problem s NTB

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

problem s NTB

Príspevok od používateľa allshe »

zdravicko. kamoska ma ntb. neviem aky ale myslim ze to neni dolezite v tejto chvili. ide o to ze ked spustila cez MSN pomoc na dialku a ja som sa na nu napojil, nastavil som jej virtualnu pamat lebo mala problem s jej nedostatkom.....tak po odpojeni sa jej zhovadila klavesnica a teraz namiesto pismen pise aj cisla....mixovane....niektore pismenka su normalne a niektore pismenka nahradi cislom....

neje to problem v nicom co som nastavoval lebo toto nebolo prvykrat co sa jej to stalo ked som sa pripojil. prvykrat to vyriesila tak ze preinstalovala windows :)

skusal som teraz jej poradit cez telefon nech odinstaluje klavesnicu ...nepomohlo to... tak poradte cim skor. vdaka pekne. ma OS windows xp pro
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Co skusit v safe mode ? Pripadne Win ma este fuknciu , resp. mod pri starte nieco ako "posledna znama konfiguracia" , je to nieco ako obnova posledneho startu win , ked sa nic nepokazilo.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Príspevok od používateľa allshe »

problem vyrieseny pomohlo obnovenie systemu s poslednym znamym datumom. vdaka. nenapadlo ma to:P


mozte LOCK
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

ja len takto... vacsina notebookov moze zapnut numlock. asi si to mal zapnuty. vtedy mas cisla od na klavesnici asi tak, ze y=7, u=8, i=9, h=4, j=5, k=6, atd. neviem si bol problem s tym. skusal si to vobec?

Návrat na "Hardware všeobecne"