Mall.sk

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
Dr.Stevko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: Št 29. Aug, 2013, 08:56
Bydlisko: Nitra

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa Dr.Stevko »

cez internetové shopy na slovensku nikdy nič nekupujem predom... všetko na dobierku... :) zásada ktorá mi neraz pomohla vyhnúť sa nepríjemnostiam popísanými vyššie...
za5eur
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: So 26. Júl, 2014, 21:03

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa za5eur »

Reklamoval som asi dva mesiace dozadu telefón HTC One S
Tovar som zaniesol osobne na pobočke v ZA
Nemožnosť sledovania reklamácie online, ako u konkurencie
Asi na 7 deň mi napísal pán zo Senca (ktorý bude mať moju reklamáciu na starosti) že tovar odosielajú autorizovanému servisu
Keď som volal na infolinku tak mi pracovníčka povedala že ona nemá k reklamáciám prístup, na emaily na reklamačnom nikto nereagoval, na telefonát až keď som volal po tretí krát a nechal som to dlho zvoniť, no že mi nič nové nevedia povedať
Na 30ty deň som im volal, opäť ten istý postup, call centrum, potom som zložil a volal na odd. reklamácii, nikto nedvíhal, tak som volal znova a znova, potom niekto zdvihol nepríjemným hlasom že prosim čo potrebujete, ja že 30ty deň a že chcem money za nestihnutú reklamáciu, a že chce číslo účtu. Číslo účtu som poslal asi 3 pracovníkom a nikde ho nemali zaznamenané čiže keď som napísal každému z reklamačného to číslo aby som to popohnal, aby mi náhodou aj nepovedali že mi vracajú opravený tovar tak som úradne napísal žiadosť o vrátenie peňazí a podpísanú som im ju poslal, do 7 dní peniaze na účte
Komunikácia je na mizernej úrovni, nikto k ničomu nemá prístup a ten čo by k tomu mal mať som ho ani raz nezastihol na telefóne, jeho kolegyňa mi pri otázke kde je (on "je poverený" mojou reklamáciou) povedala že on chodí po tých servisoch
Už tam nič elektronické nekúpim, maximálne niečo mechanické čo nebudem musieť reklamovať (LEGO pre deti,inokedy som kúpil kovovú kasu...)
Ako oceňujem osobný odber ale napriek mínusom elektro nie
Neviem aj, že či všetok tovar je SK/CZ distribúcia
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12172
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ahojte, planujem kupit elektroniku v MALL, len sa chcem opitat ci su uz na tom lepsie v priapde reklamacie?
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa STENLY »

ja som reklamoval WD Red 3TB
reklamácia prijatá 16.10 a ukončená bola 7.11.
Spoiler: ukázať
to opítať snáď nemyslíš vážne :-D
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

dnes som odovzdal na reklamáciu htc 8x, pocas hovoru sa vsetci stazovali ze ma zle pocut, obcas som pocul zle aj ja plus sa nahodne vypinal, niekedy kazdy den, niekedy par tyzdnov nic... uvidime ako dpoadne reklamacia... najlepsie na tom je ze o 10 dni konci zaruka tak dufam ze mi ho nevratia ze nenasli chybu :)
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa icefire »

Ahojte,
ako je to so zarukou na tovar, ktory ma vacsinou zaruku 3 roky, napr. https://www.mall.sk/graficke-karty/msi- ... -8gb-ddr5x ?

Nevidim nikde kolonku zaruka a Mall.sk neodpoveda ani po tyzdni na moje otazky pisomne (mal by som to rad potvrdene od nich pisomne pred objednavkou).

Viem, ze je to **** obchod, zial mam ale kupony, ktore mozem minut iba tam.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
jurco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 53
Dátum registrácie: Pi 10. Mar, 2017, 13:45

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa jurco »

skús tam zavolať alebo ísť osobne, určite si to over lebo aj ja mám s Mall nepríjemné skúsenosti :D
anonym_a8

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Pokial viem, zaruku neuvadzaju a teda maju len "nutne zlo", fyzicka osoba 2 roky, pravnicka osoba 1 rok. Dovi dopo...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7263
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa Papek »

Chces dobru cenu alebo rozsirenu zaruku? Stale je moznost uplatnit si zaruku priamo u vyrobcu pripadne v autorizovanom servise, u distributora...
Pre Mall su to iba starosti navyse, ktore musi niekto zaplatit - postu, papierovacky.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa icefire »

papek - takze MSI mi odpisalo, ze 3 roky nepokryvaju, nie je sanca po 24 mesiacoch nieco riesit s nimi. Mall.sk po 3 tyzdnoch (nestrandujem, 3 tyzdne im to trvalo) odpisal toto:
Dobrý deň prajem,

záruka daná predajcom je štandardne 2 roky, záruky nad rámec tejto doby poskytuje výrobca/značka.

S priateľským pozdravom,

Peter Svrček
zákaznícky servis MALL.SK
http://www.mall.sk
A apropo: dobra cena to nie je, Alza ma tu istu a 3 roky zaruku. Cize ja by som to bral iba kvoli kuponom od zamestnavatela.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Majchel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 322
Dátum registrácie: Ne 08. Feb, 2009, 17:09

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa Majchel »

Ahojte, tiez mam nejake kupony ad zamestnavatela. Oplati sa vobec nieco od nich kupovat ? Planujem zlozit PC a trosku si tymi kuponmi mozem zvysit rozpocet.

Avsak, grafiky predrazene, to iste procesory... ma to vobec vyznam tam nieco brat ?
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa stiv »

To si nevies vypocitat ci sa ti to oplati a ci su ceny s kuponom mensie ako inde?
.
Majchel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 322
Dátum registrácie: Ne 08. Feb, 2009, 17:09

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa Majchel »

Ale ved tu nejde len o ceny, jasne ze grafiku ani procak tam nekupim ked je to o 1oo eur drahsie. Ale celkovo, reklamacie vs prirazky, skusenosti z poslednych mesiacov. Pretoze nic dobre som tu zatial necital.

Ci realne proste niekto ten mall vyuziva castejsie na nakup nejakych suciastok do PC.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa icefire »

Ja som zobral stadial sluchadla napokon a aj tie boli o dost drahsie ako inde...
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Cerstva skusenost. Objednane 4 veci, doprava do toho ich zberneho miesta. Tyzden trcal stav na tom, ze odovzdavaju balik kurierovi. Tak tam volam, dovolal som sa asi az na 5ty krat (4x ma zrusilo, ze maju obsadene linky), dozvedel som sa, ze nevedia aky je stav balika, ze sa mi ozvu. Na druhy den sprava, ze objednavku zrusili a vracaju peniaze. Pozrem na web a 3 zo 4 veci maju stale dostupne. Retardacia.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"