Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2530
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa RP »

V spolupráci so spoločnosťou Gearbest.com sme pre užívateľov fóra pretaktovanie.sk pripravili súťaž o Elektrický bike F - wheel DYU.

Vaším cieľom bude zaujať porotu popisom recenzie, ktorú o bicykli napíšete. Užívateľ, ktorého porota vyberie a ktorému bicykel pošleme však nemá vyhraté. Pretože musí svoj návrh v stavenom termíne zrealizovať a výsledky svojho počínania zverejniť v tomto vlákne a v článku na pc.sk.

O čo súťažíme

Elektrický bike DYU od čínsko-nemeckej spoločnosti F-Wheel je vybavený 250 Wattovým elektromotorom, ktorý vďaka 4400 mAh batérii sľubuje dojazd 20 km. Maximálna rýchlosť je spočiatku 20 km/h. Po prejdení prvých 10 kilometrov sa odblokuje maximálna rýchlosť 30 km/h, keďže bike predpokladá, že už ovládate jazdu na ňom. Mal by zvládnuť jazdu do kopca so stúpaním maximálne 15 stupňov. Odvezie sa na ňom cyklista s maximálnou váhou 120 kg. Plné nabitie batérie trvá 2 hodiny. Bike je skladateľný, prenosný a vďaka hliníkovej kostre váži 12 kilogramov.

Elektrický bicykel DYU je dostupný v dvoch farbách, bielej a čiernej. Aktuálne je v predaji za viac než 400€, v akciách cena klesá ku hranici 240€.

Bike má tempomat. Stlačením gombíku Cruise zapnete na biku udržiavanie konštantnej rýchlosti, nemusíte ju regulovať rúčkou. Aplikácia umožňuje sledovanie systémov biku, kontrolu či sú jeho súčastí v poriadku, monitoring prejdenej vzdialenosti a sledovanie aktuálnej rýchlosti.

Obrázok


Pravidlá súťaže:
- užívateľ musí byť registrovaný na fóre pretaktovanie.sk
- užívateľ musí v tomto vlákne zverejniť príspevok, ktorý jasne popisuje, čo sa užívateľ chystá s elektrickým bicyklom urobiť, čo bude recenzia o ňom obsahovať, ako ho otestuje a prečo by mal bicykel dostať práve on. Zaujíma nás aj, čo sa vám na biku páči, prípadne, čo by ste s nimi chceli vyskúšať. Fantázii užívateľov sa medze nekladú
- popíšte nám svoje skúsenosti s testovaním hardvéru. Odkaz na vašu užívateľskú recenziu je plus (akýkoľvek komponent - napríklad myška, klávesnica...)
- spomedzi užívateľov, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky, vyberie porota (administrátori fóra + šéfredaktor pc.sk) jedného užívateľa, ktorý elektrický bike DYU dostanem.
- vybraný užívateľ musí do troch týždňov po obdržaní bicykla dodať recenziu v podobe, ako ju deklaroval vo svojom príspevku. Až po splnení týchto podmienok zostáva bicykel užívateľovi. V prípade, že sa tak nestane, musí užívateľ obdržaný bike vrátiť (táto podmienka je súčasťou preberacieho protokolu).
- recenzia víťaza súťaže bude zverejnená na pc.sk
- zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci.

Termíny:
23.11.2017 – vyhlásenie súťaže
6.12.2017 – uzávierka
10.12.2017 – vyhlásenie víťazného užívateľa

Dôležité linky
- stránka produktu na Gearbest.com
- video produktu, unboxing : https://youtu.be/wYIITc71FWA

Obrázok

Víťaz súťaže sa navyše, ak bude mať o to záujem, stane redaktorom pc.sk. Radi ho privítame v našom redakčnom tíme.

Bonus:
- Každému účastníkovi súťaže, ktorý bude o to mať záujem, otvoríme mail jeho_meno_ci_nick@pretaktovanie.sk
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa Papek »

Keďže sa všetci hlásia tak skúsim aj ja.

Ako rekreačný cyklista, ktorý má rád hlavne kopcovité terény, zatiaľ odolávam elektrifikácii, tj. výmene za elektrobicykel či prestavbe aktuálneho horského bicykla na elektro pomocou kitu. Aj keď musím priznať, že som už viac krát kalkuloval, čo by taká prestavbová sada vyšla a či by som predsa len neskúsil aspoň nejaký low-cost základ. Hlavne kolega je maniak do elektrovšetkého a z času na čas si rýpne s tým ako ľahko by sa mi šlapalo do kopca, o koľko ďalej by som vedel zájsť.

Z praktickej stránky veci, do roboty to mám cca. 2,5 km a z finančného hľadiska sa mi už ako majiteľovi auta neoplatí kupovať električenku na dochádzanie do roboty. Pokiaľ teda aspoň trochu dovolí počasie a program, tak sa snažím využívať klasický bicykel na dochádzanie aj na nejaké to zašportovanie po práci.

Takže ak by som dostal možnosť otestovať takýto e-bike, v prvom rade by som porovnal možnosť dopravy oproti klasickému bicyklu, autu, autobusu - porovnanie celkového času, vrátanie "vychystania sa". Predsalen je rozdiel zobrať bundu a sadnúť do auta, alebo sa adekvátne obliecť na bicykel alebo e-bike kde sa človek nenarobí.
Skladnosť e-biku v malom byte / v mojom prípade 2i/

Test dlhších trás voči klasickému bicyklu - za celý rok mám zaznamenané trasy s priemernými a maximálnymi rýchlosťami cez Endomondo. Chodievam trasu Petržalka - Dúbravka - Petržalka, kde by sa reálne otestoval dojazd aj s krátkym dobíjaním. Keďže je to trasa do kopca a má dokopy dĺžku 25 km, tak je mierne cez maximálny dojazd e-biku a tak by sa otestovalo aj dobíjanie počas zatávky "na kávičku" v Dúbravke.

Test výletu na Kačín - taktiež niekoľko krát otestovaná a zaznamenaná trasa klasickým bicyklom. Išiel by som spod červeného mosta na Kačín a späť, cca. 10 km. Tu očakávam jasne víťazstvo e-biku smerom hore, otázna je rýchlosť cestou späť, keďže maximálka klasického bicykla na tejto trase je okolo 60 km/h.

Čo sa týka dokumentácie, tak fotky a grafy sú samozrejmosťou - buď by sa použili screenshoty priamo z Endomondo, ak to ich podmienky dovoľujú, alebo by som vyrobil z excelovský graf z údajov o aktuálnej rýchlosti, vzdialenosti a nadmorskej výške.
Napadá ma aj možnosť vytvorenia POV videa side-by-side e-bike vs klasický bicykel na rovnakej trase - mám k dispozícii GoPro Hero 3 black alebo Panasonic A1, takže by to malo byť pozerateľné.

V každom prípade to bude challenge vzhľadom na ročnú dobu a neisté počasie, ale išiel by som do toho. :good:


Skúsenosti s recenziami HW žiaľ nemám. Ako referencia môže poslúžiť popis k produktom na našej firemnej webstránke /pošlem redakcii v SS/ - popisy k väčšine produktom nepreberáme, ale píšem ich ja sám, keďže marketingové bláboly a nepresne preložené odborné výrazy od distribútorov nestoja častokrát za veľa.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa molnart »

ja len ze januar-februar je naprosto idealne obdobie na testovanie ebike, aj z pohladu vydrze baterky ;)
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa Papek »

Kašlať na baterku, hlavne nech nie je poľadovica. Na bicykel mam pneu s hrotmi, na e-bike nie :D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1734
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa Andrew007 »

off topic - jediná nevýhoda tejto skvelej hračky sú nepravdivé kilometre, mám 190cm 91kg a pri 9km je batéria vybitá .
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa MaceKx »

Asi velky odpor vzduchu ci ? :)
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa molnart »

aj som rozmyslal ze by som ho testol, ale mal som takeho tusaka ze 30 km do roboty na nom nedam
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa lacika »

nech sa prihlasi niekto z KE, chcem ho vyskusat aspon na 100m :D neviem ci by som zrobil kvalitnu recenziu, bez toho aby som rozobral elektroniku.
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2530
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa RP »

pre molnart: To je pravda. Leto by bol lepsi cas na tuto sutaz.

pre Andrew007: Aerodynamicky odpor je len jeden faktor. Druhym je valivy odpor.

Spravme si priblizny odhad co ovplyvnuje dojazd biku:

Valivy odpor vytvara silu F_vo = Crr * m * g

Crr je koeficient valiveho odporu, m je hmotnost jazdca spolu s bikom a g je tiazove zrychlenie. A teda F_vo zavisi linearne od hmotnosti.

Vykon, ktory stracame vdaka valivemu odporu je umerny, opat linearne, rychlosti

P_strateny_vo = F_vo * v = Crr * m * g * v

Ak ma jazdec 91 kg a bike 12 kg, sumarne 103 kg, tak strateny vykon bude linearne mensi pre lahsieho (jazdca+bike).

Odpor vzduchu tvori odporovu silu F_ov = 1/2 * Ro * v^2 * Cd * A a teda strateny vykon bude

P_strateny_ov = 1/2 * Ro * v^3 * Cd * A

vsimnime si, ze strata vykonu zavisi na rychlosti s tretou mocninou. A je projekcia biku do smeru jazdy, Ro je hustota vzduchu,
Cd je odporovy koeficient.

Teraz prichadza cast kde budeme trochu viac hadat nez vediet.

Koeficient Crr, nech je rovny 0,003, co priblizne odhadujeme podla tabuliek v [1] a [2].

m je 91 + 12 = 103 kg
Ro v nadmorskych vyskach sk miest je 1,3 kg/m^3
A moze byt priblizne rovne 0,5 m^2
Cd pre cyklistu je priblizne 1,0 [3], stoji za pozornost, ze je to priblizne trojnasobok sportovych aut

Dosadime a dostaneme

v[km/h] :: P_vo [W] :: P_ov [W] :: P_sumarne [W]
5 :: 4.21 :: 0.87 :: 5.08
10 :: 8.42 :: 6.97 :: 15.39
15 :: 12.63 :: 23.51 :: 36.14
20 :: 16.84 :: 55.73 :: 72.57
25 :: 21.05 :: 108.84 :: 129.89
30 :: 25.26 :: 188.08 :: 213.34

Z tabulky vidime, ze dalej dojdeme ked jazdime pomalsie. Pri rychlosti 15 km/h by bike mal spotrebovat priblizne 6 krat menej energie ako pri rychlosti 30 km/h. A teda teoreticky a priblizne pri rychlosti 15 km/h dojdes 6 krat dalej ako pri maximalnej rychlosti 30 km/h.

Ak niekto prekontroluje cisla vyssie, tak to bude len dobre. Unavena hlava robi chyby :)

A samozrejme, cisla su len odhadmi pre e-bike. Crr bude zavisiet od typu pneumatiky, jej opotrebovania, ako velmi je nafukana, od typu
povrchu. Dojazd bude zavisiet od teploty v ktorej sa jazdi a par dalsich faktorov by sa este naslo (rychlost vetra napriklad). Preto su odhady vyssie, len pribliznymi odhadmi.

Na druhej strane, fyzika hovori jasne. Ak chces maximalizovat dojazd, tak chod pomaly. Vtedy dojdes dalej vdaka tomu, ze strata vykonu vdaka aerodynamickemu odporu rastie s tretou mocninou rychlosti.

Dojazd biku by bolo dobre otestovat na jednej trase pri roznych (a na celej trase ak sa da konstatnych) rychlostiach. Bike ma tempomat, to by to malo ulahcit.

Ref.
[1] http://www.biketechreview.com/tires_old ... g_rev9.pdf
[2] https://en.wikipedia.org/wiki/Rolling_resistance
[3] https://www.cyclingpowerlab.com/Cycling ... amics.aspx
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa MaceKx »

Prepocital som a je to uveritelne. Mam to do prace 1 km a 1 km spat to by vydrzal aj na maximalke. Mozno par dni bez nabijania ?
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6663
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa molnart »

tak reku skusim aj ja: kedze podoby bike by sa zisiel pre moju svokru, spravil by som netradicnu dvojrecenziu ebiku aj svokry, zameranu na to ako ebike dokaze vyzivat clovek ktory doteraz jazdil bezne na bicykli a nema ziadne naklonnosti ku smart veciam a podobnym vychytavkam. teda islo by o prakticku vyuzitelnost biku pocas denneho dochadzania do prace (dnes na bicykli), casu na adopciu, vynesenia na poschodie a dobijania z pohladu starsieho cloveka, ktory nema potreby riesit nejake smart aplikacie, maximalne rychlosti a ine vychytavky. v recenzii by som sa zameral aj na reakciu podobnej populacnej groupy, teda ako na bike reaguju, ci sa na nom chcu povozit apod. vyhoda samozrejme je, ze svokra aj tak chodi na bicykli tak by vedela jednoducho posudit do akej miery je pre nu ebike prinovom. nakolko mna technicka stranka veci zaujimava, vyskusal by som aj moznosti aplikacie apod. , hlavne so zameranim na to ci je tam moznost nejakeho remote monitoringu polohy apod.

co sa tyka recenzii, som si spomenul ze pred 6 rokmi som napisal v anglictine recku mojho fotaku, ktory som nikdy nejako nezverejnoval ani nepropagoval:
http://demorez.blogspot.sk/2011/11/thre ... d5100.html
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
Andrew007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1734
Dátum registrácie: Ne 28. Dec, 2008, 20:14
Bydlisko: Senec

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa Andrew007 »

Dojazd už opravili aj v špecifikáciách na stránke GB - pôvodne 20km, teraz 15km .
Keď sa ma pýtate aké trasy jazdím po bratislave, tak každé ráno Čulenova - Karadžičova, vyznačená cyklotrasa - denne 1,5km . Ja som strašne zvedavý na ten komplexný test, ja ten bicykel síce nechcem, keďže už mám, ale ako vravím strašne ma zaujíma zrozumitelná recenzia.
Osobne si myslím, že elektrické mini bicykle majú obrovskú budúcnosť. To že vypukla bublina s kolobežkami je nič nové, hociaký iný elektronický mini bike z hľadiska bezpečnosti, komfortu a fyzickej aktivity má vačší potenciál ako kolobežka.

No ja sa velmi teším, molnart, keď vyhraješ, dáme si závody !
5800X3D - ROG strix B550-A gaming - 4090 GS - Corsair 32/3600 - 970 evo 1TB - Corsair RM850 - Dell 2716DG 2K/144 / Dell Gaming G3223Q 4K/120
Používateľov profilový obrázok
pipo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Humenné / Bratislava

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa pipo »

Momentálne vyzerá moje denno-denné dochádzanie do práce trocha komplikovane. Z domu autom na železničnú stanicu, potom cestujem vlakom hodinu do Viedne a následne v MHD do práce. V obľube mám cestovanie bicyklom, v predchádzajúcej praci v rámci BA som takto dochádzal denne. Teraz však síce mám v cene lístka možnosť vziať so sebou bicykel do vlaku, ale kvôli rozmerom je to maximálne nepraktické, nutný presun po stanici vo Viedni je s veľkým bicyklom zbytočne komplikovaný. Nehovoriac o tom, že v novej práci nie je možnosť osprchovať sa.
Východisko vidím práve v elektrickom bicykli, keďže problémy s nespratnosťou a s potením ihneď odpadávajú.

infografika.jpg

Po novom by som auto a viedenskú MHD rád vymenil za elektro bicykel, a to so všetkými výhodami, čo k tomu patria. Elektro bicykel mám v pláne najmä denno-denne využívať na ceste do práce a späť, v rámci toho chcem otestovať aj nasledujúce:
- vyskúšať si jeho jazdné vlastnosti v reálnej premávke (cyklochodníky, chodníky, prechody pre chodcov, križovatky, mierne stúpanie cestou na nadjazd)
- overím jeho skladnosť a prenosnosť pri cestovaní vo vlaku, pri peších presunoch, pri jazde eskalátorom alebo vo výťahu
- vzľadom na ročné obdobie, vyskúšam aj jazdu a všeobecne cestovanie počas nepriaznivých poveternostných podmienok, keďže dni máme krátke tak aj jazdu po tme
- vzhľadom na moju hmotnosť (cca 105 kg plus teplé oblečenie a taška) budú moje testy prakticky aj záťažovým testovaním. V kombinácii s nízkou vonkajšou teplotou viem určiť prakticky minimálny reálny dojazd
- v prípad dokázania využiteľnosti na dochádanie do pŕace, viem vďaka ušetreným nákladom na cestovanie autom alebo MHD v BA alebo vo Viedni vypočítať približnú dobu návratnosti investície
- vo voľnom čase rád fotografujem, solídna fotodokumentácia teda nebude chýbať :)

Vhodným kandidátom na testovanie elektro bicykla som aj preto, lebo ho viem veľmi dobre využiť v každodennom živote. Nad kúpou podobného stroja som už v minulosti uvažoval. Súčasne pracujem ako software tester, avšak v rámci svojej profesie sa často venujem testovaniu softvéru na rôznych platformách, rovnako aj testovaniu hardvérových komponentov. Svoje skúsenosti by som však rád zužitkoval aj inak. Papierovo vyzerá elektro bicykel viac než zaujímavo, konkrétne maximálna rýchlosť, dojazd, čas nabíjania a celkové rozmery vyzerajú velmi sľubne. Počas troch týždňov používania v praxi rád tieto informácie overím a formou recenzie sprostredkujem aj ostatným.

PS 1: Keďže som nechcel byť nijako ovplyvňovaný, ostatné príspevky v tomto vlákne si prečítam až po odoslaní príspevku. Dúfam, že sa po nikom nebudem opakovať :)
PS 2: Veľká vďaka za infografiku na sprehľadnenie situácie patrí môjmu kamarátovi Filipovi Snopekovi
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2530
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa RP »

Kratka pripomienka. Ostava uz len poslednych par hodin sutaze.

Navrhy na recenzie mozete posielat do dnesnej polnoci.
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2530
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Čo urobíš s elektrickým bikom F - wheel DYU?

Príspevok od používateľa RP »

Rozhodovanie bolo tentoraz náročné. Výsledky boli naozaj tesné. Ďakujeme všetkým zúčastneným za zapojenie sa do súťaže.

Víťazom súťaže sa stal Papek.

Návrat na "Debata o všetkom"