Huawei zostreleny z trhu

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

jj,uz to ide,chcel som ten moj prispevok zmazat,ale uz si reagoval
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa Leon »

Dlho v sračkách teda neboli ... :)

Trump confirms US companies will continue to sell to Huawei
https://www.gsmarena.com/trump_confirms ... -37853.php
.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa Snake »

Damage has already been done, a to mu staci.





.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa LordKJ »

Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa red98 »

Znacku huawei pozna vdaka trumpovi cely svet. Aj negativna reklama je reklama. Ludia, ktori vobec nesledovali it dianie uz poznaju huawei a vobec im nevadi/ neveria co trump na tuto firmu povedal.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa Snake »






.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5564
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa Jednoduska »

17% je nic ak ma Huawei 60% vsetkych sieti pod sebou :) uz len u nas cely telekom, aj SVK aj CZ.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12190
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa HellAngel »

na tie nizie percenta neznamenali minus len pre huawei, ale aj pre dodavatelov HW a SW. A huawei nie su len mobilne zariadenia. Toto bolo cele len obchodna strategia a vsetko okolo bezpecnosti atd bolo len divadlo. Je to za nami, svet sa kruti dalej a my pokracujeme vo svojej praci :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa Snake »

Mate 30 Pro bude bez GApps





.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

toto nikto nekupi
ak im toto urobia aj na dalsie fony..dovi dopo

ohladom ich vlastneho OS..v takomto pocine pohoreli aj silnejsi
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa molnart »

hm, neviem ci je to taka neriesitelna tragedia. ja z google appiek pouzivam iba mapy, ktore sa daju kedykolvek doinstalovat. jasne, chybala by mi aj synchronizacia kontaktov a find my device, ale na to mozu spravit alternativy rovnako funkcne. a to ze v telefone by som nemal gmail, chrome, drive, alebo uz naozaj uplne zbytocnosti ako duo, play music a apod. ktore ani netusim co robia lebo nikdy som ich nepustal ani len omylom by som ja osobne velmi vital.
v podstate kebyze pred rokmi ma android neprinuti tak nemam ani gmail konto, ktore odvtedy pouzivam len na registraciu na pochybnejsich jednorazovych weboch a nikdy som do uctu okrem toho nechodil, aj sync mam vypnuty
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12190
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa HellAngel »

No ja zasa som na tom opacne,bez gmail, google disk, gpay a vela ostatneho sitelefon neviem predstavit. Bez google aplikacii mozu vyrobit aj raketoplan,ale vacsina to nekupi. Ako spomenul per,uz aj iny to skusali so svojim OS a pohoreli.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa kllr007 »

Ľudia by sa mali pomaly od toho Google odpútavať.
Najcitelnejsie bude absencia Play store.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa LordKJ »

molnart, super, ze tebe nic nechyba ale skus predavat beznym ludom telefon, ktory nema pristup na primarny app store
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Huawei zostreleny z trhu

Príspevok od používateľa Snake »

molnart napísal: Ne 01. Sep, 2019, 23:32 hm, neviem ci je to taka neriesitelna tragedia. ja z google appiek pouzivam iba mapy, ktore sa daju kedykolvek doinstalovat. jasne, chybala by mi aj synchronizacia kontaktov a find my device, ale na to mozu spravit alternativy rovnako funkcne. a to ze v telefone by som nemal gmail, chrome, drive, alebo uz naozaj uplne zbytocnosti ako duo, play music a apod. ktore ani netusim co robia lebo nikdy som ich nepustal ani len omylom by som ja osobne velmi vital.
v podstate kebyze pred rokmi ma android neprinuti tak nemam ani gmail konto, ktore odvtedy pouzivam len na registraciu na pochybnejsich jednorazovych weboch a nikdy som do uctu okrem toho nechodil, aj sync mam vypnuty
Tak to bohuzial nerozumies ako Android funguje, totizto GApps ako take su zakladom pre niektore 3rd party appky, vela bankovych aplikacii vyzaduje Play Protect inak sa ani len nespustia. Taktiez instalacia GApps nie je taka "ez" ako sa na prvy pohlad zda, vacsinou ich treba instalovat hned po flashi este PRED prvym spustenim, inak to pada na hubu. Kludne si skus nainstalovat emulator a len tak z prdele si tam nahadz appky ktore bezne pouzivas a zistis kolko z nich ti nepojde, nehovoriac o tom, ze ty zvladnes nejaky troubleshooting (budes DOST googlovat, to ti vravim vopred), a toto bezny consumer robit isto nebude.

LineageOS je toho typickym prikladom, to mas tak na hodinku srania sa s tym ked ides riesit aby z toho bol normalny android. Nerealne pre bezneho smrtelnika.





.

Návrat na "Android / Wear OS"