja som v Nitrianskej pobocke robil asi pred 2 rokmi na skusku jeden den ......Nejak som sa k nicomu nedostal...asi 2 hodiny pred zaverecnou prisiel chlapec ze chce novu grafiku....odporucili mu 8800GT aj ked v sklade boli 9800GT a do rozpoctu by sa mu to vmestilo, mal so sebou aj skrinku kedze to mal plombovane, kvoli dlzke VGA som musel dat HDD do nizsej pozicie ale mal iba 1 IDE port na doske a potom nedociahol kabel aj k ODD tak som sa opytal zamestnancov co s tym.......Sup ho tam polmetrovy IDE rounded kabel +350SK a dalej mal tam nejaky EC zdroj tak mu ponukly a nasledne ho aj zobral nejaky I-Tec Dragon 530W ak sa nemylim.......cenu si fakt nepamatam ale bola dost vysoka na I-Tec :D
Ako bolo spominane visie:
Maximalne zneuzivanie nevedomosti zakaznikou = ITSK rulez :P

Ako zakaznik:
Asi 3 roky dozadu.
512 MB Kingston DDR dodanie na predajnu v NZ trvalo asi mesiac a ak sa nemylim platil som aj zalohu.
April/maj 2009
DDR2 2x1: na predajni mali iba kingstony z mojej SiSi zostavy.
Na otazku ci maju nieco s chladenim(stale je rec o 2x1GB 800Mhz DDR2): Tie su od 3000SK .
Pre porovnanie
V juli som kupil do mojej primarnej zostavy (este GIGABYTE doska) 2x2GB 1066Mhz Kingstony za 50€
Okrober 2009?
Zdroj Corsair HX620 zrusil som objednavku po tyzdni a objednal od inakial HX650 za podobnu cenu a na druhy den som ho mal doma.
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Brandoo »

Dalsi termin nedodrzali. Ma presla chut na novy chladic, ked niesu schopny ani pravdu povedat a od zaciatku mi klamu a tahaju za nos. Veduci sa ma za co hambit, byt na jeho mieste by som davno dal takemu personalu vypoved, ktory nemaju ani tusenie co predavaju a poskytuju nepravdive informacie.

Nemaju jasno v objednavkach, ani v terminoch dodania a tiez ich webu co je uz fakt ubohe a smutne.

Edit: az po kontaktovani obchodneho manazera sa lady pohli, a co som necakal sa stalo skutocnostou... chladic konecne dodali
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
rimans
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 349
Dátum registrácie: Po 04. Aug, 2008, 23:32
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa rimans »

icefire napísal:
rimans napísal:u mna podobne, cakal som dva tyzdne na set (sluchadla+kamera) ... - mali to tam mat do troch dni nasledne tyzden, dva a nakoniec my povedali, ze ten set napredaj uz nemaju, citujem: "Ze sorry men" :laugh:
Bol tam taky typek s hnedo-ciernymi vlasmi? Ten ma taky styl vyjadrovania, ked som sa ho spytal na cenu, povedal mi, ze si mam pozriet cenu v ageme a pripocitat si 6,5 percenta :hysterical:
joj to si ja uz nepamatam :laugh: . No mari sa my nieco v zmylse, ze nema cas a ze mam pozriet na ich webstranke - pamatam sa, ze pri tom kukal nieco na YouTube :rofl:
zodiaq napísal:Maximalne zneuzivanie nevedomosti zakaznikou = ITSK rulez :P
To v takychto firmach skoro vsade. V Banskej Bystrici vsade ... Najradsej mam ich tichucke a vykonne EUROCASE zdroje ktore vydrzia vsetko alebo ich Ultimate Gamer zostavy za 900€ s NV9600 (chladena dusikom ako som sa v gigacomputer dozvedel)
Používateľov profilový obrázok
pEpinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 850
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 09:31
Bydlisko: BA/NR

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa pEpinko »

rimans napísal: NV9600 (chladena dusikom ako som sa v gigacomputer dozvedel)
No a? Ved vzduch je z vacsej casti dusik, cize maju vlastne pravdu... :) (sorry za OT, ale ja som musel.)
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa zodiaq »

V podstate mas pravdu :D cize ja mam cely pc chladeny zväcsa dusikom....mal by som to aj do podpisu dat :D
Naozaj zaujimava poznamka.
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"