LANPARTY #4 Malacky [29.2.-2.3.]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Ak mi pride auticko z opravy co by malo byt tento pondelok alebo utorok tak nie je problem vezmem ta :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

DELETED BY USER
Naposledy upravil/-a barco v Ne 10. Feb, 2008, 14:19, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Sorry Barco ale bola by to prilis velka zachadzka ako si mi poslal tu mapu tak som zostal zaskoceny sorry ale bude ta musiet vziat niekto iny :red:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

mne sa to hned zdalo nejake uletene ze by si siel pre neho do brezovej pod bradlom :8O:
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

Chalani mam na vas dost zvlastnu otazku. Pojdem na lanku po prvy krat :red: , tak sa chcem popytat co si mam vlastne vsetko doniest. To co je na prvej stranke je ok, ale zaujimaju ma napr veci kde si zlozim komp (alebo si mam brat aj stol, stolicka?), na spanie spacak? ako je to s jedlom? je poblizko daky obchod, restika?...
Lebo fakt neviem do coho idem :D

PS: mohol by mi niekto napisat zoznam co si berie, to by bolo super
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
ANDYMAN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: St 09. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Senec (33)

Príspevok od používateľa ANDYMAN »

PC+prislusenstvo (odporucam aj instalacne CD od HW)
Sluchatka (nie repraky)
Kopa jedla + pitie
Ak mas, tak spacak alebo nejaky vankusik
Predlzovacku
UTP kabel (do LAN siete)
...
Intel i7 4790K Delid [ 8-RADS!!! Water Cooling ] Kingston HyperX 32GB ASRock Z87 OC Formula EVGAGTX980Ti Superclocked EK Water Samsung 850EVO RAID-0 HDD cca 10TB Creative SB-Z Asus 4K 32" LED RAZER Deathstalker UltimateLogitech Z5450 THX Enermax Platimax 1500W Corsair 900D ...
WATER COOLING : CPU EK - Supreme LTX CSQ D5 X-Res CSQ Pump Phobya DC12-400 1x Phobya G-Changer 480 V1.2 1x Black Ice GT Stealth 360 1x XSPC RX240 1x AC NexXxoS PRO II 3x AC NexXxoS PRO I 1x HX-CU1401V Hose 13/10mm UV Liquid ...
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Takze skusam naposledy... aj ked sa roztrhnem nenajdem odvoz?.. pls kontaktujte ma keby sa nieco zmenilo keby ma vedel niekto zobrat dik :!:
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3272
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

To jergus: ak mas spacak ten si zober, lepsie sa v nom spi, teda aspon mne. Dalej PC+prislusenstvo, predlzky, ak mas tak UTP kabel. Ja budem nejake mat takze popripade zapozicam.
Toho jedla si zasa neber nejako vela aj tak sa pojde min. 2x za den do Lidlu alebo Bille.
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1168
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

No neviem ako somnou, ci bude miesto a som bez penazi, ale rad by som dosiel tiez. Minule som vynechal a take nieco si predsa nemozem dovolit :(
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: Asus VG278HE, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, WDC Green 2TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM650X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ale mno chlapci : .... zoberte ma niekto aj z NR viem sa tam dostat....

napisal som SS brbloskovi hadam sa ozve.

Sak mam brutal evgu a seci ju chcete vidiet, s mojim sempronom tvoria super team :wink:
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

to Thief: Miesta je este kopec, cize bat sa nemusis. :)

to Jergus: myslim ze ked sa zariadis ako do svP, tak ti urcite nebude nic chybat. Na prvej stranke som uviedol aj telefon, tak v pripade otazok mozes zavolat.
sentimentálna spomienka - valid cpu
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa quicky »

Broslowski : ak nebudes mat hlupe reci tak ta viem zobrat z nitry...
sory ostatni ale po bratislave sa motat s autom koli odvozu nebudem nakolko mam vzdy problemy len:))
mozete mi rezervovat miesto s nickom "lukino" ...pojde so mnou autom,som zvedavy na ucast...
su aj nejake planovane hry?lebo ak organizatori nemienia spravit styl hrania taky ,ze proste vsetci hrame 1hru a potom spolu dasliu atd,tak nemienim prist(BEELAN FTW),pretoze free hranie je nuda + to mozem aj doma po nete hrat.kapisto :blind:
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3272
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Tak Quicky mozem ti z urcitostou povedat ze vsetci jednu hru hrat nebudeme. Bol som na minulych lankach a jedine Trackmaniu sme tusim hrali vsetci, ale tak vzdy sa nejakych 10 ludi najde na jednu hru.
Ale hry su otazkou dohody. Mna osobne nikdy velmi nebavilo CoD2, ale tak ak bude viac ludi budem aspon robit terc.
VeD uvidis sam. A Lanka nie je len o tom aby sme vsetci hrali az do kómy. Chvilu bude pauza pokecame, pojeme, popijeme, proste taka fajna akcia. :wink:
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Quicky: predpokladam ze tieto hry budeme hrat vsetci: CS, TrackMania, CoD, keDze sme ich aj predtym hrali vsetci nebude problem, minule sa vytiahol Serious SAM avsak ja by som teraz navrhoval dat TDU (Test Drive Unlimited) neviete ci sa to da hrat uz aj ako Multiplayer? to by sme si urcite zadrtili vsetci
co vy na to?
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

quicky napísal:Broslowski : ak nebudes mat hlupe reci tak ta viem zobrat z nitry...
sory ostatni ale po bratislave sa motat s autom koli odvozu nebudem nakolko mam vzdy problemy len:))
mozete mi rezervovat miesto s nickom "lukino" ...pojde so mnou autom,som zvedavy na ucast...
su aj nejake planovane hry?lebo ak organizatori nemienia spravit styl hrania taky ,ze proste vsetci hrame 1hru a potom spolu dasliu atd,tak nemienim prist(BEELAN FTW),pretoze free hranie je nuda + to mozem aj doma po nete hrat.kapisto :blind:
Mno tak to ta sklamem, takto to tam nikdy nebolo a ani asi nebude ... Jedina Trackamania bola hrana vsetkymi ... Je to len tzv. "stretnutie", cize viac sa keca ako hra ... Nehovorim ze je to zle, ale oficialny nazov je pretaktovanie.sk LANParty. KeD som sa nato minuly rok stazoval, bol som odpisany hlaskou typu "Ty si este mlady, nechapes ..."

Btw potvrdzujem svoju ucast, odvoz by som mal riesit cez Diabla, zajtra posielam peniaze na ucet, takze poprosim o dopisanie do tabulky :red:

Návrat na "Debata o všetkom"