iPhone 7 a 6 - nejde zapnúť

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Užívateľov profilový obrázok
Reinok
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00

iPhone 7 a 6 - nejde zapnúť

Príspevok od užívateľa Reinok » St 23. Máj, 2018, 18:15

Ahojte, mám otázočku, iPhone 7, vypisuje že pripojte sa na iTunes, vraj tam je odpálená doska, je to opravitelné? Resp. je to hardware problém s doskou alebo niečo so softom? Zapnúť nejde, stále vypisuje to iTunes.

Druhý iiPhone 6ka, pri výmene displaya ,,odišla" a vraj už nejde zapnúť.

Stretli ste sa s tým už niekto a viete čo by s tým mohlo byť a či sa to dá zachrániť?
Vďaka za cenné rady, viac k tomu nemám čo , je to info od kamošky. Nemali by to byť nejaké neznáme mašinky, je to baba ktorá ich brala vždy nové. T.j. nepredpokladám nejaké vzdialené ,,odstavenie" alebo nejaké ochrany na diaľku :D
PC: ASUS P7P55 LX --- Intel i5 750 2,6Ghz --- 8GB DDR3 Kingston --- AMD 5770 VaporX 1GB --- SSD 120GB SAMSUNG 850 PRO + 500GB 2,5" Seagate + 320GB 2,5" Seagate --- Corsair HX450 --- Thermaltake Tsunami Dream --- 22" Samsung T220

NB
: Acer Aspire One 756 1007Ckk --- Intel Celeron DC 1,5Ghz --- 4GB DDR3 Kingston RAM --- 120GB Samsung 840 PRO --- 11,6"

Užívateľov profilový obrázok
shiro
najsilnejší, najkrajší, najmúdrejší BOSS
najsilnejší, najkrajší, najmúdrejší BOSS
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: iPhone 7 a 6 - nejde zapnúť

Príspevok od užívateľa shiro » St 23. Máj, 2018, 18:39

V priade vaznejsich poruch tam neni co zachranovat. Kazdy telefon ma elektroniku na jednom plosaku, to sa vzdy meni cele. Je fuk ci je tam vadna RAM, ci CPU, ci napajanie...to ti nikto nebude reballovat, ci liezt do toho spajkovackou.
Ziadost o pripojenie na itunes sama o sebe nic neznamena. Co sa deje, ked ho pripojis, zije to nejak, itunes ho detekuje, da sa nabit?

U tej iP6 by ma ako prve zaujimalo, ze ako to, ze dam daco funkcne (okrem napr. prasknuteho LCD v tomto pripade)dakomu opravit a on mi to vrati komplet nefunkcne ze "smola, umrel" ? To co je za riesenie?

Inac moze byt problem s neorigo displayom. Treba pouzit original diel, samorejme je drahsi. Telefony s neorigo dielmi potom nefungovali. Apple to riesil v jednej z novsich verzii iOS.
Xeon E3-1231v3, 16GB DDR3, Gigabyte Z97-D3H, Samsung 840evo 120GB, Crucial MX300 525GB, 2x WD 1TB, Gainward GTX1060 6GB, Corsair RM550x, 24" BenQ GW2470H
iPad Air 16GB, iPhone SE 32GB

Napísať odpoveď

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"