sedive vlasy

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

sedive vlasy

Príspevok od používateľa cuculka »

poznate niekoho komu zosediveli vlasy od strachu??alebo poculiste nieco?teraz som sa strasen zlakla ze som sa chvylku ani nepohla..tak ma to napadlo...
Kúpila som v obchode nejakú jazmínovú ryžu sedemtisícšesťsto X ,ktorá je položená na Haj-Tech lopáriku AM päť Aršok, či ako sa to vyslovuje, spolu s 256 000 000 000 bitov pamätania Krála kameňov . To som odviezla jednou terou , voláme ju Strašiak Apačov a k nej máme aj vlečku ,ktorá ma tri vrtule ,tuším rok výroby siedmeho deviaty o nula nula východného času. Na tu vlečku treba minimálne 1.073 konských síl , z uložením motora v tvare XTX. A pri tom sa pozeráme na krajinku cez čelné sklo o šírke tritisíc milimetrov.
Samozrejme ,štebotavé zvuky polovodičov počúvame s každej strany ,len si pritom treba dávať pozor na tých pätnásť kanálov po ceste, tak že po tme radšej nikam nechodím .
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

:lol: lool
tak od takychto veci ti vlasy urcite nezosediveju... :lol:

kazdy ma ine geneticke predpoklady...niekomu zosediveju vlasy skor, niekomu neskor, niekto sa zo sedivymi vlasmi narodi...
a este sa vravieva, ze valsy sediveju od nadmernehu stresu, zhonu...
powered by AMD & ATI
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

zosediveju aj od strachu ale musi to byt smrtelny strach taky ze je tam sanca na prezitie asi tak ze 99 zo 100 to nepreziju
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

ja som sa nebala ze zosediviem..iba ci niekto nieco take nevidel alebo nepocul...ma to tak napadlo..som nevedela ze clovek umre napr..zaujmave..
Kúpila som v obchode nejakú jazmínovú ryžu sedemtisícšesťsto X ,ktorá je položená na Haj-Tech lopáriku AM päť Aršok, či ako sa to vyslovuje, spolu s 256 000 000 000 bitov pamätania Krála kameňov . To som odviezla jednou terou , voláme ju Strašiak Apačov a k nej máme aj vlečku ,ktorá ma tri vrtule ,tuším rok výroby siedmeho deviaty o nula nula východného času. Na tu vlečku treba minimálne 1.073 konských síl , z uložením motora v tvare XTX. A pri tom sa pozeráme na krajinku cez čelné sklo o šírke tritisíc milimetrov.
Samozrejme ,štebotavé zvuky polovodičov počúvame s každej strany ,len si pritom treba dávať pozor na tých pätnásť kanálov po ceste, tak že po tme radšej nikam nechodím .
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

trocha zle som to napisal
proste sa niecoho tak zlakne ze na jeho vtedy uz mrtvole tie vlasy zosediveju
pripadne to prezije ale ma uz naveky sedive vlasy niekde to bolo ako dokument neviem ci Spektrum alebo Discovery zda sa mi ze to spominali v suvislostami s duchmy
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

hej zo strachu mozu.

ale aj pod stresom. ja som prvy krat si zaregistroval sedivy vlasok pred zapoctovkou z opercnych systemov.=:)
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7117
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Príspevok od používateľa gammaray »

kami_sama napísal:...
to musela byt strasnaaaaaa skuska :lol:
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

zajtra mam skusky z autoskoli... vlasi sedive nemam ale zajtra asi budem mat lebo o 4:00 rano mi ide bus do TT kde o 07:30 zacinam ... DRZTE PALEC :wink:

dam vediet ako dopadli vlasi :P
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

musi to byt strasne to prezit taky strach...mi chlpy stoja na tele ked na to pomyslim...brrrr :| :swoon:
Kúpila som v obchode nejakú jazmínovú ryžu sedemtisícšesťsto X ,ktorá je položená na Haj-Tech lopáriku AM päť Aršok, či ako sa to vyslovuje, spolu s 256 000 000 000 bitov pamätania Krála kameňov . To som odviezla jednou terou , voláme ju Strašiak Apačov a k nej máme aj vlečku ,ktorá ma tri vrtule ,tuším rok výroby siedmeho deviaty o nula nula východného času. Na tu vlečku treba minimálne 1.073 konských síl , z uložením motora v tvare XTX. A pri tom sa pozeráme na krajinku cez čelné sklo o šírke tritisíc milimetrov.
Samozrejme ,štebotavé zvuky polovodičov počúvame s každej strany ,len si pritom treba dávať pozor na tých pätnásť kanálov po ceste, tak že po tme radšej nikam nechodím .
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

ano poznam, som stretol jedneho 12 rocneho chlapca ktoy mal sive vlasy, zlakol sa vtedy ked ho skoro zrazilo auto.
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
Leechim
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po 10. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa Leechim »

Sice to nema nic so sedivymi vlasmi, ale - poznam jedneho chalana, ktoremu z rozneho domu vybehol pes a tak sa ho zlakol ze dodnes kokce :)
CPU: C2D 8200 ~ TR Ultra-120 eXtreme + Papst 120mm | MB: Asus P5K-E/WIFI-AP | GPU: MSI™ RX2600XT | RAM: A-DATA 2x 1GB 800 MHz EE | HDD: WD 320GB/AAKS | PSU: Corsair HX 520W | CASE: TT SOPRANO window | LCD: Belinea 19" | Keyboard: Microsoft Natural Ergo KB 4000
Používateľov profilový obrázok
bioworm
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 355
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Važec / LM

Príspevok od používateľa bioworm »

Vravi sa ze ked isli popravit Mariu Antuanetu, tak den pred popravou jej uplne zosediveli vlasy.
----- mne by asi aj vypadali :lol:
BioPC
Spoiler: ukázať
MB: ASUS P5Q SE Plus CPU: Intel Core2Quad Q9550@+ AC Freezer 7 Pro RAM: A-DATA Vitesta 4x1GB 800MHz VGA: Gigabyte ATI R685OC 1GB HDD: Western Digital 500+640 16MB SATA2 PSU: Fortron BSII 500W Screen: LG Flatron W2753V 27" Sound: Logitech x530 + Logitech H600 Keyboard: Saitek Eclipse II Mouse: Logitech Cordless Click! Plus + RAZER Pro Solution Pro Pad Case: Thermaltake Xaser VI VG4000BWS
Laptop: Lenovo IdeaPad Y570
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa quicky »

mne sa robia sedive vlasy ked dojde obcas ku mne mama alebo foter a zacnu mi nakladat ich 100percentne zivotom overe pravdy a skusenosti... som uz na nich prudko alergicky :lol:
Používateľov profilový obrázok
Pearadyne
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 103
Dátum registrácie: St 01. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Nové mesto

Príspevok od používateľa Pearadyne »

quicky napísal:mne sa robia sedive vlasy ked dojde obcas ku mne mama alebo foter a zacnu mi nakladat ich 100percentne zivotom overe pravdy a skusenosti... som uz na nich prudko alergicky :lol:
takze nie som tu jediny dedusko :lol:
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Zaujimave ze tu nik nenapisal ze to je aj vekom. Tym padom urcitymi skusenostami..... urcitym nadhladom rozoznavat dobre od zleho....praxou a rozmyslanim nad vecami nad ktorymi sa kedysi nerozmyslalo.
Teda to sedivenie vlasov je len dosledok postupneho vyvoja :? ci ako to nazvat? Mam ich uz dost...
Kazdy sa raz docka....
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"

Návrat na "Debata o všetkom"