AtiTrayTools

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
deer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Martin

AtiTrayTools

Príspevok od používateľa deer »

Skusali ste niekdo ATT verziu 1.2.6.940 ? Ja som ju nainstaloval, vsetko bezalo v poho a po zhruba 2min sa mi vypol monitor napriek tomu ze komp bezal v pohode dalej. Porestarte znova a stale dookola.

A podotazka: ako sa da na win xp dostat do dafemode?
MB Asus A8V,CPUAthlon 64 3000+, RAM DDR 2GB, HDD WD 320GB/7200rpm., VGA GF6600, ATX 350W
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Ficim na nej stale. Este som nemenil tusim ani za novsiu a no problema. Pri starte windows stlacaj F8 , pokial Ti nevyskoci take okienko , tam si mozes vybrat SafeMode.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
deer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Martin

Príspevok od používateľa deer »

Ved ja tiez bezim odveky na starej verzii 1.0.1.528 ale ked som chcel vyskusat novu sa to zblaznilo. Nechavam teda asi tu staru, beztak to facha bez problemov. Diky
MB Asus A8V,CPUAthlon 64 3000+, RAM DDR 2GB, HDD WD 320GB/7200rpm., VGA GF6600, ATX 350W
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Ale ja pisem o verzii s ktorou mas problem. Doporucujem korektne uninstal a zmazat tu zlozku v Program Files a nasledne instal a doporucujem este reinstalnut DirectX.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"