VAM vs. PANDORA

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1942
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa Miso122 »

A cena iba dvojnásobná, to sa oplatí
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9992
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa stiv »

VAM nalepky na oknach ficali uz pred nejakymi rokmi :D

Jeden cas sa dali zohnat aj na bazosi a podobne. Nejake sa mi valali aj po policke. :D

Ale tak stale sa to da pozerat vseliak. Neukradne tak aspon nieco zdemoluje..
.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2223
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa _Mato_ »

mp3turbo napísal: Po 03. Okt, 2022, 13:37 odpoved na ever-kradnuty najlepsi Kokodiak ?
To mi pripomenulo:

When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3913
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa Memnon »

mp3turbo napísal: Po 03. Okt, 2022, 13:37 odpoved na ever-kradnuty najlepsi Kokodiak ? https://www.youtube.com/watch?v=EnWDN2jbcaU
nechapem
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ze nekupuj auta ktore sa kradnu, nebudes ich musiet zabezpecovat odhora dole pitbulom, jedovatym hadom pod sedackou a krokodilom v kufri.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3913
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa Memnon »

Dobre aj to je názor
asi som nemal písať na akom aute sa mu to stalo, evidentne ťa VAG koncern irituje alebo neviem

mne zase príde logickejšie kúpiť si auto aké chcem a dať tam zabezpečenie, než kúpiť si dáku exotiku, aby som bol pre zlodeja nezaujímavý
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> mne zase príde logickejšie kúpiť si auto aké chcem

to je pravda. Ja sice neviem prist na to preco niekto chce Kokodiak alebo jeho mensi bracek Kotkodák ale musim akceptovat ze niekto ho chce.
Ved na tom neni nic zle. Len som vyjadril nazor ze existuje kvantum aut ktore sa nekradnu.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3323
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa beardie »

ja zase neviem prist nato, preco nie si schopny napisat jeden post bez infantilnych (uz si mal 50, ze?) uprav slov alebo prirovnani a tiez to musim akceptovat^^
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nuda vies, jazykove hlavolamy, inak tie patvary mam z inzeratov na Bazosi. Wolcgagen a tak.
VAM sa da silno doporucit, fakt je to moc dobry system prave kvoli jeho nestandartnosti.

Zakladom dobreho zabezpecenia je oddrbat diagnosticku zbernicu v aute, tam zhasne 95% zlodejickov (som sa smial v minulosti ked "otvarali" Wolcgagen Tujaregy ako konzervu http://zederpics.maxiweb.sk/pokusy/touareg1.jpg ). Velmi silno staci len poprehadzovat piny v diagnostickej zasuvke, spravit si vlastny adapter a uplne idealne priviest 230V tam kde nemaju byt - len pozor na STK, nezabudnut lebo ked chlapci pripoja svoje stroje a budete mat z toho ohnostroj tak asi nem-budú-pochváliť.

Nedajboze poriesite napajanie a komunikaciu riadiacej jednotky, tam zhasne dalsich 4.99% pretoze aj ked si so sebou prinesu svoju preprogramovanu s vypnutou kontrolou imobilizerov atd, nic im to nepomoze. Na nove auta uz zdaleka nestaci vymenit jednu riadiacu jednotku takze to sa nerobi lebo na to nie je cas / priestor / pristup / klud.

A ked chcete byt dokonali, spravte si vypinanie napajania vstrekovacov na tajny vypinac, potom to auto odide prakticky uz len na odtahovke. Na taku vec nema nikto cas a priestor a nie je pripraveny (kolko poznate systemov co vypinaju napajanie vstrekov ? Ja len jeden...).
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
anonym_a8

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Casy vypinacikov s modernymi autami skoncili. Nemozes prerusit kabel od vstrekovaca a tahat ho cez pol auta, a pustit cez eurovy vypinac. Tym si krasne zarobis na problem, lebo prechodove odpory a podobne. Riesenia z dob Skoda 120 patrili pre Skodu 120, nie do roku 2022. Uz to treba akceptovat a trochu sa posunut dalej.
Nalepka VAM na aute znamena len to, ze pride odtahovka. Nikto sa s tym kaslat nebude.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: VAM vs. PANDORA

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Nemozes prerusit kabel od vstrekovaca a tahat ho cez pol auta, a pustit cez eurovy vypinac.

na takuto vec ta nikto nenavadzal :) keby si na osciloskope videl ake prudy tam tecu tak by ta velmi rychlo takyto napad presiel.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"