Stolicka k PC

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
RadoOOO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2022, 23:51

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa RadoOOO »

kayman napísal: Ne 01. Máj, 2022, 23:16 Ešte som nekúpil nič :). Ale vyzerá to na multised bzj 397. Viem si ju vyskladať tesne nad 300€, dajú mi tam iný piest aj mechanizmus bez zmeny ceny. Najviac spĺňa moje požiadavky za tú cenu.. Príde mi to skoro rovnaká stolička ako ld seating lyra net, ktorú som našiel ako identickú taliansku stoličku. Len lyra net stojí o 50% viac.
Game Šéf je s nimi tiež dosť podobná, takže hlavné rozdiely bude pena v sedáku a strih. Na Game šéf sa mi páči, že výška operadla sa nenastavuje systémom UP-DOWN, ale treba vzadu uvoľniť takú páku, nastaviť a potom pákou zablokovať. Mne to vyhovuje viac, ale zase niekto chce up-down :).

To, že sa to predáva v sconte a inde je úplne fuk. Plasty, mechanizmy, piesty - toto všetko sa kupuje, alebo dáva niekde vyrobiť na mieru. Nemyslím, že by pre sconto toto objednali inde - to by sa im ani neoplatilo rozdvojiť si dodávku.
Nie je to čína ako ten zvyšok v sconte alebo xxlutze, stačí chvíľu poklikať na alibabe a nájdeš tam niekoľko týchto 200 eurových stoličiek za 35€/kus pri dodávke 500 kusov a podobne.
V sconte a xxlutze, ale prídeš o možnosť konfigurácie, čo by mne vadilo keďže game šéf by som mohol mať len bez hlavovej opierky, obe sú pre mňa príliš vpredu. A také tam nemajú.

bol som v Petrzalke a skusal som este raz ten Game Sef VIP a nejako sa mi zda ze ta hlavova opierka je troska viacej v predu akoby bolo dobre. Ked som sedel v pracovnej polohe citil som ze mam hlavu na tej opierke. Obavam sa ze pri dlhodobej praci by mi to zacalo vadit..

Skusil som este ine veci v rovnakej cenovej hladine a zaujal ma aj tento Multised bzj 397 ,,,
Hlavova opierka bola vzdadu pri praconej polohe a vlastne som si na nu polozil hlavu len ked som sa dal nizsie. Sedelo sa mi v nej fajn. Jedine co som si vsimol ze teba vybrat ten kriz ktory je vyssi pretoze mali vedla seba dve stolicky a s tym plochym chromovym krizom to bolo uz nizke pri mojej vyske. Pripadne mozno vyssi piest. Len cena ked som si to vyskladal bola az 370E . Kde si sa dostalpo po tu cenu cca 300E?
Používateľov profilový obrázok
kayman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: Ut 08. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Vajnory

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa kayman »

Presne to mi vadí na game šéf vip najviac, musel by som ju brať bez hlavovej opierky a tú by som práve po práci chcel mať.

Hmm, vyskladal som si to teraz na kancelarskestolicky.com s plastovým krížom a 330€. Určite to bolo okolo 305-306€ donedávna, mám ju v košíku už dlhšie. Žeby zdvihli cenu? :(

EDIT: našiel som si moje poznámky, BZJ 397 navýšili cenu..
Základná cena bola 248.20, teraz je 265.70.
Podrúčky, ktoré som ma vybrané 37.96 -> 40.35
Posuv sedáku 18.98 -> 23.73
Takže celkovo s plastovým krížom a základnými kolieskami a nepríplatkovou látkou - 305.14 -> 329.78.
Tých 370 sedí na drahší kríž potom.
MB: ASRock Fatal1ty H97 Performance | CPU: Xeon E3-1231 | RAM: 4*8GB Crucial DDR3 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RADEON RX 580 8G | Sound: DAC Topping D50s | Repro: Mackie CR4 | Headphones: Audio Technica ATH-SR50BT + Audio Technica ATH-T500 + AKG K-240 MkII + diy O2 amp | Keyboard: Keychron K10 | Mouse: Steelseries Rival 110 | Case: NZXT Switch 810 | PSU: EVGA SuperNOVA 650 G2 80+ GOLD| OS: dualboot Debian / Windows 10
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Tá BZJ 397 určite nie, ten sedák je ako na Lyra/Lara, nevyzerá byť dostatočne hrubý. A k tomu samozrejme za takú cenu máš len 3 ročnú záruku. Emagra X5M nestojí o toľko viac a je rovno celosieťová.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kayman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: Ut 08. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Vajnory

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa kayman »

X5M má hlavovú opierku ešte viac v predu ako Game Šéf VIP, to keď RadoOOO nechce tak ako ja tak v prípade hlavovej opierky sa ten výber dosť zužuje :(. Alebo bez nej.

BZJ 397 má latexovú penu, nevykompenzuje to jej hrúbku? Na showroome sa dobre sedelo, ale to je samozrejme iné ako celý deň.
MB: ASRock Fatal1ty H97 Performance | CPU: Xeon E3-1231 | RAM: 4*8GB Crucial DDR3 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RADEON RX 580 8G | Sound: DAC Topping D50s | Repro: Mackie CR4 | Headphones: Audio Technica ATH-SR50BT + Audio Technica ATH-T500 + AKG K-240 MkII + diy O2 amp | Keyboard: Keychron K10 | Mouse: Steelseries Rival 110 | Case: NZXT Switch 810 | PSU: EVGA SuperNOVA 650 G2 80+ GOLD| OS: dualboot Debian / Windows 10
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Fuh, tak buď tie obe sú nejaký extrém alebo ja mám hrb, lebo ja napríklad potrebujem mať vankúš na každej (Lara VIP i Ergohuman), aby som pri sklonenom operadle mohol mať podopretú hlavu. Vo vzpriamenej pozícii nemám problém (a ak by som sedel tak, že áno, tak si ju vytočím hore a vysuniem na najvyššiu pozíciu (vtedy je najďalej).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
RadoOOO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2022, 23:51

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa RadoOOO »

loleqboleq napísal: Št 12. Máj, 2022, 09:35 Fuh, tak buď tie obe sú nejaký extrém alebo ja mám hrb, lebo ja napríklad potrebujem mať vankúš na každej (Lara VIP i Ergohuman), aby som pri sklonenom operadle mohol mať podopretú hlavu. Vo vzpriamenej pozícii nemám problém (a ak by som sedel tak, že áno, tak si ju vytočím hore a vysuniem na najvyššiu pozíciu (vtedy je najďalej).
bol som odcestovany, priznam sa ze prvykrat som si skusal tu GAME SEF VIP v SCONTE a tam sa mi to zdalo v poriadku ale teraz v Petrzalke som si sadol a ked som bol v "pracovnej" polohe cize zaisteny tak aby som sedel co najviacej do praveho uhlu tak sa mi zdalo ze mi ta opierka hlavy proste zavadzia. Nebolo to vylozene ze by ma to tlacilo ale na tej BJD 397 som operku hlavy registroval len ked som sa nahol do zadu do relaxacnej polohy. Priznam sa ze si niesom uplne isty ze co je lepsie pre cloveka ktory realne pracuje za PC. V predajni mi povedali ze ta opierka hlavy je vlastne len na relaxacnu polohu ked sa zaklonis dozadu ze ti to hlavu drzi ale vacsinou casu ked pracujes tak je proste vzdau a hlava sa tej opierky nedotyka. Ty ked sedis a pracujes tak hlavu mas polozenu na tej hlavovej opierke alebo sa ti vobec nedotyka hlavy? ( mozno ju musim len nejako nadstavit).

Kazdopadne kedze som teraz naspat v BA pojdem na tu predajnu este raz asi vyskusam ten GAME SEF VIP zasa. prisiel som vtedy tesne pred obedom a celkom som sa ponahlal teraz pridem skorej a skusim este poriadne obe stolicky zasa.
ten GAME SEF VIP mi prisiel pre vacsie zadky ako mam ja :D ale pridem tam este raz a popozeram to zasa pretoze ta zaruka je celkom validny point.
Hlavne este pozrem aj bedrove opierky, a este raz celu tu mechaniku pretoze tam som skusal TB SYNCHRO na GAME SEF VIP a ten system ako sa to cele pekne vedelo zaistit mi prisiel prepracovanejsi a zaroven aj ten piest mi prisiel vacsi tak celkovo ta stolicka okrem tej hlavovej opierky bola fajn . Len som si npar neskusa na ALBE ci ide dopredu ten sedak alebo nie ako na tej 397.

X5M je celosietova len som ju nikde v BA nenasiel na vykusanie + cena je uz 435 - ja chcem kovovy kriz a nie ten plastovy - neako sa bojim ze ten plast nevydrzi to co ten kov.
ToxiD
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne 01. Máj, 2022, 22:21

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa ToxiD »

Ahojte,

Tak kupil som Emagra Athena, ale budem ju vraciat. Stolicka sa da super nastavit, avsak nedokazem na nej dlho sediet v vzpriamenej polohe, ten sedak je pre mna proste tvrdy. Neviem, ci to je iba o zvyku, ale normalne ma po par hodinach bolel zadok a musel som presedlat na staru.

Rozmyslam, ze by som tu Athena vymenil za X8 - https://www.alza.sk/emagra-x8-cierna-s- ... 634651.htm neskusali ste ju nahodou niekto?

Najradsej by som bral z Alzy, kedze to mam za kupony a nic by ma to nevyslo, ale ak tu X8 neodporucate, tak dalsia alternativa by bola spominana ALBA Game Sef alebo Multised BZJ 397. Tu Game Sef aka MAG som si tiez skusal v sconte ako spominal RadoOOO a celkom sa mi pozdavala, akurat ze to bol zaklad a nedala sa moc nastavit.
Používateľov profilový obrázok
kayman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: Ut 08. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Vajnory

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa kayman »

loleqboleq napísal: Št 12. Máj, 2022, 09:35 Fuh, tak buď tie obe sú nejaký extrém alebo ja mám hrb, lebo ja napríklad potrebujem mať vankúš na každej (Lara VIP i Ergohuman), aby som pri sklonenom operadle mohol mať podopretú hlavu. Vo vzpriamenej pozícii nemám problém (a ak by som sedel tak, že áno, tak si ju vytočím hore a vysuniem na najvyššiu pozíciu (vtedy je najďalej).
Každý je iný, možno ja som ten divný :). Ale v showroome ld seating mi to tá pani potvrdila, že nie som sám komu také opierky vadia. Je dosť možné, že sedím zle, nikto ma nekontroloval, nenavigoval. :red:
RadoOOO napísal: Ut 17. Máj, 2022, 19:53 bol som odcestovany, priznam sa ze prvykrat som si skusal tu GAME SEF VIP v SCONTE a tam sa mi to zdalo v poriadku ale teraz v Petrzalke som si sadol a ked som bol v "pracovnej" polohe cize zaisteny tak aby som sedel co najviacej do praveho uhlu tak sa mi zdalo ze mi ta opierka hlavy proste zavadzia. Nebolo to vylozene ze by ma to tlacilo ale na tej BJD 397 som operku hlavy registroval len ked som sa nahol do zadu do relaxacnej polohy. Priznam sa ze si niesom uplne isty ze co je lepsie pre cloveka ktory realne pracuje za PC. V predajni mi povedali ze ta opierka hlavy je vlastne len na relaxacnu polohu ked sa zaklonis dozadu ze ti to hlavu drzi ale vacsinou casu ked pracujes tak je proste vzdau a hlava sa tej opierky nedotyka. Ty ked sedis a pracujes tak hlavu mas polozenu na tej hlavovej opierke alebo sa ti vobec nedotyka hlavy? ( mozno ju musim len nejako nadstavit).
Game Šéf má dve opierky hlavy, sieťovú nastaviteľnú a menej nastaviteľnú látkovú. Jedna z nich bola o dosť viac vpredu, minimálne podľa obrázkov.
Čo som po nete študoval tak sú dva ergnomické názory. Bezopierkový, napríklad Herman Miller, tvrdí, že opierku pri práci nepotrebuješ. Tak mi vraveli aj v LD Seating showroome. Ja mám preto markusa vždy trochu dozadu aby som si hlavou tej "opierky" ani nedotýkal lebo inak si tam tú hlavu položím a stuhne mi krk. Ale tým, že stoličku budem používať aj mimo práce, keď si dačo večer pustím, zahrám, alebo pri homeoffice mám aj veľa meetingov kde len počúvam, tak vtedy si chcem ľahnúť dozadu a hlavu oprieť.
Druhý názor je mať opierku tak aby presne okopírovala tvar tela, tak ako operadlo a chrbát. Toto mám pocit, že väčšina ostatných výrobcov vyrába a ľudia viac chcú. Ale, nemám to zrátané, ale mám pocit, že názory chiropraktikov sa prikláňajú k verzii HM. Mne dávajú obe verzie zmysel :).
ToxiD napísal: Ut 17. Máj, 2022, 20:56 Tak kupil som Emagra Athena, ale budem ju vraciat. Stolicka sa da super nastavit, avsak nedokazem na nej dlho sediet v vzpriamenej polohe, ten sedak je pre mna proste tvrdy. Neviem, ci to je iba o zvyku, ale normalne ma po par hodinach bolel zadok a musel som presedlat na staru.
Po asi týždni sa to zlepšilo u mňa. Možno po mesiaci by bolo fajn, ale to už sa nedala sedačka vrátiť po takom čase.. Ja som mal pocit, že sa tá pena stlačila až na doraz a sedel som v podstatne na tvrdom, asi som vyššia váha ako tú penu v emagre navrhli alebo čo.
ToxiD napísal: Ut 17. Máj, 2022, 20:56 Najradsej by som bral z Alzy, kedze to mam za kupony a nic by ma to nevyslo, ale ak tu X8 neodporucate, tak dalsia alternativa by bola spominana ALBA Game Sef alebo Multised BZJ 397. Tu Game Sef aka MAG som si tiez skusal v sconte ako spominal RadoOOO a celkom sa mi pozdavala, akurat ze to bol zaklad a nedala sa moc nastavit.
V Sconte sa nedá nič, maximálne nejaká farba iná. Tú stoličku brať inde kde je aj dobrý servis - loleqboleq odporúča tu, myslím, že stále majú najlepšiu cenu:
loleqboleq napísal: Št 05. Máj, 2022, 11:54 Ak sa nič nezmenilo, tak najvýhodnejší deal pre Laru a Game Šéf je náš košický Vvmix
https://www.stolickymix.sk/eshop/stolic ... -vip.html/
MB: ASRock Fatal1ty H97 Performance | CPU: Xeon E3-1231 | RAM: 4*8GB Crucial DDR3 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RADEON RX 580 8G | Sound: DAC Topping D50s | Repro: Mackie CR4 | Headphones: Audio Technica ATH-SR50BT + Audio Technica ATH-T500 + AKG K-240 MkII + diy O2 amp | Keyboard: Keychron K10 | Mouse: Steelseries Rival 110 | Case: NZXT Switch 810 | PSU: EVGA SuperNOVA 650 G2 80+ GOLD| OS: dualboot Debian / Windows 10
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

ToxiD napísal: Ut 17. Máj, 2022, 20:56 Rozmyslam, ze by som tu Athena vymenil za X8 - https://www.alza.sk/emagra-x8-cierna-s- ... 634651.htm neskusali ste ju nahodou niekto?

Najradsej by som bral z Alzy, kedze to mam za kupony a nic by ma to nevyslo, ale ak tu X8 neodporucate, tak dalsia alternativa by bola spominana ALBA Game Sef alebo Multised BZJ 397. Tu Game Sef aka MAG som si tiez skusal v sconte ako spominal RadoOOO a celkom sa mi pozdavala, akurat ze to bol zaklad a nedala sa moc nastavit.
Hovoríš o tom, že ti refundli sumu v kreditoch? Ak áno, tak ak sa nič nezmenilo, tak oni tam majú built-in možnosť si previesť kredity na bankový účet. Síce dávajú 5-ročnú záruku ale nevieme, že s akými reklamačnými podmienkami a nehovoriac o tom, že ja som osobne stále za X5 a z poriadneho obchodu so stoličkami.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ToxiD
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne 01. Máj, 2022, 22:21

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa ToxiD »

kayman napísal: Ut 17. Máj, 2022, 21:26 Po asi týždni sa to zlepšilo u mňa. Možno po mesiaci by bolo fajn, ale to už sa nedala sedačka vrátiť po takom čase.. Ja som mal pocit, že sa tá pena stlačila až na doraz a sedel som v podstatne na tvrdom, asi som vyššia váha ako tú penu v emagre navrhli alebo čo.
Ja mam 92kg ale nebudem to riskovat a popravde, asi by som chcel skor s hlavovou opierkou, tak ako pises, ze sa sem tam cely uvolnis, neviem preco som bral zrovna taku co ju nema...
kayman napísal: Ut 17. Máj, 2022, 21:26 V Sconte sa nedá nič, maximálne nejaká farba iná. Tú stoličku brať inde kde je aj dobrý servis - loleqboleq odporúča tu, myslím, že stále majú najlepšiu cenu:
loleqboleq napísal: Št 05. Máj, 2022, 11:54 Ak sa nič nezmenilo, tak najvýhodnejší deal pre Laru a Game Šéf je náš košický Vvmix
https://www.stolickymix.sk/eshop/stolic ... -vip.html/
Ano, uz som si ju vyskladal a je v kosiku, len este rozmyslam nad tou X8, ale z obrazku je vidiet, ze bedrova opierka je viac prehnuta dozadu v porovnani s Game Sef a BZJ 397, takze je mozne, ze nebudem vediet byt vzpriameny a cely oprety zaroven, co teda nechcem
loleqboleq napísal: Ut 17. Máj, 2022, 21:53 Hovoríš o tom, že ti refundli sumu v kreditoch? Ak áno, tak ak sa nič nezmenilo, tak oni tam majú built-in možnosť si previesť kredity na bankový účet. Síce dávajú 5-ročnú záruku ale nevieme, že s akými reklamačnými podmienkami a nehovoriac o tom, že ja som osobne stále za X5 a z poriadneho obchodu so stoličkami.
Zatial este nie, Athenu som kupoval cez kupony z alzy, ktore som kupil za benefit body z prace, takze predpokladam, ze ak vratim tovar, tak mi nevratia peniaze, ale asi vygeneruju kupony alebo nieco take, bolo by super, keby to viem premenit na peniaze. Ked uz X5, tak radsej s hlinikovym krizom? S plastovym to vyjde cca o 45e viac od BZJ 397/Game Sef, co nie je take hrozne
Používateľov profilový obrázok
kayman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: Ut 08. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Vajnory

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa kayman »

1beami.sk si skúšal kontaktovať? Majú minimálne X5H a X4 na vyskúšanie.
MB: ASRock Fatal1ty H97 Performance | CPU: Xeon E3-1231 | RAM: 4*8GB Crucial DDR3 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RADEON RX 580 8G | Sound: DAC Topping D50s | Repro: Mackie CR4 | Headphones: Audio Technica ATH-SR50BT + Audio Technica ATH-T500 + AKG K-240 MkII + diy O2 amp | Keyboard: Keychron K10 | Mouse: Steelseries Rival 110 | Case: NZXT Switch 810 | PSU: EVGA SuperNOVA 650 G2 80+ GOLD| OS: dualboot Debian / Windows 10
RadoOOO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2022, 23:51

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa RadoOOO »

loleqboleq napísal: Št 05. Máj, 2022, 11:54 Ak sa nič nezmenilo, tak najvýhodnejší deal pre Laru a Game Šéf je náš košický Vvmix
https://www.stolickymix.sk/eshop/stolic ... -vip.html/
sme si isty ze je to GAME SEF VIP (s tou injektovanou penou) a nieje to len GAME SEF? Ten rozdiel je tam pomerne znacny 40-50€ voci konkurencii a ked to som si to konfiguroval tak ponukne len jednu latku kdezto pri GAME SEF VIP konkurencia ponuka zvlast vyber latky na vrych sedaku a zvlast tie boky.
Naposledy upravil/-a RadoOOO v Št 19. Máj, 2022, 19:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Práve preto sú tie ceny takéto a áno je to VIP. Práve vďaka užšiemu výberu sa stlačila cena nižšie. A okrem toho inú ako Bondai látku sa neoplatí kupovať. Ostatné som skúšal a je to hnus. LD Seating je v látkach omnoho lepší, resp. vieš si tam vybrať z mnoho.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
RadoOOO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2022, 23:51

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa RadoOOO »

nakoniec som sa rozhodol pre ALBU GAME SEF VIP z toho co som pochodil a videl to bol v tej cenovej relacii asi najlepsi kompromis. Ak by som siel do niecoho drahsieho uz by som musel vazne ist do Therapie ktora cloveku uplne zmeni pohlad na sedenie ale 1000e je vazne nad moj limit.
šalamon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2022, 22:55

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa šalamon »

Ja dlho nemohol nájsť tú správnu stoličku k pc. Nakoniec som však vyskúšal zdravotnú stoličku a som naozaj spokojný. Kúpil som Adaptic Evora +

Návrat na "Nákupná poradňa"