Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Chris »

cize ked som si precital posledny 3 strany a nenavratne stratil 5 min mojho zivota:

stiv: nenormalny hero a internetovy jazdec, ako to ze nejazdis daky CUP s Homolom a pod ? ved podla popisanych skusenosti a schopnosti by si bol uz davno prednim (neberiem posledne 3 strany ale celkovu observation)


aaaa skillex uz ma 2 roky vodicak ? tak jasne nabudeny pozera kazdu sekundu do spataka, preto ujo na fabii ide 90, lb caka aky dement ho odzadu zostreli


keby este v tom mieste sli cyklisti po krajnici , tak by bol fajny gulas alebo to ako tii poliaci co s kajakom zostrelil fobiu v Cadci ci kde, lb tiez cakal ze sa mu v protismere uhnu a neuhli....
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9990
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Neviem co ta je po tom co alebo kde ja jazdim a kde beries tu istotu. A urcite o tom nebudem pisat tu presne kvoli ludom ako ty (neberiem posledne 3 strany ale celkovu observation)

Ze internetovy jazdec :D , dam ti podpiskartu
.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11482
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Andre »

5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5370
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Kiezby ten cas siel tak pomaly a boli to 2r :D

Uz to bude 5... Myslim ze to je doba pri ktorej je uz to ako dlho jazdis irelevantne

A nemusis sa citit urazeny len preto ze nedokazes mat prehlad co sa okolo teba deje. Nie kazdy ma na to aby vedel jazdit defenzivne.
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6760
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

nehody sa stavaju aj fo f1. a tam ti manici sleduju ozaj priestor okolo seba. kto je na vine,je jasne. merat si pipika je strata casu. idem kuk ten jeep compass
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12244
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

Som rad, ze na nasich cestach aspon par soferov ma vzdy 100% prehlad o premavke. Ja sa priznam, obcas sa pozriem do praveho spetaku a v tom momente si ten lavy nevsimam. Ide sice o malu chvilku, ale ako vidim, par ludi zvlada s prehladom aj toto :D

Stefan: pozrel som si ho a musim povedat ze za tu cenu co to quick kupil to vyzera na fasa vozitko
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4467
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Normalne neverim, co tu citam. Ak by sla fabia oproti, ze vidi, tak nepoviem, moze sa uhnut aj tak to povazujem za vrchol arogancie. Na krajnici je rozny bordel. Ked pribrzdi menej skuseny vodic moze mu stiahnut auto ku krajnici alebo bude riskovat defekt...urcite.

Ale ked ocakavate, ze niekto bude vidiet, ze ste si spravili treti jazdny pruh od zadu, specialne ak je za nim auto, ktore mu cloni ( a aj keby neclonilo), tak tam konci zdravy rozum.

V premavke sa da ist piratsky s tym, ze mate volny priestor a ak vam ho niekto skrizi, tak smola. Ale nie, ze priestor nemate a hlupo ocakavate, ze sa vam spravi. To mozete kludne predbiehat s tym, ze protiiduce auto pribrzdi, lebo vas vidi...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12244
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

Scream nehaj to tak, u skillexa beriem ten jeho nazor, on je superman vsade vo vsetkom, trochu ma zaskocil stiv :)
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9990
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Ja vacsinou pozeram do zrkadiel ked za mnou idu auta. Mozno preto ze som zvyknuty tam mat kazdu chvilu nejakeho uja (zdravim policajny golf a sup ktorym bolo vidiet iba celne sklo pri pohlade do zrkadla) alebo ludi co nepoznaju cestu a skusaju obehovat tam kde sa to neda a ani by to nestihol.. 🤷‍♂️

Proste tych situacii kedy clovek musi davat pozor na ostatnych alebo sa kvoli niekomu kto nevymeral tahat na krajnicu ci brzdit by som mal na 24hod video z dashcamov (nejake aj su). Mozno ludia co chodia na tempomate po okreskach nie su zvyknuti davat pozor a venuju sa radsej displejom a inym veciam.

Potom si dojde niekto kto o tom vie vela rypnut ze preco nepretekam.. no pretekam :-D
.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6760
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

ale moj, cim viac cummis do spetaku tym menej cumis pred seba. vies ako dlho trva zbadanie prekazky na ceste na dialnici a cas zareagovat?kus dreva, olejova skvrna, zdochlina?a ak ten cas venujes pozeraniu do spetaka? o tolko casu stracas venovanim sa dopredu
. zbytocne tu zo seba robit pro soferov.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12244
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

@stiv samozrejme ze sa obcas ma sofer pozriet do spetakov. Mat urcity prehlad co sa deje za tebou by sofer mal mat. Ale hejtit tu sofera fabie, ze je to neschopak, ze sa mal uhnut a dovdzat soferak, lebo BMW nevidel je kus moc. To BMW tym ze vyletel a predbehol nakladiak sa mohol soferovi fabie dostat do mrtveho uhlu. Sofer fabie sa mohol v tom momente viacej sustredit pred seba, nakolko uzka cesta a oproti isiel nakladiak a cakal, ci sa z poza neho nevyruti embrio s velkym EGOM, takze embrio vybehnute z poza nakladiaka za nim si vsimnut nemusel. Kazdy, teda aspon dufam ze vacsina, soferov sa snazi vediet co sa deje okolo neho, ale neda sa predpokladat vsetko. A ak to niekto dokaze, gratulujem :)

Jedno stastie, ze sofer Tatry sa stihol uhnut, lebo to mohlo byt video pre drsnysvet.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Chris »

skillex: tak to je z teba uz velky chlapec ked 5 rokov, ja si len s tebou spajam vodicak a saab s dakou prerazenou hadicou :D

neviem, jazdieval som 90% dialnice kde sa dalo, lb mi to pride safe. Posledne 2 roky jazdim okresky a je to pain, ci na SK alebo v AT. Vsetci sa tlacia k stredovej ciare, lb si mysli, ze dalej cez stredovu bude, tak vsetci sa kralovi uhnu. Podobny dementov ako na tej x3 na okreskach sa da stretnut dost casto a to urcite nejazdim ako safety car pre kamiony, ale zase sa tu nebudem rozplyvat ako hore kolega akka internetovy pretekar :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1942
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Miso122 »

nikto tu sofera fabie hehejtil ze je neschopak a neposielal odovzdavat vodicak. nauc sa citat s porozumenim :D
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12244
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

asi sme necitali rovnaku vec, ale podla par prispevkov vysiel z toho sofer fabky ako neschony ..... A sorry s vodicakom, to mysel na stanomx :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3426
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stanomx »

no a kedze dozadu nevidel ani sofer fabie tak tiez ma odovzdat vodicak... co uz ani nevie co pise?
RAMMSTEIN

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"