Motorkári na fóre....

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Famous
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1490
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2010, 20:24
Bydlisko: HC

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Famous »

Ja som povodne planoval kozu, ale bolo mi poradene, ze na cestovku bude textil pohodlnejsi. Je to uplne na tebe co si vyberies, pokial to bude kvalitne, chybu nespravis ani s jednym.
CPU: R9-5900X Cooler: Kraken X62 MB: x570 TUF PRO (Wi-Fi) GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: GSkill 64GB 3600CL16 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
SSD: Micron 7400 PRO 3840BG, PNY CS3040 2TB, Kingston KC600 1TB PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

ak ste tu niekto neni vyslovene konfekcia, kamos ma kontakt na chlapika co sije moto oblecenie (kravska koza) na mieru.

Bunda ho vysla tusim 350e, nohavice okolo 250e... videl som to nazivo a keby tam je nejaka premiova znacka kludne tomu uverim.

keby niekto chcel posuniem kontakt.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

ja som ultra slim fit, este uvidim ci mi nieco sadne :D ale ked budem kupovat a nie tak sa ozvem! (ale to az o rok).
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Leon »

Ráno som sa prebehol na tomto. Pôvodne som chcel Z750, r2013-2015 z bazáru, ale keď pozerám, ako ste tu písali, že za koľko sú nové, tak to nemá zmysel. Asi sa podarí bez DPH tak o to dupľom. Fakt nejak nestrácajú na cene tie moto :D Inak motorka úplne brutál. Láska na prvý pohľad, toto je víťaz :)

Obrázok
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

hej tu som bol skusat min rok, chceli sme s kamosom 2, on nakoniec kupil ja som odskocil (no parking) :/ akcia bola,ze akrapovic koncovka zadarmenko :) tie zetka su bomba za tu cenu,sak tusim najpredavanejsi model
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Leon »

jj, aj podľa reciek na revzile vraveli. (chalani čo robia recky na motorkyn a sú najväčší predajca oblečenia a sortimentu) Aj Yamahu MT09 som pozeral, ale má taký až divný futuristický predok, tak mi nesadla :D
.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

uf ale si vyberate z tych nizsich objemoviek :D
Používateľov profilový obrázok
Famous
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1490
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2010, 20:24
Bydlisko: HC

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Famous »

Nie je moc dovod ist pod 600. Ludia hovoria, ze ako zaciatocnik najprv 250, potom 400, potom 600 a viac ako 600 sa uz zabijes.
No kazdy motorkar ti povie, ze to je blbost a 600 je v pohode aj pre zaciatocnika. Ked si debil, zabijes sa aj na kolobezke, aj na skutri, aj na 600vke.
CPU: R9-5900X Cooler: Kraken X62 MB: x570 TUF PRO (Wi-Fi) GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: GSkill 64GB 3600CL16 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
SSD: Micron 7400 PRO 3840BG, PNY CS3040 2TB, Kingston KC600 1TB PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

s tym suhlasim, ja som presiel z Yamahy DT125, po dlhorocnej pauze na ninju 636 a bez problemov, ale potom som ju radsej predal, lebo uz ma moc moc "lakala"... potom zas po dlhej pauze som kupil VL800ku musim povedat teraz,ze lutujem predaj, skvela masina za super prachy (kupil som ju so 6tis km za 5200e:) ale popravde mi tempo jazdy uplne postacovalo sa pochat, vypnut/rozmyslat, proste pohoda... je to samozrejme uplne ine ako ked mas masinu,co ti ide mozog z hlavy odj.bat po kazdej zakrute :))) (ale ma to svoje caro; len vela kamosov hovori,ze na cestach je to cim dalej divokejsie a ohladuplnost uplne mimo v porovnani s casmi davno minulymi)
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Tak na Sk je odvaha jazdit na moto. Chvalabohu ze tu je to uplne ine. Ohladuplnost a respekt je tu uplne bezne a pokial nenatrafim na nejakeho dochodcu alebo poliaka pripadne slovaka tak som v klude :D

Ono to je jedno. Podla mna by si mal kazdy kupit hned masinu ako chce pretoze maly vykon po case prestane postacovat a bude zbytocne menit. Aj tak na zaciatku kazdy bude chodit ako posrany na novej moto a je jedno ci bude mat obsah 125 alebo 1000 :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

to je pravda, vo vysledku a samozreme moto podla ucelu :)
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Leon »

Tak EXO 1400 objednaná :) Nech je na jazdy,... zvyšok až potom keď bude moto.

Inak ráno som volal informativne do Kawasaki u nás v KE. Chcel som sa informovať o dostupnosti, či sa náhodou nečaká na dodanie nejaký ten mesiac a tak. Kvôli tomu ak by sa čakalo, tak by som ju objednal už teraz, aby sa nestalo že tam prídem niekedy pred jarou a budem čakať ešte 3 mesiace kým ju dodajú. :D Slečna mi najprv núkala nejaký predstavovací model s 1500km nabehané. Z 8900€ na 8000€ by mi vedela spustiť, ale vravel som, že chcem už 2020 model s tým TFT displejom. Že koncom decembra ich už budú môcť objednávať a čakačka iba týždeň. :good: Takže úplne super. Dohodli sme sa, že niekedy koncom januára objednávam :)
.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Tak to je ina frajerina! :) super.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Leon »

Neznášam to slovo :D Ľudia čo zo seba robia neviem čo sa mi až fyzicky priečia. Skôr povedzme, že je to ... krásny stroj :D

Inak kedy začínate s vodičákom ? Ešte som sa nerozhodol kde, ale asi v Grendeli alebo Kuželka (tam majú : "Ak už si držiteľ/ka vodičského oprávnenia sk. “AM, A1 a A2” a chces si ho rozšíriť na veľké A-čko – stačí ak u nás absolvuješ osobitný výcvik a môžeš ho mať!"). Asi tam zavolám zajtra, že čo to presne znamená :D V Grendeli majú o 50 lacnejšie. Trvanie 20 dní ? Chalani čo ste tu písali, že ste robili vodičáky posledné roky, ako dlho to trvalo ?
.
Používateľov profilový obrázok
Famous
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1490
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2010, 20:24
Bydlisko: HC

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Famous »

Tak vzhladom na to, ze ja nebyvam vo velkomeste, tak od aprila do juna mi to trvalo. S tym, ze by sa to dalo urcite urychlit, ale mal som este ine veci okolo toho, ktorym som sa potreboval venovat a netlacil som na moto. Tam bolo tusim do 10 jazd, nejaka 20h teoria ci tak nejak. Neviem ci v osobitnom vycviku mozes skipnut teoriu alebo ako to maju nastavene.
CPU: R9-5900X Cooler: Kraken X62 MB: x570 TUF PRO (Wi-Fi) GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: GSkill 64GB 3600CL16 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
SSD: Micron 7400 PRO 3840BG, PNY CS3040 2TB, Kingston KC600 1TB PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"