Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
MacTukahan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Št 28. Aug, 2008, 15:36
Bydlisko: Trnava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa MacTukahan »

Stratene SaS hlasy sa vratia do kosiara a kiska bude slaby nakoniec podla mna bude az za KDH, lebo babky demokratky pojdu volit farara ked nie smer
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa stiv »

Mame tu nejake videjko.
.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

vzdy som sa divil na tych z hviezdnej roty v superstar, ze nemaju okolo seba niekoho, kto by im povedal, ze nevedia spievat. tu je to iste, ale s hranim :D naozaj velmi zly pokus...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa stiv »

Mozno to nemala byt skryta kamera len rozhovor na kameru. :D
.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

red98 napísal: St 12. Feb, 2020, 18:01 K tomu novemu lidrovi opozicie:

Matovica vnimam ako neriadenu strelu. Ako cloveka, ktoremu sa neda doverovat. Je to osoba, ktora ta v pondelok vyobjima, v utorok si ta pekne tajne nahraje a v stredu sa na teba vyvrieska, ze si za to mozes vlastne sam. Taky polopsychopat.
S matovicom clovek musi komunikovat tymto sposobom: "dna 2.2.2020 som ti o 15:15 hod. miestneho casu na ulici Srobarova povedal toto.... A ty si mi na to odpovedal toto...". Kazdy si musi pri nom davat obrovsky pozor na to, co mu povie, aby ho v buducnosti nepotopil.
Vobec si neviem matovica predstavit ako premiera tejto krajiny.
Ja povazujem to, ze je Matovic neriadena strela za pozitivum. Ked budu v koalicii vsetci posluchat a nerobit preslapy, nebude mat na nich co vytiahnut. Easy, nie? :D
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
MacTukahan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Št 28. Aug, 2008, 15:36
Bydlisko: Trnava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa MacTukahan »

Citali ste tu konspiracku o nicholsonovovi?
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa mino_85 »

stiv napísal: Št 13. Feb, 2020, 20:30 Mozno to nemala byt skryta kamera len rozhovor na kameru. :D
:D :D :D

Obrázok
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4434
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa scream »

Vy co ste v pohode s migrantmi, chodte sa prejst vecer po niektorych nemeckych a rakuskych mestach. Specialne ak ste zena, budete mat obrovsky pocit bezpecia ako vsetky tie okradnute a znasilnene o ktorych sa uz radsej ani nepise. V lepsom pripade to ostane len pri pohladoch a okrikovani. Alebo chodte byvat do draheho nemeckeho bytu vedla zachytneho tabora. Ja som to na sluzobkach a sprostredkovane z prvej ruky zazil a videl x krat. Ak budeme mat s migrantmi problem, tak je uz neskoro. Politika eu je voci tomu stale benevolentna. A ano mam aj ja kolegov inej farby a nie je to problem. Ale oni sa tu nedotrepali na pltkach ako neandrtalci prizivovat sa ale vymakali sa uz vo svojej domacej krajine, zakceptovali zmenu kultury a prisli za lepsimi pracovnymi podmienkami. To je uplne ina sorta ako sa tu hufne tlaci.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Sugyi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Št 24. Nov, 2011, 15:17

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sugyi »

Kradnutie a znasilnovanie je bezna vec aj na Slovensku kde mame kolko tych migrantov?
Samotni slovaci robia sarapatu na zapade, aj to je v spravach. Strasi sa migrantmi rovnako ako sa strasilo v tom nemecku ked sme mali vstupovat do EU. 15rokov neskor a naplnili sa obavy?
Na slovensku niektori su schopni zbit ineho len zato, ze ma dlhe vlasy.
Riziko nikdy nebude 0, ale neplati ani, ze 90% migrantov robi zlotu. Sam si to napisal. Sam si migrant ked chodis za pracou aj do Nemecka.
Ludia co su za migrantov zdielaju tvoje obavy myslim, ze rovnako. Ti ludia len vravia, ze ked ti niekto stoji pred branou lebo ma doma vojnu tak ho mas prichylit a nie zatvorit pred nim dvere. O tom sa bavime, ci ich prichylis alebo nie.
Tie sproste reci o tom, ze tu niekto chce moslimsky stat alebo podobne su len politicke bluznenia nato aby niekoho vystrasili a dali im hlas. Presne ako pred 2. svetovou vojnou v Nemecku. Aj vtedy strasili pred zidmi. Krasne to bolo vidiet v serialy Genius.
Tiez niesom zato, aby sme sem pozyvali migrantov atd. Mame svojich tmavych. Ale ta hysteria ktora sa okolo nich robi je uplne zbytocna.

PS: Nemecko si este kompenzuje 2. svetovu vojnu plus potrebuje ludi co sa mu bude starat o dochodcov (aby im mal kto vytret rit a aby mal kto platit dane). Takze preto sa oni kus stavaju inak k migrantom. Ale zatvorit pred niekym dvere a nechat ho umret a nic ti este nespravil?
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

scream
ako chces rozlisovat kto moze a kto nemoze do EU, ked ako pise sugyi, este nic nespravil?
to ze je par blbcov, nemozes podla nich odsudit ostatnych predsa.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2252
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

@scream: aj unosov a kolonoskopii mimozemstanmi je tolko, ze sa uz o nich radsej nepise....
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

2scream, spytaj sa slovenskych zien ako sa citia vonku vecer aj bez migrantov. Cudoval by si sa kolko si vybera specialne osvetlenu trasu smerom domov a casto sa aj boja. Naposledy ked som mal diskusiu na temu znasilnenia tak som iba cumel ako jedna slecna vedela hned o 2 ci 3 kamaratkach co si to zazili tu u nas na slovensku davno pred migracnou krizou.

O vela veciach sa nehovori a este viac sa nehovori o tom, ze zeny veci nenahlasuju lebo ich aj tak vsetci poslu do kelu a neriesia to.
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa bepetko »

tak tak. niet nad migrantov ktorí utekajú pred vojnou. A kde sú ich ženy s deťmi?
Nehovorím, keby prišla vojna asi by som bol prvý ktorý by zdupkal, ale nech mi nikto nevraví, že sú to chudáci ktorí sa len boja.
Hlavne je vyriešiť bordel čo tu už máme a nie si vláčiť ďalší.
Obava z migrantov ma prešla, keď som videl, čo všetko robia preto aby sa dostali ďalej na západ. Na Slovensko zďaleka je...kašlú
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15047
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

Matovic neriadena strela - nuz, tvarime sa ako keby nasa aktualna vlada bola lepsia. "Kamionisti, neda sa uz poziadavkam vyhoviet, parlament uz nebude zasadat"... A zrazu zvolavame parlament kvoli Istanbulskemu dohovoru a zrazu sa k tomu dali pridat "13. dochodky, zrusenie dialnicnych znamok, vacsia materska, aj ked s tym rozpocet vobec nerata".

K migrantom - ze to vobec niekto u nas riesi... Migranti v SK ci HU su iba politickym strasiakom, kto by uz len mal Slovensko ci Madarsko ako CIELOVU krajinu. Tych, ktorych sa bojite sem vobec nejdu. Na Slovensko migruju prakticky iba ludia co tu uz predtym studovali a oblubili si jazyk/krajinu; ludia v ramci volneho pohybu v EU, ktori sem prisli za lepsim zarobkom (Bulhari atd); ludia z Ukrajiny z rovnakeho dovodu.
Typ migrantov, ktorymi strasia LSNS a spol cez nas maximalne tak prebehnu, pripadne tu stravia minimalny mozny cas v zachytnych taboroch. U nas sa im totiz jednoducho neplati ostat, a kym platy u nas neporastu aspon na takych 1700 euro hrubeho narodny priemer, tak u nas ani neostanu.

Samozrejme migranti z Nigerie sem neutekaju pred vojnou - no ako som pisal, ti ani nesmeruju k nam, ani sa tu nebudu dlhodobo zdrzovat.

Ale tak politicke body sa ziskavaju lahko, ked nemusis tvorit, iba strasit a zhadzovat ostatnych.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

bepetko,
ty by si poslal svoju zenu aby ti hladala domov v lepsej krajine a ty by si sa doma postaral o dietky?
Spoiler: ukázať
::: ...

Návrat na "Debata o všetkom"