Stolicka k pc

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Leon »

quafe jasné, že nesedel. Všetko je to len dohad čo si on myslí. Ja som tu nato takto doplatil, keď som si presne takýmto spôsobom nechal poradiť. Mal som odtiaľ odporúčané kancelárske za 250 na ktorých sa trhala sieťka a sedák mi rezal nohy. Sedel som aj v DX raceri, ktorý bol tvrdý ako keby bol z dosiek a vŕzgal. Hýbať sa v ňom nedalo. Vankúš na bedrá sa nedá používať lebo si potom extrémne ohnutý dopredu, je to strašne nepohodlné, zaujímalo by ma či to vôbec niekto používa. Mal som aj Sirius Q24 Mesh čo stojí 3x toľko, no vtedy som akurát objavil SL tak som ho vrátil, lebo som chcel stoličku, kde si operadlo môžeš aj skloniť a možem sa vyvaliť na jednu aj druhú stranu. + nastaviteľná bedrová opierka ako u ergonomických stoličiek? V tom momente bolo rozhodnuté. Všetko je to o tom čo človeku vyhovuje. Veď vidíš od neho tie fanatické odpovede sám, že človek vyzdvihne veci ktoré DX nemá a neponúka, ale aj tak si ide stále svoje a je to podľa neho stále to isté :D Už tretí príspevok tu odpovedá ako malá decko s capsom, aby vyzdvihol aspoň niečo. (pozn lolqo : keď sa bavíš už iba o tej bavlne. Keď pre Teba veci z bavlny nie sú kvalitnejšie ako klasické látkove veci tak to gz potom)

Samozrejme DX má stoličky pre určité skupiny.

napr keď niekto zháňa sedadlo do kamióna.

Obrázok

Alebo náhodou sadne raz zle a vybije si obličky o krídla :D

Obrázok

Alebo zháňa stoličku so skutočnou hodnotou a výzorom za 49.99 eur. :D

Obrázok

zhrnul by som to takto :D

Obrázok

Inak dnes ráno uviedli do predaja aj Titán v tej tmavšej farbe, ktorú doteraz mala iba Omega.

Obrázok
.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5812
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa wingo »

Pekné sedačky do auta (hlavne DX Racer). Majú aj niečo k PC? :D
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Leon napísal: Ut 15. Jan, 2019, 13:17 quafe jasné, že nesedel. Všetko je to len dohad čo si on myslí. Ja som tu nato takto doplatil, keď som si presne takýmto spôsobom nechal poradiť. Mal som odtiaľ odporúčané kancelárske za 250 na ktorých sa trhala sieťka a sedák mi rezal nohy. Sedel som aj v DX raceri, ktorý bol tvrdý ako keby bol z dosiek a vŕzgal. Hýbať sa v ňom nedalo. Vankúš na bedrá sa nedá používať lebo si potom extrémne ohnutý dopredu, je to strašne nepohodlné, zaujímalo by ma či to vôbec niekto používa. Mal som aj Sirius Q24 Mesh čo stojí 3x toľko, no vtedy som akurát objavil SL tak som ho vrátil, lebo som chcel stoličku, kde si operadlo môžeš aj skloniť a možem sa vyvaliť na jednu aj druhú stranu. + nastaviteľná bedrová opierka ako u ergonomických stoličiek? V tom momente bolo rozhodnuté. Všetko je to o tom čo človeku vyhovuje. Veď vidíš od neho tie fanatické odpovede sám, že človek vyzdvihne veci ktoré DX nemá a neponúka, ale aj tak si ide stále svoje a je to podľa neho stále to isté :D Už tretí príspevok tu odpovedá ako malá decko s capsom, aby vyzdvihol aspoň niečo. (pozn lolqo : keď sa bavíš už iba o tej bavlne. Keď pre Teba veci z bavlny nie sú kvalitnejšie ako klasické látkove veci tak to gz potom)

Samozrejme DX má stoličky pre určité skupiny.

napr keď niekto zháňa sedadlo do kamióna.
Alebo náhodou sadne raz zle a vybije si obličky o krídla :D
Alebo zháňa stoličku so skutočnou hodnotou a výzorom za 49.99 eur. :D
zhrnul by som to takto :D

Inak dnes ráno uviedli do predaja aj Titán v tej tmavšej farbe, ktorú doteraz mala iba Omega.

^^^^^^
A toto "fanatické" nie je? Stále nevidím jediný dôkaz, prečo sa máme teraz preklopiť na SL, zase ďalšiu značku polokresiel. Alebo tebe stačí skicár na štýl 4. obrázka a si predaný? Videl som v tvojom príspevku slovo "decko", že by podľa seba súdim teba? Inak, decko je stredného rodu a je to malé dieťa, nie malá dieťa - to nie je diéta. A vadí ti CAPS? Vieš o tom, že jediný CAPS som použil v slove bavlna, ktoré si mimochodom ty v tvojom úvodnom príspevku písal CAPSom?

Takže pokojne sa poďme opakovať ako Tatári,

po 6 mesiacoch:
- začína mať vysedený sedák
- o podrúčkach s PU mekčením asi nepočuli
- škrípe/vrzgá alebo ako tomu chceme nadávať po slovensky.

Po...6, slovom Š I E S T I C H mesiacoch... :facepalm:

Takže ja zatiaľ nevidím, prečo by SL mali byť lepšie ako DXR, sorry ale nevidím. Stanovme si lajnu a postup ako sa na otázku, čo je kvalitné a čo nie v kategórii týchto kresiel a spravme niečo na úrovni dospelých ľudí a nie na štýl IMG tagu v bíbíkóde.

Súhlasíš? Áno? Poďme do toho. Nie? Tak jediný, kto si tvrdí svoje a správa sa ako kus vola si ty. :good:

A potom, mal by som ešte jednu otázku, až teraz som si všimol, že všetky SL modely majú "ceny v zľave", tie ceny niekedy skončia a budú ako to, čo preškrtli (napríklad 500€ za PU Titan)?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
quafe z3r0
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Pi 12. Jan, 2018, 13:27

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa quafe z3r0 »

a prave to mi pride divne, ze vlastne loleq tu presviedca o svojej pravde, o tom ake to dobre alebo zle, alebo kvalitne a nekvalitne, a pritom v tom ani nesedel, pritom sa jedna o celkom velke investicie, 300 euro nieje malo, a kedze sam nieje recenzent, potom neviem preco sa tu hada o veciach, o ktorych si myslim osobne, nema pravo rozpravat, kedze s nimi nema ziadnu skusenost... na stolicke, tak ako povedal Leon je dolezite to, ako sa ti v nej sedi, a to je pre kazdeho indi-vindi... trochu na zamyslenie sa loleq...
MAIN:Ryzen 7 3800X; Fractal Design Celsius S24; Gigabyte Aorus AX-370 Gaming 5; HyperX Predator 32Gb DDR4 2666Mhz CL13,EVGA RTX 3090 FTW3 Ultra, Samsung SSD 970 PRO NVMe M.2 1Tb, Samsung SSD 850 Evo 500 Gb, AORUS P850W 80+ GOLD Modular, Evolveo T1, Dell Ultrasharp U2515h IPS 2K, Logitech G403 Prodigy, SilentiumPC Gear SR700 Black, HyperX Cloud II Headset

Secondary AMD A10 7870K, 8GB Kingston DDR3, Samsung Evo 850 250GB, Coolermaster Elite 110 ITX form, GA-F2A88XN-WIFI (rev. 3.0), Nvidia GTX 1060 3GB ITX, Playseat Challenge Black, Thrustmaster T300RS GT Edition + TH8A Add-on shifter
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Leon »

Za prvé, k videu, ktoré si sem dal druhýkrát, lebo očividne nič iné Ti už asi ani neostáva. K vysedenému sedáku - tipujem, že si ho spomenul iba preto, že si videl vo videu, že tam bolo vysedené. Vôbec tam asi pred chvíľou nesedel že? Lebo keď o 30 sekúnd zatočí s kreslom, tak sa pena vrátila naspať a nič tam nevidno. Ale tak nejaký argument si vytiahnúť musel. Týpek to vôbec nespomína ako negatívum. K podrúčkam - recenzuje stoličku ktorá je zo skorej polovice 2017, a nové Titány od roku 2018 používajú upravenú konštrukciu s mäkčenými PU podrúčkami. Absolútne o tých stoličkách nemáš ani šajnu. Tu sa dostávame presne k tomu čo som písal, že tu komentuješ len niečo čo si myslíš a nie niečo čo vieš. Jeho spokojnosť a že tam 3x spomenul ako je to "best chair I've ever sat on" si určite vynechal len omylom ...

Za druhé :
loleqboleq napísal: Ut 15. Jan, 2019, 15:38Stále nevidím jediný dôkaz, prečo sa máme teraz preklopiť na SL
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: už ma to nebaví opakovať sa. Nemôžeš spochybniť, že v mnou spomínaných veciach nie sú inovatívnejší. To je všetko s čím som sem prišiel, upozorniť na pár faktov, lebo keď som videl komentár týpka že : "king je viac než toto" ... tak ako :D ... výrok roka. To len ty si sa sem prihnal ako nepríčetný, lebo niekto hanil DX. Ja nikomu nekážem aby prechádzal na SL, zato ty sa uvedom, ako to doslova zakazuješ, že prečo by niekto vôbec na nich mal prechádzať. Moje argumenty máš tam v tom porovnaní, dal som sem minimálne 4, ktoré hovoria inak, nedostal som ani jeden prečo je vlastne "king viac ako toto".
.
Používateľov profilový obrázok
engineer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Ut 19. Nov, 2013, 22:11

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa engineer »

Osobne si myslím, že každý by mal prinášať iba vlastné skúsenosti, pretože technické parametre si vie nájsť každý, prípadne upozorniť na niektoré "vychytávky", ktoré by bolo vhodné (v danej cenovej kategórií) žiadať. Pretože, keď tu zavíta niekto ako ja, nezaujatý, čo hľadá radu a usmernenie pri kúpe novej, drahšej, stoličky, tak sa tu nič zásadné a konštruktívne nedozvie. Apelujem na zbytočnú roztržku, ktorá tu vznikla a okoloidúceho čitateľa akurát iba zmiatne alebo znechutí.
Preto by som poprosil Leona a Quafeho (Loleq mi už odpovedal), akú stoličku by mi odporučili v cenovej hladine do 350 EUR. Ďakujem.
WS Case Fractal Design Define Mini In/Out take 4x Noctua NF-S12B MB Asrock Z390M-PRO4 CPU Intel i5-9600K+ 2x Noctua NF-P12 PWM RAM Corsair DDR4 64GB SSD ADATA XPG SX8200 1TB + Crucial M500 256GB + Kingston UV400 240GB HDD 2x HGST 1TB v Himuro(mini) VGA Sapphire Nitro+ RX570 4GB PSU Corsair RM550 AUDIO Asus Xonar DGX DISPLAY EIZO CS2731 MOUSE Logitech G502 GAMEPAD Logitech G440 KEYBOARD HyperX Alloy Origins
SLR BODY Nikon D780 LENS Nikon AF-S 35 mm f/1.8 LENS Nikon AF-S 50 mm f/1.8 LENS Nikon AF-S 85 mm f/1.8 FLASH Godox V1
AUDIO ACM Fluid F5 DAC Audinst HUD-MX2
HEADPHONES Audio-Technica ATH-M50X
Používateľov profilový obrázok
quafe z3r0
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Pi 12. Jan, 2018, 13:27

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa quafe z3r0 »

mam silentiumPC Gear SR700, sedi sa mi v nej dobre, ale pri nahlej zmene polohy zavrzga, nastavitelnost vyborna... predtym som pouzival klasicke kancelarske stolicky a toto je inaksia trieda, takze za mna super, vysediet sa to neda, lebo je to pomerne tvrda stolicka, mam 191cm 116kg...

recenzia tu
https://youtu.be/-xlLgEE4QUc?t=836

k ostatnym sa nevyjadrujem nakolko som v nich nesedel
MAIN:Ryzen 7 3800X; Fractal Design Celsius S24; Gigabyte Aorus AX-370 Gaming 5; HyperX Predator 32Gb DDR4 2666Mhz CL13,EVGA RTX 3090 FTW3 Ultra, Samsung SSD 970 PRO NVMe M.2 1Tb, Samsung SSD 850 Evo 500 Gb, AORUS P850W 80+ GOLD Modular, Evolveo T1, Dell Ultrasharp U2515h IPS 2K, Logitech G403 Prodigy, SilentiumPC Gear SR700 Black, HyperX Cloud II Headset

Secondary AMD A10 7870K, 8GB Kingston DDR3, Samsung Evo 850 250GB, Coolermaster Elite 110 ITX form, GA-F2A88XN-WIFI (rev. 3.0), Nvidia GTX 1060 3GB ITX, Playseat Challenge Black, Thrustmaster T300RS GT Edition + TH8A Add-on shifter
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

A presne takto aj fungujeme:
- mnoho chalanov kúpili Emagry, výborná stolička za tie peniaze ale ukázalo sa, že kvalitou s ňou boli problémy - našťastie sa kupovali od obchodov s výborným servisom a dostali náhradné diely (niekto tu dostal celý sedák) - to všetko je "backnuté" 5 ročnou zárukou;
- ja mám Ergohumana, takže máme ergo stoličku vyššej sumy na porovnávanie (časom by som ho rád vymenil za Therapiu, toto je hype train, na ktorý som naskočil ja, už keď platiť, tak za niečo, do čoho sadnem a konštrukcia ma posadí do divnej polohy, ktorú som myslel, že ofrflem, až kým sa to nestalo a zrazu sedím na ergo stoličke ale z nejakého dôvodu sa cítim tak ako by som mal sedieť podľa príručky ergo sedáča - no nečudujem sa, tie stoličky majú priveľmi prešpikovaný dizajn, aby presne toto nedocielili)
- traja máme LARU (ja, kolega a niekto na predchádzajúcej strane)
- známy Kinga a dokonca som ho včera pingol a už má aj Racing radu
- Quicky má Streamku.

Povedal som, že v tomto budem diablov advokát a ja skôr položím otázky, prečo je SL lepší ako DXR, predovšetkým nezabúdajúc na cenový rozdiel (King, čo je vlastne "HEDT" z DXR lajny stojí 350€ (vlastne len necelých 347€, doprava zdarma a -3€ pri platbe vopred), Titan začína od 400€ (pozor, pri SL je doprava od 30€) za božku a 430€ za látku a to nie je zanedbateľná suma.
Nastaviteľná bedrová opierka? Úprimne? Je ti vankúš k ostatným stoličkám veľký? Vyber penu a odrež z nej, potom si ho posúvaj ako ti to bude vyhovovať - lacný spôsob ako vyriešiť bedrovú operu.
A čo sa týka zvyšku, mechaniky majú identické, piesty detto, sklápací mechanizmus detto a ja by som sa stavil, že aj oceľovú konštrukciu majú od rovnakého OEM, takže oblasti, kde sa môžu teoreticky líšiť sa počtom zmršťujú.

Takže ja som len skeptický a hlavne nezabúdam na ten min. 80-110€ príplatok (King/Iron <> Titan, Omegu neriešim, to by som potom mohol porovnávať s niečím ako Drifting/Racing DXR a tam by to nebolo o nič lepšie...a to ani nechcem skúsiť, lebo Omega má, jednu vadu, ako aj Noble Icon - nič nedrží bedrový vankúšik...nič...stále si ho musíš zdvihnúť, keď si sadneš - ako...ako...ako...inovatívne...ou jes, inovejšn surprajs -- hlavne, že ergonomické fičúry, dobre, odmyslím si, že operadlo nie je nastaviteľne, veď to žiadna ale nie každému bude vyhovovať pozícia, v ktorej bude ten vankúš sedieť dole a nehovoriac o tom, že tipujem, že 80% času ti pri postavení sa spadne a tak 8/10 sadnutí si najprv žiada ho zdvihnúť; som zvedavý, akú výhovorku si vymyslíš pre toto).

Toť môj posledný WoT na túto tému na nejaký čas, a ver, či nie Leon, prajem ti, aby sa ti v nej sedelo ako v nebi a budem rád, ak aj po roku-dvoch bude naozaj super a že sa ti na nej niečo nezozunuje.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9984
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa stiv »

2 strany o pretekarskych kreslach a jediny rozdiel je ze jeden je umelina a druhy trickovina. Jo a este jedno je king a druhe titan. Ale kym nemate obe vedla seba (alebo neskusal obe) tak to je nic moc porovnavanie.

Inac stream mam aj ja a DesRe ma cervenu. Moja uz 10 mesiacov so mnou. :red: A stale ok. Koza kvalitna. Pocitovo rovnako ako kozeny gauc za par tisic (hrubka, jemnost). Som celkom spoko ze som nekupil DXR ako som chvilu chcel. :)

Tiez by som ti odporucil stream: https://www.kancelarska-zidle.cz/kancel ... am-285sys/ za 350 ti vyjde aj s hlinikovym krizom. Pripadne este mozes dofukovanie operadla alebo ako sa ti paci.
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa quicky »

v takej farbe (typ latky asi nie) ju mam ja a vsetko priplatkove okrem koze :) (ak sa nemylim) velmi good stolicka, ale napr teraz by som za pc (doma na hranie/serial) prijal nieco "gaucovitejsie" proste tam rozkysnut :D
Hexaris

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Hexaris »

Nejaky triezvy a realny nazor na MOSH BS-311 ? Do prace k pc, hlavne zatazenie do 150kg, snad to dlhsie vydrzi ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Aká je cena za tú stoličku? Tvoja váha? Odkiaľ to chceš brať? Je to klasický AiO produkt, takže záruka len 2 roky@Alza (skladačky ako napríkald od Alby majú často v týchto cenách už 5 rokov) a dôležité je aj, že odkiaľ to vezmeš, nezabúdaj, že v prípade problémov to mať z obchodov ako kancelarskezidle (Mercury star) je istota, že ak ti nepošlú náhradný diel ale musíš poslať celú stoličku, tak ti oni vybavia zadarmo kuriéra až k tebe domov na odvoz, predstav si, že by si to musel posielať...pff).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Hexaris

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Hexaris »

140€ cca / alza a zaruka ma az tak netankuje. Ked tak ju vyhodim a uz tu znacku nekupim. Vaha cez 120kg 😅, vyska 193 ... skorej mi ide o pevnost, trvacnost konstrukcie. Vrzganie prezijem.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Jo, rozumiem, tak to je stále otázka, pevnosť a trvácnosť. Osobne som ale aj tak za Laru VIP, nosnosť do 130kg, môj kolega tvojej výšky (trošičku nižia váha) je veľmi spokojný. Jedine (čo je zvykom pri týchto) je samozrejme opierka hlavy viac vzadu.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Hexaris

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Hexaris »

No ked tam nahadzem, kov. kriz, podrucky .... atd., tak to narastie, ale zvazim to. Este skusim pozriet ceny po shopoch, dik za radu.

Návrat na "Nákupná poradňa"