nVidia G-SYNC

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
eSsay
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4054
Dátum registrácie: St 01. Okt, 2014, 20:04
Bydlisko: Košice

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa eSsay »

jj, presnejšie ja mám 140 lock, lebo keď sa dá 144, tak tie fps niekedy prehopsnú cez tú hranicu a "vidieť" tearing.

Hej?? Hmm.... musím vyskúšať zahrať s vypnutým, či uvidím rozdiel.
MB: MSI Z490 Gaming Plus CPU: i7-10700KF @5.1GHz 1.3V CPU cooler: Bequiet! Dark Rock 4 + TG Kryonaut RAM: G.Skill Trident Z Orange 16GB (2x8GB) @3200Mhz CL15 1.35V GPU: Asus RTX 3080 TUF O10G Gaming SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 2000GB PSU: Bequiet! Straight Power 11 Platinum 1000W CASE: Fractal Design Define 7 Compact Black + Bequiet Silent Wings 3 (2x140mm + 1x120mm) MONITOR: LG 32GQ850-B (2560x1440p/260Hz (OC), 1ms, G-Sync, nano IPS) KEYBOARD: Sony VGP-UKB3 MOUSE & PAD: Razer Basilisk v2, SteelSeries QcK+ AUDIO: Mackie MR524 + Sennheiser HD 660S + AntLion ModMic
Používateľov profilový obrázok
rulerkelso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: St 20. Jún, 2018, 15:22

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa rulerkelso »

S trhaním obrazu práveže problém nemám. Len preskakuje snímky keď sa nachádzam v nejakom stiesnenom priestore, kde GPU asi nemá veľmi čo vykresľovať a tlačí šialené množstvo snímkov aj napriek zapnutej v-sync. Limitujem ich teda s riva tunes, čo tento problém eliminovalo.
V niektorých hrách ako Tomb Raider sekanie myšky vyriešilo "mouse smoothing" v nastavení. Hra sa ale i tak občas akoby spomalí, najma v cutscénach.
V AC syndicate zase myška stutteruje len keď sa veziem v kočiari, pešky ide plynulo. Tam som mouse smoothing nenašiel, ale ide pravdepodobne o rovnaký problém.
Hellblade-Senua sacrifice zase ide plynulo, no stutteruje na určitých bodoch, kde sa asi nahrávajú textúry. Toto bude asi hrou, lebo problém som videl u viacerých.
Intel Core i7-8700K 4.7GHz, Intel Z370, RAM 32GB DDR4 3200MHz, NVIDIA GeForce GTX1080Ti 11GB, SSD Samsung 960 EVO 500GB + HDD 3TB
--------------------------------------------------------------------------------------------------
ranwej
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2011, 21:36

Re: Problém s G-sync? - microstuttering/lag

Príspevok od používateľa ranwej »

rulerkelso napísal: St 12. Sep, 2018, 22:23 Ahoj,
existuje nejaká metóda ako si overiť, či g-sync funguje tak, ako má? Monitor (s2417dg) ukazuje, že je G-sync aktívny, v hrách sa však aj napriek vysokým FPS vyskytujú neduhy v podobe jemného stutteru a lagu a to aj napriek tomu, že sa FPS pohybujú v blízkosti refresh rate.
Skúšal som 120 aj 144Hz.
Nedochádza síce k trhaniu obrazu, ale keď FPS dosiahne max. refresh rate, príde mi to, ako by vtedy v hre preskakovalo snímky.
Pri zníženi je to už spomínaný stutterin/či juddering? už som z toho jeleň :laugh:
Keď ku G-sync aktivujem ešte aj V-sync cez Nvidia control panel, stuttery sa ešte viac zvýraznia.
Ďalšia čudná vec je, že aj keď sa snímky nemenia, výkon je nekonzistentný.
Napríklad snímky v hre pri pozeraní jedným smerom dosahujú maximum 120fps, obraz ide čisto. Otočím sa druhým smerom, kde je zrejme náročnejší terén na vykresľovanie, prípadne zapnem v hre Antialiasing, naďalej ukazuje 120 snímkov, no obraz ide nečisto-zase stutter.

Ďalšia vec je, že ovládanie klávesnicou (šipkami :-) ) je plynulejšie ako ovládanie myšou.

TLDR: čakal som od G-sync, že hry pôjdu plynule, vzlášť keď som dal dosť veľa € na nový hardvér. Myslím si, že chyba je v monitore a niesom si teda isty či spomínaný g-sync funguje správne.
Aktivoval som ho v spravovaní 3d nastavení, aj v nastavení G-sync (režim okna + celá obrazovka)
S gsyncom by si pri spravnom nastaveni nemal mat stuttering, teda aspon vo vacsine hier nie. Je mozne, ze hra ma blby engine a ani gsync ti nepomoze. Mas tieto problemy vo vsetkych hrach, alebo len niektorych? Mne napriklad blblo hlavne CS:GO a Quantum Brake, tam som nedosiahol uplnu plynulost nikdy. Ale vacsina hier, a ze som ich hral vela, bezali plynule.

Spravne nastavenie pre GSync by malo vyzerat takto:

Driver 3D settings:
Typ monitora: GSYNC
Refresh rate: highest available
VSYNC: Force ON (toto funguje ako extra frame limiter)

A samozrejme zapnut Gsync pre fullscreen aj windowed.

Game settings:
Refresh rate: monitor max
Vsync, tripple buffering: OFF (lepsie funguje VSYNC v driveroch, teda vacsinou)
FPS limit: monitor refresh - 3 frames

Toto neplati pre kazdu hru, niekedy moze pomoct zapnut VSYNC v hre a vypnut v driveroch a pojde to tak lepsie, zalezi od hry, ale vacsinou plati, ze vsync v hre je menej spolahlivy. GSYNC sa v podstate musi pouzivat spolu s VSYNC, bol tak dizajnovany, ak VSYNC nezapnes, tak sa sem tam stutter objavi, ak tvoje fps prekroci max refresh rate. Tomuto brani FPS limiter, ale ten nie je 100%, cize VSYNC sa z casu na cas aktivuje a "zachranuje" plynulost. Neboj sa, VSYNC sa aktivuje az ked fps prekroci rozsah GSYNC monitora, a input lag nie je taky velky, ako na monitore bez gsync.

https://www.blurbusters.com/gsync/gsync ... ttings/14/

Dalsia vec, co sposobuje stuttering, je myska, najma bezdrotova. Uisti sa, ze mas 1000hz polling rate, a ak pouzivas bezdrotovu, natiahni prijimac blizko k mysi, tak do pol metra idealne, viem o com hovorim, mal som s tym problem.
Používateľov profilový obrázok
rulerkelso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: St 20. Jún, 2018, 15:22

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa rulerkelso »

Jop tak to mám nastavené. Vsync som skúsil s, bez aj rýchle, takisto vsync implementovaný v hre.
Problémy sú viac-menej so všetkými hrami, čo som zatiaľ skúšal na novom PC.

AC Unity - hitching (krátke záseky) v portálových misiách keď nastane nejaká nová udalosť alebo pri prvom kille. Behanie po svete je kupodivu plynule, takže nieje problém so streamingom textúr.
AC Syndicate - hra ide plynulo, pokiaľ nesadnem na kočiar. Vtedy mám mikroštuter keď otáčam myš.
ROTR - prepady snímkov pri určitých prechodoch medzi oblasťami (asi načítavanie textúr? :? ) čo spôsobuje opať vyššie spomenutý hitching.
Týchto miest je v celej hre len zopár najma ku koncu hry, takže táto hra ide inak pekne plynulo. Dokonca ani v kontroverznom Geothermal valley sa to ani raz nekouslo. Snímky ironicky padali v lineárnych koridoroch, ktoré spájajú jednotlivé oblasti, no iba v niektorých.
Middle Earth SoM a SoW V obidvoch hrách preskakuje snímky keď behám po svete. Zas niečo so streamovaním textúr? :?
Hellblade: Senua Sacrifice - táto hra u mňa ide ako pes s 3 nohami. A to vačšina hráčov tvrdí, ako je tá hra dobre optimalizovaná. Snímky vysoké, prepady FPS malé, no na obrazovke je to hotový stutterfest. Hra sa kouše zakaždým, keď prejdem určitými miestami. Opať niečo s nahrávaním textúr. Je jedno či low či ultra nastavenie.

FPS je pri všetkých hrách vysoké, ale každý prepad aj pár snímkov je hneď cítiť. Podla mňa problém so synchronizáciou alebo frame timing.
Windows aj GPU drivery aktuálne, pre istotu som preinštaloval aj ostatné drivery.
Intel Core i7-8700K 4.7GHz, Intel Z370, RAM 32GB DDR4 3200MHz, NVIDIA GeForce GTX1080Ti 11GB, SSD Samsung 960 EVO 500GB + HDD 3TB
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Používateľov profilový obrázok
rulerkelso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: St 20. Jún, 2018, 15:22

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa rulerkelso »

Takže, dnes test Witcher 3: opať hra "seká" - stuttering keď hýbem myšou.
Vlastne výkon je veľmi nekonzistentný. FPS je stále 60+ (lieta miedzi 60-100), no hra sa seká aj keď limitujem 60fps cez RTSS. Stuttering sa najviac prejavuje keď zapálim faklu/pochodeň, netuším prečo keďže to nemá veľký vplyv na výkon.
Stuttering mizne len keď dosiahnem veľmi vysoké FPS 100+.
Hra ide plynule pokiaľ nesiahnem na myš. Len sem tam skočí snímka, veľmi zriedkavo (ironicky to býva v stiesnených jaskyniach alebo chalupách).

Nebude to myšou? Hlodavca som si priniesol z Kauflandu za pár eur, už má nejaký ten rôčik a polling rate biednych 125Hz :D
125Hz myš a 144Hz monitor asi nejde dohromady, či? Som z toho jeleň.
Viete odporučiť nejakú hernu myš pre plynulé hranie? Alebo myslíte, že problém bude inde a kúpa predraženej myši s vysokou odozvou bude zbytočná?
Intel Core i7-8700K 4.7GHz, Intel Z370, RAM 32GB DDR4 3200MHz, NVIDIA GeForce GTX1080Ti 11GB, SSD Samsung 960 EVO 500GB + HDD 3TB
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa mino_85 »

K tej myši si aj inštaloval nejaký soft? Pri myši z Kauflandu pochybujem, ale ak hej, tak prvé čo by som vypol je to. Niekedy tieto veci vedia robiť šarapatu. Prípadne skús povypínať aj iné monitorovacie softy, MSI Afterburner, prípadne Riva Tuner ak používaš. Aida, HM Monitor a podobné záležitosti čo sledujú HW za behu.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
rulerkelso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: St 20. Jún, 2018, 15:22

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa rulerkelso »

Práveže nepoužívam nič z toho. Jedine MSI afterburner a RTSS mám nainštalovaný, no je jedno či sú spustené alebo nie. Na pozadí nejdú žiadne programy. Vyťaženie disku žiadne, procesor 0% v idle, počas hrania neprekročí ani 30%, GPU ide správne na 100% pri high performance nastavení.

Bude to niečo s G-sync/Vsync alebo myšou. Prípadne vadný monitor? Stále sa pokúšam zistiť, v čom je háčik. Keďźe doteraz v každej hre ktorú som skúšal boli nejaké problémy v podobe stutteru alebo krátkych mrznutí.
Aj napriek tomu, že hardvér zakaždým dosahuje celkom vysoké snímky pri 2k.
Kludne môžem "capnúť" FPS na 60, toto číslo sa ani nepohne, ale výkon je nekonzistentný. Odozvu ukazuje pekne 16.6ms keď capnem cez rtss.
60 snímkov vôbec nevyzerá plynulo aj napriek tomu, že nijako nefluktuujú :cry:
Pri znížení grafického nastavenia ide kamera plynulejšie (stále to nieje "buttersmooth") pri tých istých snímkoch - ďalšia záhada :?
Bez gsync a s pevnou frekvenciou monitora je hra prakticky nehrateľná.

Vyskúšal som zapojiť joystick, ktorý mám požičaný od kolegu a s ním je otáčanie kamery plynulé :?
Asi mám proste smolu na tieto problémy.
Intel Core i7-8700K 4.7GHz, Intel Z370, RAM 32GB DDR4 3200MHz, NVIDIA GeForce GTX1080Ti 11GB, SSD Samsung 960 EVO 500GB + HDD 3TB
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 21995
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa dexterav »

inak to čo popisuješ som mal na w3 dávno pradávno, fps v norme ale stuter jak sviňa, poprípade pohyb myšou najprv nič a zrazu sa rotočil ako vlčik :D
mno logicky je to myšou kedže z joy to nerobí :)
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz DDR5, Asus TUF 4090 3/23GHz, H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB SSD, Topping D50s + A50s + T5, LG42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa crux2005 »

@rulerkelso: ak máš G-sync monitor, tak:

v hre vypni Vsync, zapni podľa možností FPS limit na hodnotu = obnovovacia frekvencia monitora -4 (v tvojom prípade teda 140). Externý FPS limiter (keď je to možné) radšej nepoužívať. Ak ho musíš použiť tak na hodnoty 1-4, 1/2, 1/4. z tvojich 144 Hz, teda 140, 72 alebo 36.
v NVCP zapni Vsync, všetko ostatné môžeš nechat na pôvodných hodnotách "default".

Príklad zlého nastavenia. "Vsync zapnutý v hre a 60 FPS limit so 144 Hz monitorom" bude spôsobovať na 100% problémy lebo hra bude chcieť 72 FPS alebo limiter ho pustí iba na 60.

Čo sa týka Witcher 3, vypni GOG overlay. Ten spôsobuje stuttering.

Ešte by to mohlo byť spôsobené Windows 10 a Standby Memory "bugom".
Stiahni ISLC a nechaj ho bežať ped tým ako pôjdeš niečo hrať:
https://www.wagnardsoft.com/content/int ... 0-released

Keď ani to nepomôže by som skúsil ešte vymazať všetky ovládače pomocou DDU a nainštalovať ich "nanovo".
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
rulerkelso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: St 20. Jún, 2018, 15:22

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa rulerkelso »

To všetko som už skúšal, rôzne druhy V-sync, niektorí tvrdia, že v prípade Witchera lepšie funguje ingame vsync ako ten z NVCP.
Hra má možnosť limitovať len na 60 a 30 fps- pri 60 kamera priam skáče a je cítiť aj dosť veľký lag :-)
Skúsil som aj rôzne nastavenia a citlivosti myši, zapnúť ingame kurzor, atď.
Dokonca som skúšal aj spomínaný standby memory fix, avšak cez Task Scheduler. Tiež mám nainštalovanú "timer resolution" apku, ktorá nič nezlepšila.
Škoda, že nemám druhý monitor. Aspoň by som overil či nieje nejaká závada v ňom. Ani na ploche sa kurzor myši nepohybuje veľmi plynulo.
O tom overlay viem, no mám steam verziu (steam overlay off)

Gsync mám inak nastavený správne podľa návodu, aj v menu monitora píše po zapnutí hry, že g-sync funguje, aj správne frekvencia je navolená.
Už som prešiel všetky možné fóra a poradne ohladne g-sync za tie 3 mesiače čo mám tento PC + monitor takže začínam pochybovať či ide o softvérovú chybu.
Ovládače mám aktuálne, ten grafický som aktualizoval včera večer. DDU použivam zakaždým.

V utorok kúpim novú myš, tak aspoň vylúčim jednu z možností.
Intel Core i7-8700K 4.7GHz, Intel Z370, RAM 32GB DDR4 3200MHz, NVIDIA GeForce GTX1080Ti 11GB, SSD Samsung 960 EVO 500GB + HDD 3TB
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Používateľov profilový obrázok
BiFino
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1803
Dátum registrácie: So 19. Jan, 2013, 18:24
Bydlisko: Bratislava

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa BiFino »

Neviem či to už bolo spomínané, ale určite vypni game DVR ak si tak ešte nespravil - ak máš win 10

Open Registry Editor (Run > regedit)
Go to HKEY_CURRENT_USER\System\GameConfigStore
Set the value of DWORD “GameDVR_Enabled” to 0
Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\
Create key “GameDVR”
Create DWORD 32bit called “AllowgameDVR” and set to 0

Vypni v biose a aj vo Windowse HPET - spusti CMD ako admin s príkazom: bcdedit /deletevalue useplatformclock

Nastav si vyprázdňovanie standby memory - stiahni si napr. https://wj32.org/wp/software/empty-standby-list/ a môžeš si k tomu vytvoriť cez task scheduler tasku, ktora ti bude každých 10 min vyprázdňovať standby memory.

Ak používaš nejaký soft k myške tak ho skús odinštalovať a vyskúšať to s microsoft drivermi.

V priečinku kde máš nainštalovanú hru - pravý klik na ikonu hry - vlastnosti - karta kompatibilita a tam zaškrtni - zakázať optimalizácie zobrazenia na celú obrazovku.

Pred spustením hry vypni antivírusový systém.

Daj vedieť či pomohlo.
Spoiler: ukázať
CPU: AMD RYZEN 9 5900X
MB: ASUS ROG CROSSHAIR VIII DARK HERO
RAM: G.SKILL F4-4000C19D-32GTZKK @ 3800 MHz CL16
VGA: ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING 10G
SSD: Samsung 970 PRO 512 GB
SSD 2: Samsung 960 EVO 1 TB
SSD 3: HDD: 2x 4 TB Samsung 870 EVO raid0
PSU: Seasonic Prime Ultra 850 W Titanium
Case: Fractal Design Define 7 Black – TG + 6x Noiseblocker NB-eLoop Fan B14-PS Black Edition
CPU cooler: Be quiet! DARK ROCK PRO 4
Monitor: LG 34GN850
Myš: Logitech G Pro Wireless
Klávesnica: Fnatic RUSH Pro Silent, Red MX Cherry Switches
Podložka: SteelSeries QcK Edge, XL
DAC: SMSL M3
Slúchadlá: Beyerdynamic MMX-300 2. Generation
Používateľov profilový obrázok
rulerkelso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: St 20. Jún, 2018, 15:22

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa rulerkelso »

Vďaka za ďalšie návrhy riešenia. Bohužiaľ všetko z toho som už spravil (game DVR je prvé, čo vždy vypínam :) ), okrem HPET. O tom čítam prvý raz.

"bcdedit /deletevalue useplatformclock" mi vyhadzovalo chybu, uznalo mi však tento príkaz:
"bcdedit /set useplatformclock false"
žiadna zmena tym nenastala. Ani k lepšiemu ani k horšiemu.
V biose som nič také nenašiel.
Intel Core i7-8700K 4.7GHz, Intel Z370, RAM 32GB DDR4 3200MHz, NVIDIA GeForce GTX1080Ti 11GB, SSD Samsung 960 EVO 500GB + HDD 3TB
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Používateľov profilový obrázok
BiFino
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1803
Dátum registrácie: So 19. Jan, 2013, 18:24
Bydlisko: Bratislava

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa BiFino »

Niektoré dosky majú takú možnosť v biose, napr. MSI a ASROCK co mám skúsenosť. Ak ti ten príkaz vyhadzoval chybu tak si to už mal vypnuté.
Spoiler: ukázať
CPU: AMD RYZEN 9 5900X
MB: ASUS ROG CROSSHAIR VIII DARK HERO
RAM: G.SKILL F4-4000C19D-32GTZKK @ 3800 MHz CL16
VGA: ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING 10G
SSD: Samsung 970 PRO 512 GB
SSD 2: Samsung 960 EVO 1 TB
SSD 3: HDD: 2x 4 TB Samsung 870 EVO raid0
PSU: Seasonic Prime Ultra 850 W Titanium
Case: Fractal Design Define 7 Black – TG + 6x Noiseblocker NB-eLoop Fan B14-PS Black Edition
CPU cooler: Be quiet! DARK ROCK PRO 4
Monitor: LG 34GN850
Myš: Logitech G Pro Wireless
Klávesnica: Fnatic RUSH Pro Silent, Red MX Cherry Switches
Podložka: SteelSeries QcK Edge, XL
DAC: SMSL M3
Slúchadlá: Beyerdynamic MMX-300 2. Generation
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa CageJ »

mali by to mať všetci výrobcovia
Používateľov profilový obrázok
rulerkelso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: St 20. Jún, 2018, 15:22

Re: nVidia G-SYNC

Príspevok od používateľa rulerkelso »

Jop, bude to tým :) . Bolo tam čosi také, že element chýba. Tak som to vygooglil a takisto som dospel k záveru, že funkcia bola vypnutá.
Intel Core i7-8700K 4.7GHz, Intel Z370, RAM 32GB DDR4 3200MHz, NVIDIA GeForce GTX1080Ti 11GB, SSD Samsung 960 EVO 500GB + HDD 3TB
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Návrat na "Grafické karty"