Aky parfum pouzivate?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

ja som ho kupil z notina,ako mne až tak svieži nepríde,určite to neni taka sviežosť,na sposob acqua di gio,versace eau fraiche
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

fakt som ho neskusal takze tazko mi je hodnotit.

loleq este tuto klasiku skus : https://www.fragrantica.com/perfume/Chr ... 13015.html

tento je ozaj tip top + stronger with you - idealne na zimu, elegantne/volnocasove

aj viktor rolfa mam - ale to je taka vona,ze si ju neviem predstavit denne nosit, skorej si ju dam, ked 2-3dni nosim jeden, aby som prestriedal ; ale vo vacsine pouzivam kazdy den dva inu vonu (teraz mam tusim 6+-)
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa tyler91 »

Mňa naštval Armani :D nahradil (acqua di gio) Essenzu novou Absolu...Essenza bola moja signature vona :/

Ináč ten hawas sa mi páči čoraz viac :) na fragrantice je okolo neho dosť veľký "hype...ak by som ho mal k niečomu prirovnať,tak mi vonia ako tie detské ružové orbitky, ale tak chlapsky :-D
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Aktuálne sú 25% zľavy na všetko vo Fannke, kód DNIMARIANNE25
https://www.fann.sk/predajne-akcie/dni- ... e-vo-fann/ .
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa bepetko »

https://www.notino.sk/rasasi/daarej-for ... pre-muzov/
veľmi zaujímavá parfumovaná voda. Už mám druhý flakón :D Jemná a hlavne v druhej fázy.
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Tak práve som sa vrátil z Fannky z ďalšej fetovačky, tentokrát som sa rovno zameral na parfumované vody s aspoň nejako podobným zložením ako moja srdcovka Bottega Veneta Pour Homme. Pozeral som
Azzaro Wanted by Night - sladká, trošku lacný dojem
Eisenberg Eau Fraiche Homme - veľmi zvláštna, veľmi, v dobrom slova zmysle ale nevedel som veľmi, čo si o nej myslieť
Aqua Di Gio Absolu Instinct - táto sa mi páčila, i keď iné ADG sa mi veľmi nepáčili, tak táto bola celkom dobrá ale určo spoločenská
Givenchy Gentlemen Only Absolute - veľmi sa mi páčila, taká trošku sladšia alternatíva k Bottege
Guerlain L'Homme Ideal Intense - zaujímavá, drevito-sladká, spoločenská
Boss Infinite - meh
Mont Blanc Explorer - dobrá ale necítil som charakter
Trussardi Uomo Levriero Collection - šampónovo-antiperspirantovo-saponátová voňavka
Coach Platinum - meh
Lalique Pour Homme Equus Eau De Parfum (wtf...branderov platia za počet slov?) - čierne korenie so sladkým pozadím, doslova

A pár, ktoré som pôvodne nemal na zozname ale skúsil a...zamiloval sa(???):
Boss Intense - najprv proste dobrá ale po chvíľke sa akoby zobudí a má charakter
Yves Saint Laurent L'Homme Le Nuit Le Parfum - myslím, že sa moje bradavky premenili na kameň, keď som ju ovoňal

Dunhill Icon sa mi taktiež páčil, mali ho v 50% zľave, tak som zobral...prídem domov, idem cez checker a hádajte kedy bola vyrobená...4.9.2015. V podstate som aj čakal, že bude rok-dva stará ale 4 roky som nečakal. A to som sa ja rozčuľoval, keď som minulý rok kúpil Bossku, ktorá bola už rok stará. :facepalm:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Mam 7 rokov Aqua di Gio a furt vonia rovnako :)
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1528
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa zedolsi »

loleqboleq napísal: Št 12. Sep, 2019, 10:26 Aktuálne sú 25% zľavy na všetko vo Fannke, kód DNIMARIANNE25
https://www.fann.sk/predajne-akcie/dni- ... e-vo-fann/ .
výborne, už aj nakúpené, zas €€€ v p... :D

mal som povyberané nejaké veci len som čakal na nejakú akciu :cool:
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa Erazer »

Už asi rok Armani Code. Maximálna spokojnosť. Príjemná a ľahká vôňa :good:
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

zedolsi napísal: So 14. Sep, 2019, 09:38 výborne, už aj nakúpené, zas €€€ v p... :D

mal som povyberané nejaké veci len som čakal na nejakú akciu :cool:
Mi hovor niečo, Boss Intense a Le Nuit Le Parfum objednané, peňaženka zaplakala. :D


Mimochodom, včera som ešte brúzdal Fannkou a našiel som aj túto sekciu
https://www.fann.sk/zlavove-kupony/
tipujem, že ten 15% kupón tam je permanentne, takže človek ušetrí ešte extra 5% oproti 10% zľave za regošku. Samozrejme, ak nebude práve akcia takéhoto kalibru, čo vyzerá, že je naozaj len raz ročne ale ja za seba musím povedať, že pri tempe spotreby by som ani častejšie nekupoval.


Taktiež som pozeral Notino, tam je Intense za 40€ (40€ rozdiel oproti Fann) ale rovnako s tým som zase začal prehľadávať internety ohľadom Notina, zameral som sa aj na zahraničné zdroje a čo hovoria na túto tému. Okrem iného som zistil, že zavreli US pobočku (už skoro pred rokom), mnoho rôznych názorov ako stále ale dosť som z toho nadobudol pocit, že Notino je fajn ale ich dodávatelia nemusia, čítal som o tých praktikách ako vystrihovanie identifikačných kódov z krabičiek, nakupovanie produktov pre iné trhy a vykupovanie starín. Aj na Fragnatice bolo pár tiem na túto tému a páčil sa mi jeden konkrétny príspevok nejakej holky, že všetko fasa, až kým nekúpila niečo z našej SK pobočky, kde si všimla rozdiely. :laugh:
Škoda, že tí ľudia viac necheckujú práve číslo várky z fľaštičiek a tak.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

Z toho ysl asi nadseny nebudes... vydrz a projekcia je uplne uboha :X inak krasna vona, aj ked mam pocit,ze uz menili zlozenie postupom casu...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa stiv »

Mne dochadza sauvage takze to vidim na dalsi flakon. Super je. :D

Vyskusam asi edp tentokrat.
.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

quicky napísal: So 14. Sep, 2019, 21:38 Z toho ysl asi nadseny nebudes... vydrz a projekcia je uplne uboha :X inak krasna vona, aj ked mam pocit,ze uz menili zlozenie postupom casu...
Platí to aj pre túto konkrétnu? Lebo YSLiek je doslova milión... A ak hej, tak nech ich šľakes trafí, keď už ani EDP nemá dobrú výdrž. Projekcia mi neprekáža, ja som spomínal, že bol by som najradšej, keby 30cm odo mňa ma už nebolo cítiť, ja som skôr personálne-zónový človek. :laugh:
Ale tá výdrž...ja potrebujem niečo na celý deň, aspoň tých 8h, ako Bottega, tak Boss MoT sú naozaj také 1-2h vôňe a potom len s nosom pricapeným na koži.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa quicky »

Na to zabudni,ano aj pre tuto. Ysl ci je to ept alebo edp je to jedno... :/ je to velka skoda,lebo vonaju uzasne ale vydrz je cista bieda.

Zas mozno ked ty to beries tak osobne,tak ti budr vyhovovat,ale 8h zabudni,tolko nedrzia ine bomby;)
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6624
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Aky parfum pouzivate?

Príspevok od používateľa hawkeye »

YSL - Y
Chanel - Blue de Blue
Chanel - Allure Home Sport Extreme
Dior - Sauvage
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02

Návrat na "Debata o všetkom"