Forza Horizon 4

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa loleqboleq »

To bolo presne k téme. Tie smiešne gebudziny ako 2x rate sú hlúposť. Načo? Na nič. Plačeš nad hlúposťou. Majiteľom drahších edícií by mali naopak dať 0,5x rate-y, že nech je fasa.

A osobne mi to presne takto vyhovuje, ja som si 90% aut kúpil (aukcia, takže stále som mal tých 20% zľavu oproti cene nových), takže som o to radšej.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

:D jak povies sefe, co je pre teba hlupost je pre niekoho + to vsak ty ocividne nikdy nemozes pochopit. Apropo, mne to moze byt jedno, ja som za hru nedal ani euro, neviem kde vidis citas plakanie, postol som informaciu, to je vsetko ale paci sa ;)

MP som zatial nehral neni s kym.
Ku story - ani FH4 neminul prúd SJW a feminizacie hier. Vsade su zeny :D je ich tam tolko ze dovi, akoze je mi to uplne u prdele jedno ale je to tak prepchate zenami ze je to az smiesne :) Tipnem si ze aj toto bude jeden z dôvodov uvedenia šatstva, naramkov okuliarov, atd. No uvidime hra je skvela a bavi, vsetko su to somarinky co uvadzam a v podstate niet moc co vytknúť.
Na ONE X v 4K 30 FPS vyzera hra velmi dobre, bezi stabilne a so far som nemal ziadem crash. V performance mode a teda 1080p/60 FPS vyzera hra otrasne a fakt ju tak odmietam hrat.. radsej vytrpim slabsi framerate popripade nahodim na PC a skusim tam ako to bezi v 4K
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Broslowski napísal: Ne 30. Sep, 2018, 15:19Pre VIP zrusili double xp/CR pri wheelspine co v praxi znamena podstatne pomalsi progres :cry:
Vieš čo je na tom super, funguje to aj opačne - čo je pre teba taká nutnosť je pre niekoho totálna hlúposť + to však ty očividne nikdy nemôžeš pochopiť. ;)

A CG, že si za hru nedal ani euro, to ty si šéf.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

niet co viac dodat. Uz nemam tolko casu na spalenie pri hrach preto je to pre mna velke + rovnako ked robis review, aj vdaka x2 xp/CR vies dodat review podstatne skor - aj preto sa na review posielaju nafulovane verzie hier aby ju mohol redaktor dodat asap. Nikde som nenapisal ze je to nutnost, toto si si zasa len ty vytvoril v hlave, je to zmena voci 3jke, dodal som to ako informaciu, ty tu vsak ides hned na mna ze som chudacik a podobne sracky - odpusti si taketo recicky, nie sme kamosi na serus ani nic podobne, ak s niecim nesuhlasis mozes to vyjadrit normalne, nemusis sa do nikoho navazat a spravat sa ako male decko. K teme si nedodal absolutne nic, zaplnas vlakno OT balastom a si buthurnuty z neznameho dôvodu. Liec si to inde, na moju adresu sa laskavo nevyjadruj. Mas v zaznamoch viacero varovani za OT, za osobne utoky a flame, naposledy, ukludni sa a vyjadruj sa ako slusny clovek. Inak to budeme riesit inak

Dik

K teme: Car list tu: https://forums.forzamotorsport.net/turn ... -List.aspx zatial mi tam toho moc nechyba, no mitsubishi by potesilo
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Hovorí pajko, ktorý ešte stranu dozadu píše o Xbox gamepasse, ktorý má určite viac čo povedať k téme o hre ako rozprava o 2x rate-och. Skús sa taktiež pozrieť na svoje príspevky predtým, než na niekoho začneš hádzať hate za OT a hlúposti.

Dik.
Tvoj trestanec so záznamom ako minister out.

dexterav napísal: Po 17. Sep, 2018, 09:40
Marek125 napísal: Ne 16. Sep, 2018, 12:20 Horizon je niečo čo tomuto trhu chýbalo a to je fakt dobrá arkada pre masu ľudí a spravili to ozaj perfektne, nemôžeš porovnávať PC2 s touto hrou keď každá je vlastne niečo iné.
mne je jasné že je to trochu o niečom inom ale len som narážal na to že aké je to super za 100e :D
pri klasickej forze som sklamaný lebo neviem za boha rozbehať joystick :hysterical: :furious2:
Skús teraz, sledoval som pár videí jedného chalana na YT, kde mal podobnú situáciu s ručnou. Teraz mu už ide, tak by to mohlo pomôcť aj tebe s džojstikom. Akoby nemali dovtedy ešte dokopanú podporu viacero USB zariadení naraz.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22000
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa dexterav »

jop je to možné, nefunguje napr ani AC Blancpain
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz DDR5, Asus TUF 4090 3/23GHz, H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB SSD, Topping D50s + A50s + T5, LG42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa dave1979 »

Oplatí sa hru kúpiť? Nepôsobí to na Vás len ako reskin FH 3? Mne s dema áno,okrem rozbúrania múrikov :D a trosku lepsej gtafiky miestami..
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Hra je podstatne lepsie vizualne spracovana, zvysok su skor "kozmeticke" zmeny, ak neplanujes expit Multiplayer pokojne by som pockal na zlavy. Mna, ako som uz pisal, cim dalej tym viac hneva integracia somarin typu oblecenie do wheelspinov. Uprimne, kto ocakaval ze FH prinesie daku revoluciu caka zbytocne, to by tu najskor musela byt nejaka realna konkurencia a okrem vozoveho parku niet moc co vylepsovat. Namiesto toho vsak pribalili somarinky typu oblecko, emotes, aj tie eventy su v podstate rovnake ako do teraz.

Mapa je vsak podstatne lepsia ako bola v Australii, hlavne oblast mesta kde sa premavaju elektricky je dost super, sezony ako jar leto jesen zima prinasa nejaku tu novu variabilitu ale to je asi tak vsetko
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa kllr007 »

No chlapci neviem ako vy ale mne hra nejde ani zapnut. Padne po MS logu keď ma nabehnúť menu. Raz som bol dokonca v menu aj som bench pustil atd ale novy problem - neni ziaden zvuk (pritom zvuky lóg na zaciatku su)
Čo čítam sám nie som, nechápem ako MS mohol zasa toto tak posrat nech im prava ruka odhnije.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

mne first day patch uplne rozhasil hru musel som reinstall ale odvtedy ok
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa kllr007 »

no to radi aj MS, ale nie kazdy zije v US kde ma moznost stahovat 65GB hru po kazdom ich nevydarenom update.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

https://somhrac.sk/2018/10/03/forza-horizon-4-recenzia/ tak uz mame von aj recku ak by mal niekto zaujem. Kolega na PC nemal problem ani po patchi
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa kllr007 »

no uz som to hral aj bez zvuku teda, ale moc toho nepomenili. Stale sa neda zakazat VOIP, stale rovnaky problem s nemoznostou predaja auta inak ako aukcia a kopec iných veci na ktorých bolo denno denne feedback u FH3. Zmenili mesto, dlai tam rovne obdobia a finito. Celkom som sklamany. Nehovoriac o technických problémoch, slabom LOD, atď-.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa Monster1 »

Mne tiez nesla hra spustit - treba vypnut msi afterburber aj riva tuner odvtedy ok.
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od používateľa kllr007 »

Ach bože prečo ten MP Tak dosrali? Však je to nehratelne, to dali iba Team závody alebo čo ?
Ty kokos normálne teraz ľutujem kúpu neviem si predstaviť pocity tých čo dalo 100€ za ultimate.
https://forums.forzamotorsport.net/turn ... ments.aspx

Úplný paskvil. A žiadna recenzia to nespomína. Nečakal som downgrade z FH3.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10

Návrat na "Hry a problémy s nimi"