MSI GX620X crcdisk.sys problem (myslim ze bios alebo Driver)

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
Kecalek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 05. Máj, 2008, 14:00

MSI GX620X crcdisk.sys problem (myslim ze bios alebo Driver)

Príspevok od používateľa Kecalek »

Zdravim potrebujem pomoc zakupil som si v ageme notebook MSI GX620X - 062SK a newiem nainstalovat windows instalacia prebehne bez problemou ale ked sa ma prvy krat spustit tak sa zasekne pri tej palicke co beha na 12min potom nabehne Drivers mam vsetky nainstalovane windows aktualny vsetky aktualizacie nainstalovane bios najnovsi .... 1.0E ked dam F8 a safe mode tak sa to zasekne pri subore crcdisk.sys a po tych 10-20min sa zapne ... skusil som nainstalovat najnovsie driver nastavit vseliako bios .V ageme sa vyjadrily ze notebook je v poriadku a microsoft sa vyjadril ze windows je v poriadku ze mam sa obratit na vyrobcu o nema zastupitelstvo ani na slovensku ani v ceskej republike .. dakujem za vase prispevky uz som aj googlil cely den skusal som aj to premenovanie tych pcmcia.sys ale ani som nenasiel tie subory ... skusal som ri instalacii win dat nacitat driver a klikol som na ahci driver a ok aj som skusal dat disk aj na ide compatible a to iste aj na raid som skusal ale to nejde vobec vtedy nenajde dvd mechaniku ale ahci je original aj som resetoval bios a daval mu povodne ja uz fakt newiem som stoho zufaly rad by som si uz uzil ten MSI GAMING TURBO NOEBOOK xD :wallbash: :wallbash: a este jedna vec newiete niekto ako funguje turbo ? nejde mi zapnut mam nainstalovane aj SCM aj vsrtky drivers treba nejaku app navyse ? :? :?

Návrat na "Ovládače a BIOSy"