Ako odstranit priečinok

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
milanx777
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Po 04. Dec, 2017, 21:59
Bydlisko: Partizánske

Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa milanx777 »

caute mam taky mensi problem,

na disku ktory ma systemovy som uz davnejsie vytvoril prihlasovacie konto a teraz mi uz neide odstranit z diskuto konto ktore nepouzivam.

Ked sa prihlasujem do pc tak mi to konto ani neponuka, ale vsetky subory (dokumenty, obrazky atd) tam su na tom disku ale odstranit neidu.

Viem ze som sa tam predtým hral s nadstaveniami pristupu k suborom a asi som tam nieco pokazil.

mozete mi poradit nejaky program ktory by zvladol odstranit aj subory ktore mi system nechce dovolit?
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa shiro »

Si administrator na konte, z ktoreho sa snazis odstranovat to druhe?
vytvaral si komplet nove konto, alebo si len premenoval stare?
v pripade premenovania totiz ostane povodny nazov adresara daneho konta. Mozes preto fungovat z neho a nevies o tom.

No pokial si vytvaral komplet nove konto, kde mas data v inom adresari ako predtym (v c:\users\), tak by malo ist normalne odstranit v ovl. paneli
Ovládací panel\Používateľské kontá

Vyskusaj tiez start-spustit-control userpasswords2-enter a v okne co ti vyskoci, mozes odstranit konto.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
milanx777
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Po 04. Dec, 2017, 21:59
Bydlisko: Partizánske

Re: Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa milanx777 »

No ja to konto mam normalne odstranene v pouzivatelskych kontach ked idem cez ovladaci panel tak tam uz nie je, ani ked sa prihlasujem ked zapnem pc tak mi to konto neponukne na prihlasenie...cize to nechapem preco ho nevymazalo aj z disku a stale tam je vytvorene v tom users...

no ked chce vymazat z toho c:\users\ tak tam mi to nedovoli...skusim poslat neskor foto co mi napise ked budem na tom pc.

ja som tam nieco robil s tymi opravneniami uz davno a asi som si nejak zablokoval moznosti aby som to mohol odstranit...

v pocitaci som admnistrator ale aj tak to neide. fakt neviem ako to vymazat.
milanx777
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Po 04. Dec, 2017, 21:59
Bydlisko: Partizánske

Re: Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa milanx777 »

proste najlepsie by bolo keby je nejaky sofwer co to odstrani z disku
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa killswitch »

ja som mal dobre skusenosti s Unlockerom, ale uz som ho roky nepouzil. Vyskusaj. https://www.majorgeeks.com/files/detail ... table.html
milanx777
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Po 04. Dec, 2017, 21:59
Bydlisko: Partizánske

Re: Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa milanx777 »

kiilswitch....este ma nepusta vraj to je potencionalne nebezpecny obsah ked to chcem stiahnut...je to v pohode urcite?
ANONYM_a7

Re: Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Hrozne vela obsahu ktory stiahnes z netu windows automaticky oznaci za potencionalne nebezpecny nakoľko si ho nezískla z nejakej ofiko distribúcie/storu ale z nejakej page ktora sa venuje hostovaniu execiek programov.

To či to použiješ je na tebe.
Ak potrebujes odpalit ten folder pokojne si vytvor ubuntu USB stick, spusti si Ubuntu live a zmaz to cez Ubuntu, nemal by to byt problem.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa killswitch »

je to software, ktory som pouzival casto. je ale uz trosku obstarozny a posledna veriza je z roku 2013. toto s atvari ako oficialna stranka, tak skus stiahnut tu: http://www.emptyloop.com/unlocker
milanx777
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Po 04. Dec, 2017, 21:59
Bydlisko: Partizánske

Re: Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa milanx777 »

ten softwer som uz skusal asi pred mesiacom a neslo mi to ani cez neho, uz som si spomenul ako si poslal tento druhy link...

nevies mi prosim nejak jednoduchsie vysvetlit tu druhu moznost "Ak potrebujes odpalit ten folder pokojne si vytvor ubuntu USB stick, spusti si Ubuntu live a zmaz to cez Ubuntu, nemal by to byt problem."
milanx777
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Po 04. Dec, 2017, 21:59
Bydlisko: Partizánske

Re: Ako odstranit priečinok

Príspevok od používateľa milanx777 »

takto mi to napise ked to chcem odstranit
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Návrat na "Operačné Systémy"