Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Fragrance »

Tak Rooobert straca od 2016 riadne a nasledujuce obdobiel bude asik jeho posledne v parlamente, potom pekne zamava do kamier a so slzama v ociach zamava a povie ze nam neublizil. Presne tak ako to spravil jeho majster a ucitel Vladko M.

To Paranoid: nebud prosim ta paranoidny. Ano dolozim ti to len musim mat cas ti to dohladat( vies mam rodinu a moc casu na zabavu teda nemam), nebude to teda problem. Ja nie som len citatelom alternativnej sceny ale citam denne smecko, aktuality, pravdu a pod. Nekadruj teda prosim ta a nevydavaj svoje domnienky za fakty... Nechapem preco utocis teda, asi ti vadi ze nemam rad fica a kisku. No co uz...
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

bob, ak sa najdu potvrdene info, ze ide v nejakej pozemkovej mafii, ludia mu to spocitaju a budu chciet presetrit a samozrejme aj vyvodit dosledky. nemusis sa bat, ze by mu preslo "krajanie a varenie deti" omfg.

fragrance, nie, je mi uplne jedno na akej strane si, a nie len ty. citaj si co chces. ale neni mi jedno ak vypustis
"Prezident - usvedčený podvodník s pozemkami, mafoš" bez nejakej relevantnej info, ze sak to sa nejak prevari a bude.
lebo ja pokial viem na, usvedceny podvodnik s pozemkami, mafos, rozhodne ziadne dokazy neexistuju. aspon zatial nie.
a kym neexistuju, tak vies co... nechaj to na naka a sudcov. tiez ma to zaujima ako to cele bolo a dopadne.
btw, ak ty kadrujes bez milosti, necakaj, ze ostatni sa k tebe budu staviat inak.
Spoiler: ukázať
::: ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7741
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

quicky napísal: Ne 11. Nov, 2018, 11:04 Neotvara nic, v nitre sme isli zo sr...k do h...a

Clap clap super praca, uz sa ani necudujem,ze ludia z nudze volia co volia,cele zle
preco?
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Fragrance »

LordKJ napísal: Ne 11. Nov, 2018, 12:37
quicky napísal: Ne 11. Nov, 2018, 11:04 Neotvara nic, v nitre sme isli zo sr...k do h...a

Clap clap super praca, uz sa ani necudujem,ze ludia z nudze volia co volia,cele zle
preco?
Lebo nemaju alternativu. Bud volia stare kadre, liberalov alebo fasistov....
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

co vam branilo kandidovat a ist to spravit inak, lepsie?
Spoiler: ukázať
::: ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

Pre mna za mna nech je to aj fero z hornej dolnej ked bude na danu poziciu erudovany a pod...

Je uplne vtipne ako sa do politiky tlacia futbalisti herci a pod...

Za lekara alebo jadroveho fyzika tiez nechodia ludia bez naleziteho vzdelania praxe a pod.

Potom to tu tak vyzera, ked podstatne posty zastavaju ludia co tomu nerozumeju resp su tam z osobneho prospechu.

To je iba moj sukromny nazor,cim menej to sledujem tym lepsie,ale reklama bola uz vsade tak som sa tomu teraz nevyhol...
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Napr ja sa chystam do reg. politiky len este nemam dostatok skusenosti/chcem najskor poriesit rodinu. Zial inak to nejde...#voteforbroslo
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7741
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Ake vzdelanie ma mat niekto kto sa chysta do komunalnej politiky?

lebo to mi pripomina styl, ze napr. minister zdravotnictva ma byt lekar....
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4575
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

quicky napísal: Ne 11. Nov, 2018, 12:58 Potom to tu tak vyzera, ked podstatne posty zastavaju ludia co tomu nerozumeju resp su tam z osobneho prospechu.
tymto veciam sa venovali v nedavnom Indexe. ak mas 25 minut volnych niekde po ceste autom, tak si vypocuj ;) https://ekonomika.sme.sk/c/20955726/ind ... mysel.html

v podstate je to preto, ze sikovni ludia si vedia zarobit inde lepsie bez toho, aby boli niekde verejne lyncovani za kazdy preslap, pripadne aby sa zaspinili od exkrementov, ktore su v tomto jobe na kazdom rohu.

#voteforbroslo :cool:
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

Lord tak prvom rade,ak chces byt politik mal by si ovladat aspon zaklady politologie prava ekonomiky a dalsie...o tom je riadenie statu v prvom rade.

Inak nase navrhy zakonov/systemove opatrenia vyzeraju ako vyzeraju, vlady su posuvaju horuci zemiak kazde 4 roky a ukazuju prstom na tych pred sebou.

Proste ak chces prijimat rozhodnutia musis aj chapat ich vyznam a dopad,celoplosne...ano kazdy ma svoj poradny tim,ale potom su to len figurky.

Politika by v prvom rade nemala byt job kde zbohatnu,ale "honorovana funkcia" (samozrejme s primeranou odmenou, co si budeme klamat za tych 3+tis mesacne sa nezoderu).

S nikym sa nechcem handrkovat, kazdy na to mame svoj uhol pohladu. Len som mal asi potrebu nieco napisat
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

.. a pises celkom mudro quicky - nie je to jednouche, ak to clovek ide robit poriadne bez vidiny osobného prospechu, nestojí to za tie prachy/nervy. Trojka sa dá zarobiť aj s podstane menšou zodpovednosťou pod rukami, stačí sa snažiť a vzdelávať celý život a ak popraje štastena a vydrží zdravie, dá sa to. Aj bez kradnutia

Každopádne s výsledkom v BA som viac menej spokojný, prial som to Mrvovi lebo vidím čo spravil vo Vajnoroch - tam je však otázka či by to dokázal naškálovať na celú BA + je konzervativny co sa do BA moc nehodí. Hlavne nech sa Vallovi darí a nedá sa nachytať na politické hry.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7741
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

quicky, stym musim suhlasit

Mrva vyzera na odbornika, no bohuzial sypat vsetky statistiky z rukava ti nestaci na to byt primatorom
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa BOB! »

quicky napísal: Ne 11. Nov, 2018, 13:43
Politika by v prvom rade nemala byt job kde zbohatnu,ale "honorovana funkcia" (samozrejme s primeranou odmenou, co si budeme klamat za tych 3+tis mesacne sa nezoderu).
Suhlasim adekvatnu odmenu si politici zasluzia. Na druhej strane my obcania SR, ako zamestnavatelia ludi vo verejnej a statnej sprave musime vyzadovat ich hmotnu zodpovednost za vsetko co pokakaju. Napr ja, ked v robote nieco pokakam, tak som v tahu, nepomoze mi ani svatena voda. No a nasi politici nam doslova pluju do ksychtu. Jasne ze si neodhlasovali hmotnu zodpovednost za sracky, ktore nam pripravili a stale pripravuju od r 1989.

Aby ste si nemysleli, ze kritikou pana z Popradu zastavam smerakov. Basternak uz mal davno sediet. Takisto by bolo dobre posvietit si na particku v zlozeni: Zoroslav Kollar, Bodorovci, Krajmerovci a Kocner. Bohu zial spiaci prokurator spoluziak Ciznar nekona.
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Fragrance »

paranoid.asian napísal: Ne 11. Nov, 2018, 12:54 co vam branilo kandidovat a ist to spravit inak, lepsie?
Nie kazdy clovek ma na to zaludok. Momentalne tam vstupuju len ludia bez chrbtovej kosti.
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7741
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

to je dobry alibizmus a obvinovanie bez argumentov

Návrat na "Debata o všetkom"