Hospital tycoon vs Theme hospital

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1318
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Hospital tycoon vs Theme hospital

Príspevok od používateľa Fanthomass »

takze najprv moje prve dojmy z hry Hospital tycoon - hmm, sklamanie.. :cry2:

tesil som sa na noveho a teda znacne vynoveneho nastupcu Theme hospital, lenze, no nemozem si pomoct, neprekona to tuto vyse 8 rokov staru hru v ziadnom smere, ak sa nepocita smer graficky..:(

Cele hospital tycoon som presiel za jeden vecer, no vlastne presiel, da sa vlastne nazvat to, co tam je kampanou?:) misia za misiou obsahuje toto - zistit chorobu, postavit stroj, zistit chorobu, postavit stroj, zistit chorobu, postavit stroj a do zblbnutia, no teda do zblubnutia nastastie nie, za cca 5hodin ste s kampanou kaput..:)

cize skoncim moje nazory na tuto hru s konstatovanim, ze som rad, ze som si tuto hru nastastie "urcite" "kupil".. Moj osobny nazor.

otazky na tych, co tuto hru nahodou maju -

prosim Vas, keD to nehram na misie a teda hram to cez ten mód, ze si iba tak staviam nemocnicu, tak ako docielim to, aby som si mohol postavit vsetky stroje, ktore sa pocas STORY MODU vyskytovali? Niektori pacienti mi v tom volnom móde ani do nemocnice nepridu, teda nemozem ich skumat a potom na to stavat tie dane stroje, napr. ACID SHOWER, ktory sa pocas kampane vyskytoval bezne, vo volnom móde sa ani po dvoch hodinach hrania neobjavi pacient pre tento pristroj (cize pristroj potom nevyskumam).. A mozem to nastavit ako chcem, teda, ci na hard, easy, abo medium, nic nepomoze.. Aj Vam to tak funguje?

Este by ma zaujimalo, ci je normalne, ze do nemocnice mi nepride viac ako cca 15-20 pacientov.. aj to tych 20 pacientov bolo len v kampani, v tom volnom móde mi este nikdy neprislo do nemocky viac ako 12 pacosov.. To sa je potom radost pozerat na 60 cleny personal, ktory obsluhuje 3 pacientov..:)

Posledna vec, na screenoch po nete som videl obrazky tejto hry, kde su ako pacienti aj vozickari, hmmm, mate ich? lebo ja som sa pocas kampane a ani volneho módu ich nedozil.. dik za pripadne odpovede.. :bravo:

apropo - teraz sa hram stare dobre Theme hospital a bavi ma to viac..
CPU: Intel i7-13700K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000@4200MHz CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1318
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

re

Príspevok od používateľa Fanthomass »

no uz si presne nepamatam, co bolo zrovna to capability, ale pokial viem, po anglicky by to mala byt sposobilost, v tom pripade je to zrejme to, ze musis najat iba skuseny a pomerne drahy personal, ktory este pripadne potom docvicis na tom trenazeri, vies co sa tam da postavit.. som si na 99,9%, ze je to toto... cize postupom casu sa daju najimat lepsi a lepsi doktori, inzinieri, upratovaci, sestricky, tych horsi buD prepustaj, pripadne vycvic na tom stroji, kym sa ti to capability nevysplha na 100%.. sa mi zda, ze musis mat isty pocet lekarov a tych ostatnych na urcitej urovni, vsak skusaj, bude ti to zarucene stupat.. veD to je na tej hre blbe, ze je cela blba..he :wink: veD na piatich pacientov mat 60 clenny personal, no nedomysleli to...:)
CPU: Intel i7-13700K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000@4200MHz CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1318
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

rere

Príspevok od používateľa Fanthomass »

no je to tak, hospital tycoon zabavi mozno na nejake tri hodinky, vlastne do casu, kym neprides na to, ze je to nuda..:) a zvycajne na to prisli ludia pri tejto hre do troch hodin..:)

Dalsia vec, co je v tej hre katastrofalne su tie zvuky, hlavne keD si to priblizis a zmiesaju sa tie zvuky pacientov, lekarov, sestriciek a vsetkeho ziveho tam, tak to je dobre akurat tak na migrenu..he :)

ale somreme a lamentujeme tu nad tym ako dve stare babky, zhrnme to tym, ze je to len kusok od totalnej hrozy..xe

ale uz som odinstaloval aj theme hospital, no to zas preto, ze ma ta hra nasrala, konkretne do nepricetnosti ma priviedli tie zemetrasenia sibnute..:) sice nieje taka vycackana ako hospital tycoon, no za to je lepsie hratelna, ma sice menej, no o to viac kvalitnejisich vychytavo a hlavne ako si napisal, vsemoznu spravu a hlavne, aj omnoho viac pacientov..:) moj rekord je tusim 89 naraz v jednej nemocnici, ale to uz som tam mal epidemiu a vsetko nakomplet obgrcane a rating na bode mrazu..:)
CPU: Intel i7-13700K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000@4200MHz CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

mne sa velmi pacil v theme hospital ked si strielal mysi, asi nahodim oboje nech viem porovnat aj ja ;D
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"