Grand Theft Auto V (GTA V)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa Matej.T »

 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa dendroid »

Cage, si si isty, ze to je jeho problem ? Podla toho, ako to opisoval, to vyzera skor na microstuttering. Ak je problem s RAM, tak vyslovene trha obraz ...Mne to ide aj s 8GB RAM, zo zaciatku to ale robilo tiez problemy... Potom som si vsimol, ze je diskova jednotka, na ktorej to bolo nainstalovane, skomprimovana, tak som zrusil komprimaciu, defragmentoval disk. A este som vypol som Aero a znizil nastavenia, aby ostala nejaka rezerva VGA pamate (kontroloval som to v Afterburneri) a odvtedy to ide OK ...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa CageJ »

ano som
8GB slapalo s prvymi patchmi, potom mi po 2h hra zacala brutalne swapovat... = 16GB+
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa dendroid »

A to si si isty na zaklade coho ? Na zaklade popisu v 1 vete, lebo nazivo si to zrejme nevidel. Okrem toho ten popis podla mna hovori nieco ine, pise, ze to nie je extra badatelne. Ked swapuje disk, tak to je badatelne az az a povedal by som, ze az nehratelne. Tiez nepise nic o tom, ze by sa to zhorsovalo po case.
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa dargy »

Neviete preco mi sekne storymod pri nacitavani? Preinstalovanie nepomohlo. nikto to neriešil?
edit: tak pomohlo preinštalovanie ale z vymzanim komplet v steame.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
Wlejder
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 196
Dátum registrácie: Pi 19. Apr, 2013, 19:23
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa Wlejder »

Tato hra ma sklamala ten napad s 3ma postavami bol fajn ale tie bugy ma doslova odstavili od hlavnej pribehovej linie a to az na pol roka kym som vygooglil ako ten bug odist , akonahle som hru presiel letela z mojho disku prec.
Spoiler: ukázať
CASE:Jonsbo RM4PSU:seasonic X-650 km3 MB:Asus ROG STRIX z370-F gamingCPU:intel core i7 8700k+chladic Be quiet! dark rock 3VGA:ASUS gtx1070ti 8gigaRAM:DDRAM4 2x8GB Kingston Fury HyperX 2400 SSD:crucial m500 2T monitor: LG 32GK850G-B, 31,5"
Používateľov profilový obrázok
skilerko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: St 19. Aug, 2009, 21:26
Bydlisko: BRATISLAVA

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa skilerko »

zdravim pani, mam gta5 na steam-e a mam problem ze mi laguje online odpaja ma zo serveru. nevie mi niekto pomoct co to moze sposobovat?
zostava:
i5 4690k
8gb ram
gtx970
Spoiler: ukázať
cpu intel 4670k
cpu cooler NOCTUA NH-D14
matičná asrock z87 xtreme4
hdd WD green 620gb
ram kingston 2x4gb ddr3
vga gigabyte 7870 2gb
psu seasonic 520gm
case haf 932
keyboard roccat isku fx
headphones STEELSERIES siberia V2 navi edition
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa dargy »

waldo213 napísal:Tato hra ma sklamala ten napad s 3ma postavami bol fajn ale tie bugy ma doslova odstavili od hlavnej pribehovej linie a to az na pol roka kym som vygooglil ako ten bug odist , akonahle som hru presiel letela z mojho disku prec.
Mne sa práve páči, Trevor je topka, normálne šúľam dakedy. Len škoda že preklad mi po preinstale nejde, lebo anglinu ja viem velmi malo. Teraz mi pise instalator ze zla verzia ta neviem ci nie ja preto prestala ist hra.
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa warrior606 »

Tazko vyhoviet. Najlepsie GTA bolo bez debaty San andreas, este som ako tak prekusol Nika v 4 ale toto po odohrani 10% islo prec z pc a mozem povedat ze zbytocne vyhodene peniaze. Ten napad z tromi postavami je totalne mimo hra je zbytocne prekombinovana fakt totalne sklamanie. Ako tie moznosti su fajn ale podla mna to stratilo ten "drive" co mali predosle diely a od IV-ky to ide dole vodou. Ratam ze ak bude v siestom diely zase viacero postav tak to ani nekupim.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa shiro »

Pravda, hlavne prepinanie v akcii ma iritovalo. Vkuse skakat z jedneho do druheho, som si pripadal jak demon co posadne ludi :D
Trevor je psychopat :D Aj tie jeho animacky po prepnuti do neho po starte hry boli dakedy haluz...vybera smetiaky, spi v kandli a tak :D
Cernochovi mohli dorobit uz cely dom, ked ho mal...kopa okien, kopa dveri a dostupna tak polka domu.

Inac nemam co vytknut. Na zostave v podpise na full plynulo cely cas.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7267
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa Papek »

Mne na pribehu vadili tie somariny s vencenim psa, joga a ostatne socialne aktivity. Mam radsej misie typu Go and Kill co nejako zmysluplne posuvali pribeh dalej. Aj tak som Story mode odvtedy nezapol, presiel som to raz na Xbox 360, druhy krat na PC s poriadnou grafikou a teraz hravam Online a ten ma aj po troch rokoch stale bavi :)
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa Pein »

Ale veď to nieje nutné misie. Sú to dobrovoľne aktivity ktorých sa môžeš no NEMUSÍŠ zúčastniť. Neviem či to už len na tom vadilo.

Warrior - nazvať gtav totálne sklamanie chce poriadne gule. Pochopím ak niekomu nesadne ovládať viacero postáv ale kvôli tomu odpísať hru ? Práveže mne sa to páčilo každý mal svoj uhol pohľadu na danú vec .
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa dendroid »

Zbytocne sa k tomu vyjadrovat, ked to vzdal po 10 percentach. Teda uplne na zaciatku, kedy sa to ani nestihlo poriadne rozbehnut. Prave ten zaciatok je najtazsi, chvilu to trva, kym si na to clovek zvykne, lenze on to hned vzdal. ... S GTA IV sa to podla mna neda z hladiska hratelnosti ani porovnat ... V GTA IV to bolo same chod, postrielaj vsetkych a toto stale dookola. Prave z tohto hladiska mi GTA IV prislo ako krok spat, ked si porovna clovek mnozstvo aktivit a napln misii v GTA IV a v San Andreas. Zlepsili to az datadisky, hlavne Ballad of Gay Tony, tam som sa tiez sulal pravidelne. A prave na tie datadisky to hernym systemom nadvazuje ... Pre mna V nie je o nic horsia ako Vice City alebo San Andreas a ked sa nad tym zamyslam, mozno je prave najlepsia...

Ale suhlasim, ze to prepinanie postav bolo miestami chaoticke, no je to dan za 3 postavy. A to dan viac nez akceptovatelna, ked si porovnam, co vsetko 3 postavy do tej hry priniesli.
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa dargy »

Mám rovnaký názor. To prepínanie so prekusol, mne sa práve dej celkom páči. Práve gtaIV je u mna big fail. Ktory som ani nedohral. A 5ka je vlastne mesto z 3ky ze? Len jediné co mi vadí je to vykreslovanie, kde vsetko vzadu je akoby low resolution, ale blizko vsetko ostre, velmi vidno hranicu kde sa to meni.
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa warrior606 »

Ved ja to beriem ze sa vam to paci. Mne to jednoducho nesadlo. GTA hravam od jednotky a kazda jedna cast ma bavila a vzdy to bolo lepsie a lepsie az prisla IV-ka a to bolo prve sklamanie a V-ka to dokoncila. Najviac mi vadilo to ze som sa nevedel zosobnit z hlavnym hrdinom kedze boli 3-ja a ani jeden normalny. Uz z Nikom som mal problem ale tito to dorazili. To sa ani neda porovnavat zo CJ-om alebo Tommym. Takze po zbaveni sa V-ky mam v pc zase SA a ide sa ;)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"