Google Pixel 2 XL

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa kOsTi »

Planujete niekto kupit? resp. ak ste uz predobjednali, ake mate terminy?

Ja som chvilu zvazoval a nakoniec spravil predobjednavku cez DE google store (+ mailbox forward z DE).
V case mojej objednavky bol shipping date 14.Nov no nakoniec nahodili predobjednavky na Alze v rovnakej cene (aj ked je este len predbezna, necakam nejaky velky narast... hadam), tak som povodnu nakoniec zrusil a cakam teraz na Alzu... tam je predbezny datum koniec novembra. Je to sice trocha neskor, no zopar grosov usetrim na postovnom + lahsie uplatnitelna zaruka.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Ja mam tiez objednane na Play Store, dodanie 15. noember, ale cakam ako sa Google vyjadri k tym problemom s displejom. Sam som z toho rozcarovani ako kazdy rok vedia nieco do.... Inak cena je na Alze rovnaka, ale z Googlu dostanes zdarma Home mini co je cca 50€. Na Alze som hodil otazku ci neplanuju aj oni davat home zdarma :D
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa kOsTi »

Ja som vychytal nejaku akciu co mali chvilku na alze (+ 5 EUR kod) takze to je nakoniec troska lacnejsie (923 EUR) a kedze vyzera ze QC nie je zrovna na vysokej urovni (aspon pri tych prvych modeloch co dosli na trh) tak sa ta zaruka od alzy vcelku zide :)
Home mini by potesil, ale popravde by som ho velmi nevyuzil...

V alze uz pri ciernych 64GB svieti ze prve kusy dojdu 27.10. tak som zvedavy.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Uvidime, pockam ci mi objednavka z Nemecka prejde a ako sa vyvrbia problemy s desplejom a potom uvidime ako dalej.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa kOsTi »

Tak na Alze sa to dnes nakoniec zmenilo na "Prijímame predobjednávky". Som zvedavy kolko to bude trvat, mozno sa caka na novu reviziu? ...uvidime
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5355
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa kllr007 »

No ja vám neviem ale podľa tých správ čo vychádzajú mi celý Pixel 2 príde ako predražený shait. Nemám nič proti drahým veciam ak dostanem kvalitu ale to sa tu povedať nedá. A SW podpora to fakt nezachráni.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa kOsTi »

Co sa tyka displeja zalezi dost od kusu, aspon u tych prvych dodanych... uvidime ake budu tie co sa dostanu do EU, resp. k nam. Prave preto som objednavku nakoniec zmenil na Alzu, aby som to v krajnom pripade vedel lahko vratit/RMA/vymenit :)

Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa Blackhawk »

kllr007 napísal: Ut 24. Okt, 2017, 09:21 No ja vám neviem ale podľa tých správ čo vychádzajú mi celý Pixel 2 príde ako predražený shait. Nemám nič proti drahým veciam ak dostanem kvalitu ale to sa tu povedať nedá. A SW podpora to fakt nezachráni.
Okrem toho displeja pri XLku je to top telefon asi, k dokonalosti uz chyba iba bezdrotove nabijanie.

Inak zrovna Marcus mi zacina pripadat ako podplatena novinarska stetka (ako by povedal nas Fuhrer). Rad pozeram jeho recenzie ale tu je pekne vidiet rozdiel medzi recenziami ked clovek dostane zariadenia zdarma a ked si ho kupi za vlastne peniaze.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa kOsTi »

99% recenzentov (zahranicnych, ako tak vacsich, ale aj mensich) dostava zariadenia zdarma este pred uvedenim aby boli recenzie hotove v den predaja...

Taktiez kazda recenzia pozostava z objektivnych a subjektivnych pohladov, preto sa treba drzat ludi z ktorych nazorom dlhodobo suhlasis (s ohladom na tvoje osobne skusenosti).

btw, Marques :D
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Hej, prave preto zacinam pozeravat recenzie "mensich" youtuberov (Max Lee, Erica Griffin, ...). Marcus (:)) sa zmenil z recenzii na "eyecandy" videa s pop1c1 zabermi.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa kOsTi »

Niektori mensi su ale dost hrozni, kedze sa za kazdu cenu snazia mat nasilu odlisne, vacsinou kontrovezne nazory aby dostali zdielania po nete a tym padom videnia a subscriberov :) ...ale Erica je veru fajn :)
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa Blackhawk »

64GB cierna verzia je uz na ceste. Dufam, ze bude bez problemov a nebudem ju musiet vracat.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa kOsTi »

ja neviem kedy sa dockam v Alze :/ kazdopadne som zvedavy aky kusok sa ujde tebe :)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ja by som tiež chcel, veľmô...u mňa jediný upgrade na trhu z môjho Nexus 6P je práve Pixel 2 (foťák), len budeem musieť čakať na nejakú bazárovku...prisahám bohu, ak sa ti Blackhawk, spraví výpal, tak ho kúpim od teba.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Google Pixel 2 XL

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Tak XL je od pondelka doma, spokojnost, displej zatial bez nejakych vaznejsich chyb, jedine co som si vsimol, ze pri nizkom jase (napriklad v noci ked citate) sa cierna neda rozoznat od tmavosedej. Cize 50 shades of grey je nerozoznatelne. :)

Ostatne je fajn, predne repraky parada, rychlost a plynulost tiez nadhera (dokonca Pokemon Go je plynulejsi ako na Oneplus5), a ceresnicka na torte je kamera.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD

Návrat na "Android / Wear OS"