Stolicka k PC

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

"Sedak podla ergo sedenia ma byt az ku kolenam..." a aký to má zdravotný základ? To je kravina ako oči, sedieť ti stačí na zadku a trebárs polke stehien, zvyšok podopierať nie je dôvod. Nehovoriac o tom, že ja by som ešte odrezal polovicu zo všetkých tých sedákov a nech sedíš na tom len riťou, nohami môžeš potom šermovať a nie ich mať spučené na sedáku. Ja stále nerozumiem tejto tlachárne, že prečo nie je vhodná pre vyšších ľudí, celý argument je len to, že na sedáku nie je všetko od zárezu po koleno? Fajne, vytrhnime operadlá, kašlime na to, to je nepodstatné, podstatné je, aby sme sedeli na konci stehien (konci pri kolenách), lebo to je ergomedžig.

Inak ten náklon fakt pôsobí, ako by to smerovalo dole, som zvedavý, v pondelok sadám, šéfe.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4460
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa scream »

Zle som sa vyjadril...samozrejme na ergo sedenie staci kratky sedak s kratkym operadlom, kedze od ramien vyssie nema co podopierat... Opierka hlavy je veljy luxus.

Ale ked sa pozries na fotky, co som poslal nemozes povedat, ze lara nema kratsi sedak... Nie nestandardne ale je z kratsich. Niekomu to moze vadit, specialne zavalitejsim ludom zvyknutym na kresla. Vacsi sedak je, co do komfortu rozdiel.
Nemam chut sa s tebou hadat ale predsa tu radime ludom, ja uz mam kupene aj ty.
Moje odporucanie je Laru skusit ak ma clovek okolo 185 cm a za tym si stojim aj dalej. Potom uz je na kupujucom, co od stolicky ocakava.

Imho sklon sedaku nie je problem v druhej polohe je rovno jak oci. Problem je, ze v tej polohe uz je aj operadlo viac zaklopene ako MNE vyhovuje. Zase odporucam skusit asynchro verziu ak sa niekde da...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Vieš ale jedna vec je vadiť, resp. existenčne vadiť a druhá vec je, keď niekto nikdy nesedel na žiadnej stoličke - ja som mal predtým kožené kreslo a Ergohuman má približne rovnako hlboký sedák a absolútne som si nič také nevšimol. Ja to absolútne neriešim a ani nebudem - ak niekto nikdy nemal ergo stoličku, tak nemôže súdiť jedno sedenie na pol minúty v obchode.

Ja som práve naopak za to, že v takých prípadoch tú stoličku kúpiť má (Lara je pre všetky výšky a typy postáv, znovu spomeniem svojho Ergohumana - ten určite nie, ja mám "V1" verziu, tá je akurát pre moju výšku, pre vyššieho človeka by som ju neodporúčal, lebo by mal inak dokonalú bedrovú opierku príliš nízko (rozumej človek s dlhším torzom), taký Ergohuman V2 je v tomto ešte "horší") a nechať telo, aby si zvyklo. Chybu nespraví, ak je raz univerzálny ergo dizajn, tak bude univerzálny pre muža, ženu, vysokého, nízkeho, chudého i objemnejšieho človeka (pri objemnom to už...no proste 130kg človek ako zepelin je už aj tak nad limit nosnosti, takže tých už riešiť nemusíme). A nie teraz trieskať a dávať podnety, aby niekto začal pochybovať, či mu je základná mechanika dobrá a začať pozerať kade-tade, kde sa dosť preplatí, len aby kúpil verziu s posuvom sedáku, čo je znovu, a ja si za tým stojím, niečo, čo veľmi jednoducho spôsobí viac problémov ako úžitku.

A asynchrónna mechanika? To je mor, keby mi niekto ponúkol za 100€ doplatok výmenu za novšie revízie Ergohumana so synchrónnou mechanikou, tak beriem okamžite.

Beriem, zakladám si na vlastných naučených veciach a zadkom overených veciach, spomínal som, že napríklad v našom spoločnom rodisku som sedel na všetkých (aj dlhodobo) stoličkách, ktoré sa tam vyskytujú; v ďalšej firme som okúsil 50 odtieňov stoličiek z Alibaby a nakoniec Ergohuman a Lara, tak verím, že už mám toho dosť nasedeného (dúfam, že raz budem mať odstojeného rovnako dosť).


Inak, ja by som načal inú tému, výškoví stoláci, máte niečo pod nohami, keď stojíte pri stole, či len tak natvrdo? Používate nejaké penové podložky?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4460
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa scream »

Ale ved ked niekto kupuje stolicku k PC nemusi byt ERGO za kazdu cenu, takto sa tato tema nevola. Ked raz niekomu vadi kratsi sedak, tvrdsi sedak, dizajn, cokolvek, tak mu to proste vadi a mozes tu napisat aj 3 strany, ze podla teba by mu to vadit nemalo a aj tak mu to vadit bude. Pri sedeni ide o pocit o to ako clovek do tej stolicky fitne.
Ty Laru odporucas ako by si mal percenta z predaja.... Vies preco robia asynchro mechaniky? Lebo su ludia, co to chcu a zelaju si to. To ze podla teba je to mor, to je tvoj nazor. Neakceptujes, ze sa niekomu moze sediet lepsie na inej stolicke ako si ty vybral, lebo TEBE vyhovuje.
Posuv sedaku tiez vymysleli aby "sposoboval problemy" :D

Cize este raz... mne pri 186cm a 100KG by vyhovoval aspon o 3-5cm dlhsi sedak ( lebo je to proste prijemnejsie ), kludne jemne maksi, o 1-2cm vyssie podrucky, kludne o 1-2cm blizsie pri tele a idealne aj moznost zaaretovat stolicku v polohe mne prijemnejsej na sedenie.
Fotky tu su, nech si kazdy zvazi sam na com mu zalezi a za co chce obetovat peniaze.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Leon »

Amen.

Už som to lolqovi raz písal viewtopic.php?p=1491823#p1491823
.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Scream, nemusí byť "ERGO" za každú cenu? Odkedy si zapotil tento svoj komentár, tak si sa povýšil na niekoho, kto tu očividne chce nejaké kompletné "ERGO" sedenie za každú cenu.

Ja toto zažívam stále, keď niekto chce nejaké lepšie slúchadlá a daný človek je odchovaný na integrovaných nekvalitných zvukovkách s vyšperkovaným EQ do nezdravej miery so slúchadlami z hračkárskeho plastu. Ten človek je potom väčšinou odchovaný na base na štýl autoaudia, takže keď dostanú niečo, čo je vo všetkom značne lepšie, tak hneď príde komentár, že to nebasuje. Ale ja viem, že ono to basuje, len jeho mozog sa musí prekalibrovať, lebo ten človek síce ľúbi +30dB v EQ pri 130Hz ale tak sa nemá basovať.

Toto je identické, riešiť tu kraviny na tento štýl, že sedák nie je dostatočne dlhé, čo si sám potvrdil, že je zbytočné, je hlúposť. Podobnú preháňačku som zažil na inom fóre, kde chalan riešil pri Lare výšku podrúčiek, proste všetky mu prišli o pár cm nižšie v najvyššej podobe ako potrebuje, skončilo to pritom, že v Kancelarskych premeriaval metrom všetky možné aj nemožné druhy.

Ja odmietam namiesto jednoduchej rady, že Lara tu (mimochodom, hovoríš o 3 stranách, naštuduj si posledné strany a zistíš, že 285-SY/SYS tu spomínam viac ako Laru, Laru tu spomínam skôr len v reakciách na teba) teraz povedať, že Lara alebo choď teraz niekde na 3 lokácie v SK/CZ vyskúšať ako sa ti na nej sedí, lebo ak tvoja váha je taká a tvoja výška je taká a nedajbože tvoja výška je nižšia ale váha vyššie ako tento pomyselný bod, tak musíš premýšľať, že zoberieš túto stoličku ale vo výsledku o 50€ drahšiu odtiaľ, lebo zase odtiaľto nebudeš mať to, čo bude potrebné pre tvoje sedenie, a už keď sme pri tom, pri tej cene môžeš ísť rovno do predskladanej 285-SY ale POZOR, znovu sme tam, kde sme boli, musíš si ísť na ňu sadnúť (napríklad týpčo je niekde z Liptova), lebo aj tu môžeš mať rovnaký problém ale nemusíš, lebo 285-SY má sedák o 1,2698cm hlbší ale ani to nie je garantované, lebo pomer torzo/nohy pri tvojej výške pri tvojej konkrétnej postave nemusí sedieť s EU priemeru okolo ktorého je postavená logika a tak môže byť pre teba celý tento bashovský skript ala poradmistolicku.sh neplatný, lebo si premenná, s ktorou skript nepočítal, takže vlastne je ti rada na nič, lebo už si dávno skočil z okna, lebo radšej si kúpiš inak fasa bytelnú konferenčnú stoličku za 19,90€ (ale nie doslova, v kancelarskych je na to mastná 47€ doprava :laugh: ) a v podstate si nič nevyhral ale ani nič neprehral. Ale znovu pozor na hĺbku sedáka, kráčaš po tenkom ľade.

A ja pôjdem po každom, kto trieska koniny, je mi to jedno, áno, v niektorých veciach idem dosť tvrdohlavo ale to sú veci, kde verím, že tvrdohlavo a arogantne je potrebné ísť. To sa aplikuje všade, kde je všeobecný konsenzus, alebo tradícia ľudí používať nejaké lacné šmece (stoličky, audio, monitory, možno aj obuv, čo ty vieš, niekto stále môže nakupovať 3€ Číňaky a iné).

Joj, a ty Leon, som úplne spokojný s tým príspevkom, ktorý si spomenul, kde si hneď za tým ako som ja zlo v tejto téme linkol lacnú, neoverenú (ani to nie je potrebné, pozriem, vidím), nekvalitnú stoličku (znovu spomeniem mechaniku za $1.30 - už párkrát som aj linkoval link z takej mechaniky a kusovou cenou na Alibabe) bez poriadnej záruky a z obchodu bez servisu. V podstate presný opak toho, čo je duchom tejto témy a tohoto fóra v každej oblasti, kde "operujeme".
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4460
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa scream »

Ty kym si neuvedomis, ze nevyberame raketu, ktora poleti do vesmiru, kde musi platit exaktne fyzika aby to bolo " dobre", lebo inak spadne, tak sa nepochopime.

Vyber stolicky nie je exaktna veda aj ked podla teba asi ano. Na vnem pohodlia a spokojnosti vplyvaju aj subjektivne pocity. Nie kazdy musi hodnotit dobre sedenie podla TVOJICH a kludne aj vseobecne uznavanych meritok a to musis zakceptovat.

Ak raz maju na trhu stolicky sedaky aj dlhsie, poviem, ze je kratsi. Ak maju aj maksie, poviem, ze je tvrdsi. Ak som sedel na x stolickach, kde boli opierky na ruky vyssie ako na Lare, tak poviem, ze su na Lare nizsie. Nemusi to znamenat negativum ani nejako naburavat koncept ergo sedenia. Je to skratka pomenovanie vlastnosti danej stolicky voci inym na trhu.

Na margo toho mojho komentara, ktorym som sa povysil na niekoho, kto hlada vyslovene ergo... Zase sudis len podla svojej skatulky. Ja som hladal stolicku, kde si viem sadnut aj ergonomicky aj sa do nej viem vyvalit, zaklopit sediet v mne pohodlnej polohe lebo ich casto striedam aj ked je neergo. Ale to som ja a na toto vyjzitie mi viac vyhovuje asynchro. Netvrdim, ze je lepsie ako synchro ani naopak. Len som popisal vlastnosti a je na kupujucom, co si vyberie.

Laru som kupil za cenu 210e a za tu cenu aj vzhladom na veci ktore ja vnimam ako negativa ( ty nemusis) by som ju kupil kludne znova... Pri 300e by som uz hladal ine alternativy.

Ak chce niekto vyslovene ergo sedenie, za co najnizsiu cenu a umernu kvalitu, tak tvoje rady su na mieste. Ale akceptuj, ze niekto hlada mozno aj nieco si ne, co mu umozni sediet za stolom miestami vyvaleny v poziciach, ktore oblubuje. Rovnako ako tvoj priklad so sluchadlami... Ak to niekomu "nebasuje" napriek kvalitnym sluchadlam, tak mu to nebasuje a nejaky krystalovocisty zvuk klavira ho nezaujima pri dubstepe ani nikdy nebude... Ked niekto nema rad otvoreny vyfuk na 8 valci, darmo ho budes presviedcat, ze to je to prave orechove...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5355
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa kllr007 »

Cafte riesim jeden problem.
Nastahoval som sa do noveho, je tu plavajuca, koberec davat nechcem.
Stolicku mam Shifter z kancelarskezidle. Som s nou maximalne spokojny menit ju nechcem. A teraz k problemu:
Strasne lahko sa posuva, pred tym na koberci to bolo v pohode, no tu sa neda ani sediet lebo len chytenie mysky na stole vyvinie dost sily aby ma stolicka odsunula od stola :D
Premyslam nad dvoma sposobmi:
Pogumovane kolieska - https://www.kancelarskestolicky.com/nah ... movane.php
Alebo klzak - https://www.kancelarskestolicky.com/nah ... zak-11.php

Ktore bude lepsie ?
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Máš tam kolieska ako na fotke
https://www.kancelarskestolicky.com/sto ... zelena.php ?

Ak áno, povrch je taký gumený (čierna guma) alebo len klasika tvrdý plast?

Podľa fotky to vyzerá, že by to mali byť univerzálne kolieska (čisto ako ja mám na Ergohumanke), tie sú vlastne tými pogumovanými, len v čiernej, že nemáš ten čierno-sivý kontrast.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5355
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa kllr007 »

hej su cierne ale je to plast.
Ide o to či tie gumene pomôžu, alebo ísť na tie klzaky a či tie pomôžu
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ak je to len tvrdý plast, tak potom jo, pogumované kolieska
https://www.kancelarskestolicky.com/nah ... p-11mm.php (odporúčam tieto kvalitnejšie)

klzáky by som pre kancelársku stoličku nechcel, je to také...divné.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa quicky »

ja budem musiet kupit tu podlozku pod stolicku, lebo plavacka v kancelarii to nedava, denne jazdim po jednom spoji, pri mojej vahe atd ma ta podlaha po 3 rokoch dost :)) nech ju nedam KO vyriesim to aspon podlozkou. nejaky tip kde je najlacnejsia ?

p.s. "riesim" taky problem,ze doma ked sedim za pc (mam stolicku z ikei nejake kanc. kreslo okolo 150e vyslo? aj tu bolo spominane/odporucane), tak ma neskutocne boli kostrc, ale doslova az tak,ze sa ledva postavim atd, aj po 30min sedeni....v kancelarii na tom ld seating sedim xy hodin a vobec nic... na prvy pohlad sa mi ta ikeacka pozdavala atd, len teraz fakt uz neviem co si mysliet.
josa
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 350
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa josa »

Podlozku pod stolicku som objednal odtialto presne tuto. Chcel som velku. Lacnejsiu som nikde nenasiel.
https://www.timeforyou.sk/sk2/tfy-no-02 ... nifer.html

Jediny problem je, ze niekde je ta podlozka akokeby zlomena (biele flaky), ale nic hrozne. Kazdopadne nemam ju dlho a kupoval som ju presne kvoli tomu aby som si doma nezdevastoval plavajucu podlahu, tak snad to pomoze.
Len ta podlozka je z jednej strany taka akokeby matna na dotyk a z druhej leskla. Logicky mi pride, ze matne malo byt dole aby sa podlozka neklzala po podlahe, ale kedze som bolo opacne zrolovane tak aby sa vyrovnala som musel dat leskle dole.

Este som rozmyslal na gumovymi kolieskami ci by nepomohli lepsie chranit podlahu, ale asi lepsia mi prisla podlozka.
CPU: Intel Core i5 9600k, MB: Gigabyte Z390 Aorus Elite,GPU: EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING ACX 3.0, RAM: HyperX FURY 16GB 3200MHz DDR4 CL18, SSD1: Samsung 250GB, SSD2: Crucial MX500 m.2 1000GB, SSD3:Crucial MX500 m.2 500GB, Zdroj: ENERMAX MaxPro EMP700AGT 700W, Chladič: SCYTHE SCKTT-1000 Kotetsu
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11478
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Andre »

no to su tie odporucania na ikea markus od ludi, co na lepsom nesedeli
beriem akurat, ze niekomu moze sadnut umiestnenie bedrovej, ale vacsine asi nie
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa quicky »

hej to bola presne ta stolicka, hovorim si,ze domov nepotrebujem 300+ eurovu stolicku a hla... ledva tam sedim doslova, ani nemam chut doma pustat pc ked viem,ze kostrc ma bude bolet jak hajzla...ako moze to byt asi aj vahou, zlym vyhotovenim stolicky atd. uprime ani v kancelarii nesedim nijako idealne ako by sa malo, ale rozhodne necitim ziadnu bolest nic .

tusim pogumovane kolieska mam na LD seatingu ale nie som si isty, bohuzial jak sa nonstop prisuvam odsuvam tak chodim po hrane/spoji dvoch dosiek plavacky, zatial drzi ale no :)

mozno si tuto kancelarsku vezmem domov a kupim si do kanclu nove kreslo

Návrat na "Nákupná poradňa"