Autorun vo Win XP

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Autorun vo Win XP

Príspevok od používateľa Rusty »

Nejakym sposobom som si kedysi na jednom kompe vo windowse vypol, aby sa mi automaticky po vlozeni CD spustil autorun a teraz to potrebujem dat do povodneho stavu, aby sa mi spustalo CD, vzdy ked ho vlozim, automaticky ...

Neviete kde sa to da nastavit ? Lebo to neviem najst ....

Dik :lol:
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: Autorun vo Win XP

Príspevok od používateľa kOsTi »

Rusty napísal:Nejakym sposobom som si kedysi na jednom kompe vo windowse vypol, aby sa mi automaticky po vlozeni CD spustil autorun a teraz to potrebujem dat do povodneho stavu, aby sa mi spustalo CD, vzdy ked ho vlozim, automaticky ...

Neviete kde sa to da nastavit ? Lebo to neviem najst ....

Dik :lol:
kliknes na CD romku... das vlastnosti a tam mas zalozku "prehrat automaticky" ... tam si nastavis co treba

;)
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2743
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Daj si vlastnosti mechaniky a tam je zalozka automaticke prehravanie ... :roll: Alebo ak mas CloneCD, tak tam je to tiez v nadstaveni automaticky spustit datove cd ... To asi potrebujes. :wink:
Spoiler: ukázať
Intel i7 11700 • Asus ROG Strix RTX 3080 OC • Gigabyte B560 AORUS PRO AX • 32GB DDR4 HyperX Predator • 1 TB M.2 WD SN850 • Corsair RM850 (2018) • Creative I-Trigue L3800 • Win 11 • Dell Gaming S2721 DGF • Logitech G513 + G403
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Jery973 napísal:Daj si vlastnosti mechaniky a tam je zalozka automaticke prehravanie ... :roll: Alebo ak mas CloneCD, tak tam je to tiez v nadstaveni automaticky spustit datove cd ... To asi potrebujes. :wink:
Dik bolo to cez ten clone cd :D

Návrat na "Programy a problémy s nimi"