Assassin’s Creed Syndicate

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa Pein »

To mi práveže neprekáža aspoň to nieje také smiešne ako v predchádzajúcich dieloch kde mal kapucňu stále a vyčnieval z davu ako k*rva v kostele.

Takto vyzerá aspoň ako normálny človek danej doby. Zmenený stealth sa mi páči hrá má baví ale dúfam že hento fixnú čoskoro.
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa Laro22 »

Za každého osobitne sa príbeh vyvíja inak ?Alebo je jedno za koho a kolko sa hrá?
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa molnart »

zatial som hral len prolog, ale vyzera to tak ze jednu misiu mas za chalana, potom druhu za tu babu, ale neda sa vyberat ze s ktorou ides. inac stale mam pocit ze keby som vytiahol akekolvek AC s Eziom tak by som sa bavil viacej. trojku som hral len kvoli pribehu v sucasnosti, black flag vobec, rouge mozno dve hodky ale vobec ma nebavil a unity tak nejak z povinnosti, kedze som ho mal zadarmo ku grafike. toto tiez neviem ci dohram...
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa loleqboleq »

obaja rovnakú a voľne sa aj cez misiu prepínaš ala striedačka
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa Asnod »

Juuu. Ziadny rozdiel v detailoch okrem tienov z high na pcss ultra, ziadny tien na obrazovke aneb dodrbavame co sa da v podani meant to be played. 43 vs 90fps :hysterical:
Obrázok

Obrázok

a nakoniec odcenenie za najvacsi herny bullshit roku vyhrava Nvidia, shadows na high 44fps, zmena na pcss ultra 1-3fps :hysterical:

Obrázok

Obrázok
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa loleqboleq »

mhm, aké máš ovládače ?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa Asnod »

Najnovsie
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa loleqboleq »

och, tak to je potom problém...zhlukujú sa ti tam dve veci, bohužiaľ tragická kombinácia...teda najväčší herný bulšit roka so zásluhou nvidie a a najväčší ovládačový bulšit roka v podaní AMD

to len na margo tých bulšitov, osobne ja nebudem intrigovať o ovládačoch, napísal som to len v rámci témy, ktorú si nahodil
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa Asnod »

Jo, chcem vidiet ako opravis nieco, co nevies co vlastne je, ako to funguje a do coho nevidis a nemas k tomu pristup, jediny kto tam ma pristup je herny vyvojar. Niekto vyda nepouzitelny zabugovany bullshit tisicrocia ktory posiela vykon kariet nielen amd do prdele a bohuzial flamuje sa AMD za to, ze to nefixne :hysterical:
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa loleqboleq »

nie nie, ja som to myslel všeobecne, nie len pre AC:S, ktorý podľa mňa nestojí ani za to nechať renderovať grafiku
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa Asnod »

Nahodou oproti unity ma to celkom bavi :D akurat nechapem princip lvlov NPC. Nabehnem s lvlom 3 do druhej casti mesta, tam dam nejakemu typkovi 10 ran a nezoberiem mu ani 10% hp on mi da tri a lezim.
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa Pein »

lebo je vyssi level :D
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa Asnod »

To je logicke, uz som na to prisiel ze musim preskocit na uplne opacnu stranu mapy, nechapem akoze preco :rolleyes: preco to nema nejaku logicku postupnost.
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa molnart »

tak dohrane aj toto. na koniec ma to celkom zacalo bavit, ale hlavne tie side misie ako oslobodenie deti, vycistenie strongholdov apod, aby som mal menej cerveneho na mape ;) inac pribeh velmi slabucky, jednotlive segmenty na seba v podstate nenadvezuju, hlavne postavy take neuveritelne, akoze ma tam byt medzi nimi nejaky konflikt, ale v podstate sa prejavi v tom ze pred poslednou misiou sa tvaria ze uz nikdy viac sa vidiet nechcu (that escalated quickly), a romanticku linku si tam vsimnut len preto lebo jacob to furt spomina, ale inac nema ani naznaky. zaverecny bossfight je vyslovene smiesny a pripadal som si ako keby to bolo na rovnakom mieste ako bossfight z unity.
syndicate pokracuje v trende ked "pribeh" hry je len tak volne pohodeny do historickeho obdobia, ale bez previazania na realne udalosti. do konca aj hlavny zloduch je cisto fiktivny, a celkovo taky nijaky.

najviac ma sklamalo ze po dohrati hra ma hodi naspat do freeroam modu, a nejdu ziadne titulky, takze hra ma taky nedokonceny feeling. a spustat titulky z menu sa mi neche.

este dam sancu DLC Jack the ripper, ten vyzera celkom slubne, uvidime.

osobne som ale zvedavy kam sa seria dalej posunie. doterajsie AC isli sa sebou vzdy chronologicky, takze pomaly sa dostavame do 20. storocia. taky pribeh zasadeny to studenej vojny by mohol celkom stat za to

EDIT: tak za to DLC bol vyborny. po dlhom case clovek nema pocit ze je to nieco vykradnute z povodneho pribehu ale nieco uplne nove. pribeh sa odohrava po 20 rokoch, co je trosku aj negativum, lebo postavy su ine a motion capture je vyrazne menej kvalitny ako v hlavnej hre. ale pribeh jacka je super, je tam patracka, nove zaujimave lokality (aj ked nie uplne vyuzite) psycho atmosfera, vela brutality (hlavne na AC seriu), dost mi to pripomenulo hru Condemned. Po dlhom case som mal pocit ze naozaj som v hre sucastou historie a nie sa v nej iba pohybujem. toto DLC malo ale podstatne vacsi potencial, mohli okolo toho postavit celu hru, alebo postavu jacka tam aspon nejako okrajovo zakomponovat. este mi trosku vadila ze identita jacka bola odhalena prakticky na zaciatku, a ze v DLC nemate k dispozicii skilly ktore ste ziskali pocas hlavnej hry.

Hodnotenie
AC Syndicate 6/10
DLC Jack The Ripper 8/10
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Assassin’s Creed Syndicate

Príspevok od používateľa stefan222 »

ja to hram prave teraz, uplne som zaskoceny ake je to prijemne, nedaval som tomu sancu az nemam co hrat ta reku vyskusam, uplne ze sa mi paci cely ten styl hrania a aj mesto oslobodzovat
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Hry a problémy s nimi"