Prezidentske volby 2019

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Koho budete volit v druhom kole?

Hlasovanie ukončené So 30. Mar, 2019, 23:52

Caputova
41
95%
Sefcovic
2
5%
 
Celkom hlasov: 43

Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa geroswen »

https://dennikn.sk/1379124/caputova-sa- ... e/?ref=tit

Aspon nieco sa ubera spravnym smerom.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

Obrázok
Spoiler: ukázať
::: ...
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1797
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa Ivko »

lezgy napísal: Ut 12. Feb, 2019, 19:42
HerdaPeter napísal: Ne 10. Feb, 2019, 10:03 Takže SASkar Mistrík je v poriadku, keď jeho šéf Sulik je kamarát z Kocnerom, ten človek bude len hovorcom Americkej ambasády ako Dobrý anjel Kiska, tak sa už slnieckari a deti hamburgerov zobudte a vylezte zo svojich kancelárií aj na cerstvy vzduch. Bojíte sa toho Harabina ako čert kríza.
je rovnako v poriadku aj harabinov mafian sadiki
ak by si si uz nevedel z toho hnoja vybrat tak som ti len pripomenul nieco na osviezenie pameti
preto aj ti darmoraci kandiduju...presne pre to ze vidia ten marazmus u ludi a vedia ze maju vysoku sancu
vid kolarova smerodna
Podstatné je iba to aby volby nevyhral (ne)závislý kandidát SMERu.
Historia sa opakuje, vtedy sa volil Kiska aby nevyhral Fico, teraz sa bude zasa voliť tak aby v druhom kole nevyhral Šefčovič
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3754
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa lezgy »

paranoid.asian napísal: St 13. Feb, 2019, 15:54 Obrázok
za ruskovej markizy sa celkom verejne povravalo ze "milion percento"
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa Leon »

Ale kde sme to dospeli keď kotleba ma krista boha skoro 10 percent ? Pri 2 by som nepovedal, ale 10? :facepalm:
.
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2065
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

kebyze mam v rodine alebo medzi kamaratmi niekoho kto ide volit kotlebu tak im asi tresnem po hlave ale nastastie sa s takymi ludmi nezdruzujem. a taktiez harabin, v ankete som ho oznacil len tak z recesie ale som necakal ze to ozaj tolko ludi ho chce volit, som myslel ze to je len vtip ale ocividne nie. moj hlas by mala caputova ale nebudem doma cez volby tak smola, neviem ci sa to da aj postou alebo cez internet nejako.
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3308
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa beardie »

Ak budeš na Slovensku, tak sa ti voliť dá, stačí poslať email, aby si si vyžiadal preukaz

https://www.aktuality.sk/clanok/657179/ ... ahranicia/

Máš ešte 2 týždne
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1797
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa Ivko »

PROMETHEUS napísal: St 13. Feb, 2019, 19:02 a taktiez harabin, v ankete som ho oznacil len tak z recesie ale som necakal ze to ozaj tolko ludi ho chce volit, som myslel ze to je len vtip ale ocividne nie.
Ja to vidím tak že Čaputová je OUT, mne osobne to meno ani nič nehovorí, ja som o nej doteraz ani nepočul

Preferencie nepreferencie, myslím že Harabin bude mať dosť, kludne na druhé kolo a ked tam bude s "ne"závislým Šefčovičom tak volím Harabina, aby nevyhral SMER (Fico)
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa geroswen »

Ak to ty hovoris, tak to musi byt pravda. Tu si o nej precitaj: https://www.zuzanacaputova.sk/

Kazdeho, kto voli Harabina je mi uprimne luto... ale ako sa hovori: "Heavy metal si nevybera".
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
HerdaPeter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 410
Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2008, 18:12
Bydlisko: Hliník nad Hronom

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa HerdaPeter »

Pani Caputova sa zviditeľnila keď začala bojovať za práva Pezincanov, aby v ich meste alebo v blízkom okolí nevyrástla skládka. Všetko by to bolo v poriadku keby to nezačala robiť až v čase, keď vo firme co stala za skládkou neskončil jej otec. http://www.ekologickaskladka.estranky.s ... ovali.html
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa geroswen »

Myslim, ze odpoved, ktoru dala na tuto otazku je dostatocne jasna:

Kód: Vybrať všetko

My sme zas počuli, že váš otec bol štatutárom alebo pracoval v pôvodnej pezinskej skládke…

Nie, určite nie.
A kym o tom pise jeden web pofidernej kvality, tak nemam dovod spochybnovat jej odpoved... Okrem tohi byt staturatom v nejakej firme nie je zlocin. A aj keby to zlocin bol, tak ju urcite nebudem odsudzovat za nieco, co robil jej otec. Asi na nu naozaj nie je co vytiahnut, ked tu davas taketo konspiracne haluze.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1797
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa Ivko »

geroswen napísal: St 13. Feb, 2019, 20:01 Ak to ty hovoris, tak to musi byt pravda. Tu si o nej precitaj: https://www.zuzanacaputova.sk/

Kazdeho, kto voli Harabina je mi uprimne luto... ale ako sa hovori: "Heavy metal si nevybera".
Ja hovorím len to ako o nej bolo doteraz počuť, vedia o nej fakt asi len z okolia Pezinku, ale celkove z diania na SK som o nej doslova nič nepočul. Cháp to tak že ked sa povie Dzurinda vie o koho ide, tak isto ked sa povie Kalinák, Počiatek, Kotleba, Harabin,... tak hned človek vie o koho ide, ale ver že pre mnohých je Čaputová neznáma osoba

Ale nie o to ide...

Ide len o to aby sa nedostal Fico na ústavný súd kde by zametal pod koberec = nech vyhrá ktokolvek, len nie Šefčovič
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa molnart »

Ivko napísal: St 13. Feb, 2019, 19:46 ked tam bude s "ne"závislým Šefčovičom tak volím Harabina, aby nevyhral SMER (Fico)
Sefcovic by bol 1000x lepsi ako harabin. ani si neviem predstavit co by taky clovek na pozicii prezidenta by urobil so spolocnostou, ked zrazu byt hulvatom sa stane uplne normalne, ked aj prezident je, ulievat si prachy pre seba je normalne, nazyvat nazorovych opnentov hajzelmi je normalne atd.

ja dokonca celkom zvazujem ze ak by nastal duel sefcovic mistrik tak volim sefcovica (alebo ostanem doma). fico je uz davno za hranicou ked mohol niekoho riadit, a plati to nastastie aj o jeho vlastnej strane
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa geroswen »

Suhlasim s tym, ze cokolvek je lepsie, nez Kotleba alebo Harabin... to uz radsej na tu stolicku posadit cvicenu opicu.

Sefcovic mi ako clovek nevadi. Problem je v tom, ze je to nominant Smeru a Smer je najvacsi odpad na SVK a stale je to politicka strana s najvacsou podporou (hlupych a kupenych) ludi. Sefcovic nema problem odpovedat na akukolvek otazku, ale ked sa v diskusiach dostanu na temu, ktora nejako suvisi so Smerom, tak sa len kruti ako had. Cudujem sa ludom, ktori platia dane a nevadi im, ze ich primitivnym sposobom rozkrada strana, ktora podporuje Sefcovica.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1797
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Prezidentske volby 2019

Príspevok od používateľa Ivko »

molnart napísal: St 13. Feb, 2019, 22:07
Ivko napísal: St 13. Feb, 2019, 19:46 ked tam bude s "ne"závislým Šefčovičom tak volím Harabina, aby nevyhral SMER (Fico)
Sefcovic by bol 1000x lepsi ako harabin. ani si neviem predstavit co by taky clovek na pozicii prezidenta by urobil so spolocnostou, ked zrazu byt hulvatom sa stane uplne normalne, ked aj prezident je, ulievat si prachy pre seba je normalne, nazyvat nazorovych opnentov hajzelmi je normalne atd.

ja dokonca celkom zvazujem ze ak by nastal duel sefcovic mistrik tak volim sefcovica (alebo ostanem doma). fico je uz davno za hranicou ked mohol niekoho riadit, a plati to nastastie aj o jeho vlastnej strane
Pozri sa na volbu ústavných sudcov, koalícia má väčšinu, sama si vybrala "vhodných" kandidátov a ked má dôjst k verejnej volbe tak nehlasujú?
Toto nech mi niekto vysvetlí...
O čo im ide???
Z toho je jasné iba to že tajnú volbu potrebujú preto aby sa nevedelo kto nehlasoval - kvôli komu volba ustavných sudcov padla, skrátka za každú cenu to naťahujú tak aby vymenovanie ústavných sudcov bolo až vtedy ked bude nový prezident, lebo Fico potrebuje byť na ústavnom súde. Ak nebude na ústavnom súde tak mu pôjde o vlastnú kožu
Preto Šefčovič nemôže vyhrať prezidentské volby.

Fico je dávno za hranicou, lenže tých ludí čo sú zatiahnutý v sračkách za jeho vládnutia je vela a MUSIA držať pokope, preto potrebujú mať správnych ludí stále niekde

Návrat na "Debata o všetkom"