Motorkári na fóre....

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Leon »

jj preto ta moja neistota :) Keď som vtedy robil tak sa AM myslím k B ešte nedávalo, a ako vravím, robil som to na normal motorke s prevodovkou. Aj na Simsone som potom behal roky a tá je tiež s manuálom. Tak veľký rozdiel v tom oproti A nie je. Akurát objemovo no :D Stačili by mi možno len kondičné. Ale AM skupina sa určite nebude brať do úvahy no.
.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5610
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ozaj netusim, ved zavolaj do autoskoly opytaj sa :) ja mam tiez am automaticky ku vodicaku a uz,pokial viem, idem na normalne Acko teraz. Tak ja na jar budem jazdit v skole, uvidime ako to bude s kupou velkej motorky.

Ale mojmu bratovi o 10 rokov mladsiemu stoji doma motorka na ktoru si nevedel pockat s vodicakom a ma 2 roky odklad tak mozno mu ju prevetram ked on nemoze :D
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Ked mas viac ako 24 rokov robis normalne A, to je nadradene aj ostatnym podskupinam. Ked spravis tak vo vodicaku budes mat zapisane vsetky.
Tie podskupiny su limitovane vekom.

Len si to pekne odjazdi :) Velka motorka je nieco uplne ine ako simpson :D
Leon napísal: Št 14. Nov, 2019, 19:12Aj ja sa chystám :D Na jar dáme potom nejaké jazdy na šíravu :D Na malé Ačko som robil vodičák pred 17 rokmi :D Ako to teraz funguje? Vidím tam vodičák na A a potom kondičné jazdy na A. Asi si nestačí zaplatiť jazdy a prísť na skúšky čo? :D
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Leon »

warrior606 napísal: Pi 15. Nov, 2019, 00:46Len si to pekne odjazdi :) Velka motorka je nieco uplne ine ako simpson :D
neboj ja som behal par krat aj na 125ke aj na superšporte, viem ze to je uplne ina jazda. Pristupujem k tomu s respektom a preto sa aj pytam na kondicne, kedze skusky som uz absolvoval 2x :D je mi to nanic, a keby som sa ucil jazdy na nejake dvojstupnovej babete tak nepoviem :D
.
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Ved to len informacne :) No ja som robil velku cca 7 rokov dozadu a mal som tusim odjazdit 20 hodin z instruktorom. Neviem ci sa to odvtedy zmenilo.
Samozrejme klasika teoria musela byt :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

Jaa som teraz velmi kusok od kupi moto guzzi v7 iii rough za 7200e a dph, novy funglac :O velmi sa mi to paci,do mesta na behanie,nejaka kavicka 100km na vylet vsetko ok...jedine sa bojim,ze budem na tom ako maco na bicykli...musim ist pozriet nazivo.

Alternativa moto guzzi v85tt zlta cena 9900e s dph..naraamne sa mi paci popravde viac ako hore uvedena,ale cenovy rozdiel + realne poznam svoje casove moznosti,ze to bude tak z prace domov
anonym_a8

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Ja som vcera dal zalohu na moto, tak po 10 rokoch sa vraciam do jednej stopy :)
Mozme potom nejaky vyjazd dat na jar...
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Leon »

Ale to by sme museli urobiť stretko na pol cesty od každého, niekde v Banskej Bystrici :D
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

Le frog a co si kupil?pochval sa..gratz!
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5610
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Quicky tie moto guzzi mali vylozene v obchodaku u nas a velmo sa mi pacili, vedia to nastajlovat veru (netusim ci je technicky ten stroj dobry zly).

Sam pozeram, ze za 7=10 si clovek vybrat novy stroj, to ozaj nema zmysel za 4=5 kupovat jazdenku.
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

quicky napísal: So 16. Nov, 2019, 03:17 Jaa som teraz velmi kusok od kupi moto guzzi v7 iii rough za 7200e a dph, novy funglac :O velmi sa mi to paci,do mesta na behanie,nejaka kavicka 100km na vylet vsetko ok...jedine sa bojim,ze budem na tom ako maco na bicykli...musim ist pozriet nazivo.

Alternativa moto guzzi v85tt zlta cena 9900e s dph..naraamne sa mi paci popravde viac ako hore uvedena,ale cenovy rozdiel + realne poznam svoje casove moznosti,ze to bude tak z prace domov
Tak vidiet teba z tvojimi rozmermi na v7 ako si to rubes cez chrenovu :D tak to by bola sranda :)
inak mas jedni co kupis aj tak ta doma dodrbu :D

Som sa teraz cez leto vozil na triumph street twin a celkom pohodove jazdenie :) aj ked ja som uz nejak zvyknuty na sportovejsie :)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

tak ono to neni zas nejaka mala moto,resp ja som zas neni dvojmetrovy, mam 183cm, akurat sirsi chrbatik :) v kazdom pripade technicky su uplne okej, naozaj vymazlene masiny :) jedine co by som na tom rough spravil,ze by som dal ine rajdy, viac "drapaky" pneu na styl scrambler, predne svetlo bud mriezka/zo zlta folia, mozno sedacka do hnedej koze = z mojho pohladu totalny mazel..

ono to neni az tak o peniazoch, len realne viem,ze cas na vozenie nie je, cize vacsinou to bude aj tak sluzit iba ako dopravny prostriedok v peknom pocasi, preto mi je luto kupovat cokolvek drahe a potom si buchat hlavu,ze mi to stoji v garazi.

toto v tej zlave za 7200E s dph mio pride top, odpisem dph, 5990e za NOVU moto? za tolko to predam podla mna aj po 4 rokoch,ked sledujem ako tie ceny "klesaju", vo vseobecnosti si tie moto drzia lepsie cenu ako auta.

proste zatial mi toto pride ako vhodna alternativa - neoj.bat moc/ vela muziky/ nema to kazdy huj na ceste :)
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Tak samozrejme ze nie su tak rozsirene ako japonci. Chod si to prebehnut ako ti to sadne do ruky a ako sa na tom citis to je aj tak najhlavnejsie. Je to na styl toho triumpha a mne to do ruky velmi nesedi.

Pri detoch fakt len do prace tak ako to mam aj ja. Vyhoda ze to mam cez 20km a este aj pekne serpentiny ako bonus k tomu takze sa trosku prebehnem a hlavne mimo mesta.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

ja len tak cez mesto sa pomotat :) ako sadne nesadne, staci mi posadit sa a je to jasne... bud budem na tom jak maco v cirkuse alebo to bude okej. vykonovo viem co ocakavat, to mi bohato staci, uplne na moje vozenie mi stacila aj VL800 tam jedine co mi chybalo bolo nemoznost uzit si zakruty.
anonym_a8

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

F850GS. Ze mega vianoce. Quicky, mam to presne tak isto s dochadzanim.
Odpocty, novembrove zlavy, koniec uctovneho roka a podobne. Hocijake bazary su uplne na smiech dnes na SVK.
Vyberal som od marca a teda z niektorych dealerov som dobre znechuteny. U jedneho v Yamahe pred tyzdnom, ze zlava 100€ a dovi nebavime sa.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"