Vsetky vtipy,srandicky sem - II

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Trosku dlhsie, ale ohubu :D

V sekci her dnes pøinasime letmy pohled na dlouho ocekavanou pocitacovou hru roku - simulator rómske komunity ROM CITY. Tato hra se vsak od ostatnich podobnych her lisi, v dosavadnich simulatorech slo totiz vzdy o to, jak s malym mnozstvim zakladniho kapitalu neustale nìco produkovat, kupovat a vymyslet a jak z jednoduchych vìci poskladat co nejslozitìjsi fungujici a prosperujici system, napøiklad mìsto, stat, kontinent, planetu. ROM CITY pracuje na uplnì opacnem principu, na zacatku hry mate slozity a vice menì prosperujici a fungujici system a vasim ukolem je za pomoci male skupinky postavicek "gipsackù" jej co nejrychleji rozlozit a socialnì zhroutit. Za celou hru nic neprodukujete, nevytvaøite a nemusite ani pøilis pøemyslet. Samozøejmì, nic neni tak jednoduche, jak se na prvni
pohled mùze zdat, i vami ovladane figurky maji ve høe spoustu nepøatel - napø. Pracovni uøady, policajty, kriminaly, potulujici se skupiny opilych skinheadù... kteøi se jim vsemoznì snazi hazet klacky pod nohy.Hra je celkem levna, protoze mnoho penìz pøi vyvoji se usetøilo na programovani - nebot autorùm slo o skutecny simulator, takze se
nemuselo vìnovat pøilis mnoho prace programovani inteligence a to ani u gipsackù, ani u jejich protivnikù, jelikoz uøednici, policajti a skinheadi rovnìz nicim takovym neoplyvaji. K zakladnim povelùm "krok", "vlevo-vpravo v bok" a "zvedni" se gipsikùm pouze pøidaly povely "ukradni", "pichni nozem", "vymluv se","rozmnoz se" a"zavolej brachu". Hra ma bohuzel celkem jednotvarny prùbìh a vlastnosti jednotlivych postavicek jsou jiz od pocatku dany tak, ze gipsacci nemohou prohrat, coz trosku kazi dojem hratelnosti, ale jak jsem jiz vzpomnìl, autorùm slo pøedevsim o napodobeni skutecnosti. Hra ma uz od zacatku zabudovane a spustìne realne simulace, takze i pøestoze napø. policiste,uøednici a politici jsou silni nepøatele, nemohou gipsickùm nic udìlat, protoze kdyz uz to vypada, ze proti nim zakroci, nebo nedejboze nebohe postavicky zazenou do prace, gipsikovi se u pusy objevi bublina s textem "rasista!" a nepøitel se stahne do ustrani, protoze jinak ho svìte div se, napadnou vlastni spoluhraci a zavøou ho do kriminalu. Slabinou hry jsou dialogy. Je to vsak jen proto, ze se autoøi snazili pøiblizit realitì. Poslouchat poøad do kola "ty dilino" nebo"naval ci-garo!", Popøipadì "móre *****" se velmi rychle omrzi a bohuzel to nejde vypnout,
protoze jinak by spolu gipsici nemohli dale komunikovat. Pøestoze, jak jsem jiz prozradil, gipsik nemùze prohrat, lze hru urychlit, at nemusite hrat zbytecnì dlouho. Proto vam poradim nìkolik trikù, ktere kdyz se naucite, budou vasi gipsacci daleko efektivnìjsi: Pokud vam dojdou ukradene penize, dojdìte si na socialku. Cestou davejte pozor aby jste se obloukem vyhnuli pracovnimu uøadu, protoze uz jen pomysleni na praci by vzalo vasi figurce veskerou vitalitu. Jestlize na socialce zacnou tvrdit, ze vas gipsacek nema na nic narok, jdìte do menu "dialogy" a vyberte polozku "vyhrozovat" a pak "móre ty svinì, póckej, az pudes domù, si na tebe pocihame ty pico" a tuto polozku
opakujte tolikrat, nez vam bude socialni davka vyplacena. Pøi dalsi navstìvì stejneho gipsacka uz dostanete davku automaticky. Pøistup ostatnich gipsackù k davkam zjednodusite tim, ze si toho, ktery ma jiz na davky narok budete
brat s sebou a budete chodit ve vìtsich skupinach. Dalsi trik: Jakmile obdrzite vyplacenou davku, ukradnìte uøednici
penìzenku. Rychle skocte do menu "dialogy", vyberte "vyhrozovat" a stisknìte "jesli pipnes ty kùrvo, tak si to s tebou vyzidime, móre". Obcas se stane, ze to nestihnete stisknout v limitu a uøednice zavola policajty. Nikam s gipsacky neutikejte, pockejte az se objevi policajti a nechte se zkontrolovat. Kdyz cizi penìzenku najdou, skocte opìt do menu "dialogy",nyni zvolte "pøedstirat udiv" a stisknìte "to ta pani mi dala do kapsy. To je rasismus, my nekradem". Policajti sice vrati penìzenku, ale nic gipsackùm neudìlaji a mùzete to pøistì zkusit znovu. Kdyz budete mit gipsackù asi 30 az 50, jdìte s celou skupinkou k pracovnimu uøadu, skocte do menu "dialogy", pak "skandovat" a mackejte dokola "my chceme pracovat". Jakmile dostanou vasi gipsacci lopaty, kyble a naøadi, rychle utikejte do sbìrny, kde to vsechno prodejte. Kazdy gipsacek za to dostane navic +1 bod ke sve inteligenci. Gipsacky mnozte co nejrychleji, o penize se nestarejte, vzdycky jdou nìkomu ukrast, nebo skocte na socialku. Jakmile dosahnete idealniho stavu, kdy pocet gipsackù vzroste nad mez, kdy ji uz zbytek populace uzivit nedokaze,je konec svìta a hra konci.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Draha, uz sme spolu 15 rokov, ale takuto vynikajucu kavu si mi este nikdy neurobila!!
Daj to sem, to je moja...

:lol:
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

znamy mal podobny problem, okotila sa mu jeho civava, mala tusim 3 mlade a ked uz boli take povecsie ( ci to je ako zapalkova skatulka alebo ako skatulka od tic-tacou nho velky pokrok proste). znamy dosiel domov z nocnej nadranom a ked sa chcel rychlo vyzut tak jednu zlozil topankou ktoru vyzuval. aspon ze to bol rychly headshot.

inac kruty buzinecc tieto zvery, stoji to nenormalne prachy, a nezozere to pomaly nic (hlavne oproti vlciakovi)
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
civava
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Pi 29. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa civava »

Trochu dlhsi pre obchodnikov

Veliky, obrovsky mnohoposchodovy supermarket v USA, v ktorom dostanete vsetko. sef prijima noveho predavaca, s tym, ze ho vezme na den na skusobnu dobu, aby videl, ako sa osvedci. Po zaverecnej si ho zavola do kancelarie:
- Tak kolko ste dnes urobil obchodov?
- Jeden, sefe.
- coze!? Jeden? Nasi predavaci urobia priemerne sestdesiat az sedemdesiat obchodov denne! co ste cely den robil!? A kolko ste vlastne utàzil?
- Tristoosemdesiat tisic dolarov.
sefovi dosla rec.
- Tristoosemdesiat tisic? Preboha, co ste predal?
- No, prvy som predal malinky hacik na ryby...
- Hacik na ryby? Za tristo osemdesiat tisic?
- ... potom som zakaznika presvedcil, ze by si mohol zobrat este aj stredny a velky hacik. Potom som ho presvedcil, ze by si mal zobrat aj nejaku udicu, predal som mu tri pruty - maly, stredny a velky. Dal som sa s nim do reci, opytal som sa, kde bude rybarit. Povedal, ze na myse dvadsat mil na sever. Tak som mu predal este poriadnu vetrovku, nepremokave nohavice a gumaky, pretoze tam dost fuka. Presvedcil som ho, ze na pobrezi neberu, tak sme isli vybrat motorovy cln. Potom som sa ho opytal, co ma za auto - vyliezlo z neho, ze dost male, cln by na nom nemohol odviest. Tak som mu predal este prives...
- A toto vsetko ste predal cloveku, ktory si prisiel kupit jediny hacik na ryby!?
- Nie. On povodne prisiel kupit vlozky pre svoju zenu. Tak som mu navrhol, ze keD si teda cez vikend neuzije, ze by si mohol zajst aspon na ryby...
Používateľov profilový obrázok
civava
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Pi 29. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa civava »

Cierny humor

Posledne slova pred smrtou:
- Toto lano udrzi aj slona.
- Brzdy su hotove, poDme to odskusat.
- Milacik, dnes mozes soferovat.
- Tento granat je len atrapa.
- Cez Lunik IX je to skratka.
- Pozri, uzovka.
- Nebojte sa, ten pes nehryzie.
- Milacik, naber mi este raz tej hubovej polievky.
- Pozri sa, ta zbran nie je nabita.
- Z prava nic nejde.
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

...ja este doplnim

- Citis ten plyn? Zasviet.
- "Halo, tu Usama Bin Ladin"
- (2ja pyrotechnici) Je to urcite ten cerveny drot, nie modry.
- (2ja vojaci)- To minove pole je uz za nami, co?
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

Ako netusim ci to to uz bolo ale je to proste masaker :)

http://www.youtube.com/watch?v=1_U05Dgp4q8
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3652
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Hhh :D
Manik je off-line -> link
alebo ako riesil manik priklad z matiky -> TU :lol:
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

Daco pre "uhrovitych" :D :D

Obrázok

T. scool:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Programatori maju pansku jazdu. Vypili si a kecaju. Jeden sa chvali:
- Minule som bol na diskoteke, zbalil som tam super babu. Peknu aj inteligentnu. Zobral som ju domov. Pokecali sme, dali sme si vinka, som ju objal, ona sa ku ma pekne pritulila. Pobozkal som ju, ona mna. Potom som ju posadil na klavesnicu, vyhrnul suknu a...
- Ty vole, ty mas doma pocitac? No, davaj, rychlo hovor, aky!

no nemozem z toho lebo sa pozname ze? :RLOL:

Vsetci mi hovoria, ze meno kocura sa ako heslo pre roota nehodi. Ale keD ja som si tak privykol na mojho qzb!7kw_2et !

Dvaja programatori sedia v bare. Okolo prejde poriadne ceckata baba. Jeden vravi:
"Boze, ta ma ine properties!"
"Ehm..., vcera som to cekoval, vsetky su read only!", smutne doda druhy.


Sedia dvaja mat-fyzaci (on a ona) na lavicke v romantickom objati, slnko krasne zapada, ... Ona sa k nemu otoci a hovori:
- Drahy, myslis na to, na co ja?
- ano, draha.
- A kolko ti to vyslo?


Pride mamicka z liecenia domov a spoveda maleho Palka, aky bol otecko kym bola prec.
- Otecko si doniesol jednu tetu, vyzliekol ju, hodil na postel a ..
- Pockaj! - zvrieskne mamicka, - zavolam vsetkych susedov nech vidia akeho mam chlipneho muza!
Susedia na scene a Palko poslusne opakuje:
- Otecko si doniesol jednu tetu, vyzliekol, hodil na postel a tak ju pomiloval ako teba minule ten postar...


Pride chlap na urad a uradnicka sa ho pyta:
- Ako sa volate?
- Jajajajan Nnnonononovvavavak.
- Aha, vy ste koktavy...
- Ale coby, koktavy bol moj otec a matrikar bol debil.


Po divokom mejdane sa chlap zobudi vedla cudzej zeny a pyta sa:
- Doboha, kolko mas rokov?
- Predsa tolko, na kolko vyzeram!
- Ma neser, tak dlho clovek nezije!


CIA, FBI a Los Angeles Police Department maji za ukol od prezidenta prokazat, ktera z techto organizaci je vykonnejsi v chytani zlocincu.
Jejich ukolem je vypatrat kralika v lese.
CIA rozmistila po lese zvireci informatory. Ti vyslychaji rostlinne a mineralni svedky. Po trimesicnim patrani vyda CIA tiskove prohlaseni, ze kralici neexistuji.
FBI po dvou tydnech bez jedine stopy nakonec spali cely les a zabije tak vsechno zive, vcetne kralika. Nikomu se, samozrejme, neomluvi.
Ten kralik si to prece zaslouzil.
Los Angeles Police Department jde bleskurychle na vec. O pul hodiny pozdeji tahnou z lesa priserne domlaceneho medveda, ktery rve:
"Oukej, oukej, jsem kralik. Jsem kralik!!!"
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Konkurz na huslistu do filharmonie...

Pride pan, pekne nagelovany, vonavy, vo fraku, s krasnym kozenym puzdrom, s vylestenymi drahymi huslami....zahra...ale nic moc.
Dalsi pride stary osarpany chlap v mencestrakoch, v baretke, zarasteny, s roztrhanym puzdrom a so strasne starymi hrdzavymi huslami....zahra...a tiez nic moc...
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

Manzelka ke svemu muzi: "Milane, klukovi bude 15, myslim, ze je na case mu vysvìtlit, jak je to se sexem. Kluk je dobry v biologii, tak pouzij jako pøiklad tøeba motyly."
Manzel souhlasi a druhy den si zavola syna do pokoje.
"Vzpominas, Pavle, na lonskou dovolenou v Choratsku? Jak jsem tehdy pøezizl tu hezkou panicku z vedlejsiho bungalovu a ty jsi to udìlal jeji dceøi?"
- "No, jasnì, to bylo uplnì perfektni!"
"Tak nìjak podobnì to dìlaj i motyli..."
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Príspevok od používateľa iwo1222 »

na nemenovanom fore napísal:
niekto napísal:A neviete kde by som zohnal ten gameport ?
scool: :RLOL: to je teda gool....

sory ze vytahujem "zaprasenu temu".....

ten "GAMEPORT" najdes na zvukovej karte svojho pc mal by mat taku nazltkastu farbu...alebo ak ho nenajdes na zvukovke skus omrku zakladnu dosku... a z zakladnej doski/zvukovki by z neho malo trcat 15 kolikov....
My Pc: MB: Asus pk5 se/epu ; CPU:Intel E5200 ; GPU:Gainward hd3850 ; HDD: hitachi 80GB p-ata ; RAM: DDR2 4gb ; psu corsair vx450w ; mechaniky: LG dvd-rw(p-ata), LG dvd-rw LS(s-ata) ; klavesnica: Chickony + a4tec X7G100 ; mys: accutake sky-o-mouse
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

Snezny skuter

T. :8O:


:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
VIDEO MESIACA!!!!!!!!!!!
Blondynka za kierownica... zapnijcie pasy!

T. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

youtube:

500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation. Please report this incident to customer service. :lol:
powered by AMD & ATI

Návrat na "Debata o všetkom"