World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

Tak pozeral som Orzanelove video z test servra (nie sandbox) a WG s nami zase trochu vydrbal. Lorr 40t bude nahradeny tym prototypom BC, co by az tak nevadilo (aj ked ma vraj zatial dost blbe staty), ale na rozdiel od vsetkych tankov v linii, pocnuc t6, ma 4 clenov posadky namiesto 3. Fakt potesi, obvzlast ked som do AMX 13 75 napchal zensku posadku.

Cize teraz budto na t9 nebudem mat funkcne Sisterhood of steel, alebo specialne kvoli t9 budem musiet obetovat este jednu zensku, ak nejaku vygrindim, pripadne si spravit novu chlapsku 4-clennu posadku. Preco robia taketo piiiip? :furious2:
Naposledy upravil/-a constant v Ne 26. Jún, 2016, 11:13, upravené celkom 1 krát.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
Kimif123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: Pi 13. Máj, 2016, 15:35
Bydlisko: Nitra

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Kimif123 »

To Spacepen:

Pravdepodobne preto, lebo aj ty platís za hru :laugh:
CPU: i5 12400f Cooler: NOCTUA NH-U12A Chromax Black MB: ASUS ROG STRIX B660-A GAMING D4 RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti O8G SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Kingston KC3000 NVMe 1TB + Crucial MX500 2TB SSD PSU: Corsair RM750x white CASE: Fractal Design Define 7 Compact White TG Mouse: Logitech G403 Prodigy HS: HyperX Cloud I + Microlab FC50 Monitor: Dell S2721DGFA OS: Win 10 64bit
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Tento krok akosi nechape nikto. Som rad, ze som si uz cez lorr presiel :) avsak az tak by mi to nevadilo, pretoze z lorr sla posadka 3 zien do AMX 30b, kde su styria
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Kimif123 napísal:To Spacepen:

Pravdepodobne preto, lebo aj ty platís za hru :laugh:
Tak si prečítaj toto a zisti ako si protirečíš :facepalm:

,,Totálna magorina, ale chápem, že čím väčší náhodný faktor v hre, tým menej to majú v rukách dobrí hráči. A to sa rajčatám nepáči, a oni predsa platia za hru, a WG potrebuje zisk, musí im to prispôsobovať, veď predsa dojné kravičky :-) "

A mimochodom, platenie nemá s hrou absolútne nič. Ale kľudne si ver týmto konšpiráciam :laugh:
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Neries ho, to je dalsi placko. S newmi-m si mozu podat ruku a vymienat si konspiracne teorie medzi sebou. Milujem tie chujoviny, namiesto toho, aby si priznali ze chyba je u nich, idu hladat chybu vsade inde len nie tam, kde je :) Klasika, to sa nezmeni ...

Obaja chalani by sa namiesto rozculovania pri hre mali zamysliet a skusit si ju uzivat :) To je najdolezitejsi krok, tiez som sa rozculoval tak pred pol rokom - to nie je navod na vyhry, v ziadnej hre. Pokial Ta hra nebavi, treba zmenit alebo prestat hrat uplne.
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa HellAngel »

ze sa nad WOT este rozculujete, jasne ze ju posrali. Posrali tu hru koli prachom. Aby lamky neodchadzali a neostali im len HC hraci, tak spustili mikrotransakcie a hotovo. UZ aj najvacsia lama si za prachy kupi snad vsetko. Miloval som, tychto hracov, nevedia co je ani uhlovanie, kam strelit. Mali naloadovanu Gold municiu a citili sa ako bohovia, dokonca mi prislo, ze takehoto hraca bolo aj tazsie prestrelit, ale to tu nechcem teoretizovat a vytvarat rozne nepodlozene hypotezy.
Potorm RNG, maskovanie, tam je tak vela nahodnych premennych, ze priemerny hrac si snad uz ani nezahra, budto si riadna skilla, alebo lamka s goldami a strielas kde ti pride. O artinach v pocte kusov 4 v kazdom tyme ani nehovorim, to je nehratelne.
Podstatne lepsie vyvazene mi pride WT, hlavne HC mod je podla man vyborny.
Ale srpavne si povedal, ked to niekoho nebavi a je z toho frustrovany, treba prestat hrat. ;)
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Kimif123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: Pi 13. Máj, 2016, 15:35
Bydlisko: Nitra

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Kimif123 »

mArtinko5MB napísal:Neries ho, to je dalsi placko. S newmi-m si mozu podat ruku a vymienat si konspiracne teorie medzi sebou. Milujem tie chujoviny, namiesto toho, aby si priznali ze chyba je u nich, idu hladat chybu vsade inde len nie tam, kde je :) Klasika, to sa nezmeni ...

Obaja chalani by sa namiesto rozculovania pri hre mali zamysliet a skusit si ju uzivat :) To je najdolezitejsi krok, tiez som sa rozculoval tak pred pol rokom - to nie je navod na vyhry, v ziadnej hre. Pokial Ta hra nebavi, treba zmenit alebo prestat hrat uplne.
Teraz si ma dostal. Kto povedal, že ma nebaví? Kto povedal, že hľadám u iného chybu? Ja si priznám svoje chyby, poznám ich, a viem že kvôli nim nie som fialka ale "iba" modrý. Ale namiesto tvojho urážania ty pán dokonalý, ja som napísal fakty. Lepší hráči neplatia za hru ani cent.. takže WG z nich nemá žiadny zisk. Zato hráči čo majú 5k hier a oranžové štatistiky, mi chceš povedať, že si na tých 5 prémiových tankov čo majú zarobili ingame? Jednoznačne.

Keď strelíš 3x do boka T8 tank s T10 medkom, a máš ho full domiereného, on ťa 3x bounce, tak mi prosím vysvetli, čo to je ak nie RNG. A áno toto je vec, ktorá ma najviac nasere na tejto hre. A určite nie len mňa :-)

Platenie nemá nič spoločne s hrou? Nie si troška mimo? Keby sa za tú hru neplatilo, už dávno by sa nehrala nie?
Naposledy upravil/-a Kimif123 v Po 27. Jún, 2016, 09:57, upravené celkom 1 krát.
CPU: i5 12400f Cooler: NOCTUA NH-U12A Chromax Black MB: ASUS ROG STRIX B660-A GAMING D4 RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti O8G SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Kingston KC3000 NVMe 1TB + Crucial MX500 2TB SSD PSU: Corsair RM750x white CASE: Fractal Design Define 7 Compact White TG Mouse: Logitech G403 Prodigy HS: HyperX Cloud I + Microlab FC50 Monitor: Dell S2721DGFA OS: Win 10 64bit
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Kimi to len zle formuloval, inak ma pravdu. RNG vo WOT je uplne sialene velke, ma brutalny vplyv na hru a zmensuje rozdiel medzi skusenymi a neskusenymi hracmi. Nemoze sa to zmenit, pretoze potom by tie masy neskusenych hracov plakali.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Co rozumiete pod pojmom RNG? Je to celkom relativny pojem, co sa tyka WoT a mam pocit, ze si neuvedomujete dvojsecnost jeho znizenia :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22002
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

čo by bolo na tom dvojsečné?
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Prv chcem vediet, co chlapci rozumeju pod pojmom RNG :D
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Na "RNG" nie je nic relativne ako na pojme, aj ked niektori ludia ho mozu vnimat nespravne.

RNG su vsetky nahodne prvky v hre. Vo WOT je to hlavne penetracia, damage a presnost. Za RNG by sa vsak dal povazovat aj matchmaking, pretoze schytas nahodne uroven bitky a nahodne spoluhracov a protihracov.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa kramer »

RNG to rozhodne o tom že ako skúsený hráč mieriš na 150mm pacier s delom čo má preimernú penetráciu 175mm ale nakoľko RNG má hodnotu 25% tak jemu vygeneruje pancier o sile 187mm a tebe penetráciu o sile 131mm a to je ten najhorší faktor RNG potom je tu ešte niečo zo sveta RNG a to je udelený DMG kedy tanku do 10mm panciera s preiemerným DMG 400HP mu dáš za 300HP a pre istotu aj 5x po sebe ale to ma neseria až tak ako ta penetrácia na čo ti je skill keď hra ti ho pošle do piče. Nehovoriac o presnosti kedy ti z kruhu zameriavača na zamierený tank na 100 až 200 m trčí mimo tank cca 10% kruhu a ta ako cecer z 4 perkovou posádkou minieš abo dáš "To muselo bolet" rana za 0 DMG a dáš mu dákeho radistu nie ďakujem neprosím.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

kramer napísal:RNG to rozhodne o tom že ako skúsený hráč mieriš na 150mm pacier s delom čo má preimernú penetráciu 175mm ale nakoľko RNG má hodnotu 25% tak jemu vygeneruje pancier o sile 187mm a tebe penetráciu o sile 131mm
Ty ktory hru hrajes ? :D V ktorej galaxii sa generuje hrubka panciera? Ta je prosim pekne dana, meni sa iba sila prierazu naboja (-25% +25 %) vzhladom na jeho typ a vzialenost !

Priklad, ked strielas na uhlovanu IS a mieris jej na spodny plat na vzdialenost 400 m s bulldogom, ktoreho top delo ma priestrel 175mm tak ju kludne nemusis prestrelit, pretoze plat ma efektivny armor cca 150mm a APCR na dialke stracaju prieraznos (charakteristika APCR nabojov) - cize kym dojde k IS< moze mat prieraz 160mm a potom sa aplikuje RNG :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Kimif123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: Pi 13. Máj, 2016, 15:35
Bydlisko: Nitra

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Kimif123 »

mArtinko5MB napísal:Ty ktory hru hrajes ? :D V ktorej galaxii sa generuje hrubka panciera? Ta je prosim pekne dana, meni sa iba sila prierazu naboja (-25% +25 %) vzhladom na jeho typ a vzialenost !

Priklad, ked strielas na uhlovanu IS a mieris jej na spodny plat na vzdialenost 400 m s bulldogom, ktoreho top delo ma priestrel 175mm tak ju kludne nemusis prestrelit, pretoze plat ma efektivny armor cca 150mm a APCR na dialke stracaju prieraznos (charakteristika APCR nabojov) - cize kym dojde k IS< moze mat prieraz 160mm a potom sa aplikuje RNG :)
Takže podľa teba to je jedno, či tvoj výstrel bude mať penetráciu 75 alebo 125? :laugh: :cool: Aj výplatu dostávaš tak, keď stale odrobíš rovnaký počet hodín? :D

Nie som plačko, ale ani idiot, čo má za potrebu urážať iných ;) Ja tu hru hrám preto lebo ma baví, ale má svoje chyby. A predstav si, že ja si svoje chyby priznám, napr aj vo WoT viem prečo som "iba" modrý a nie fialka. Ale keď je niečo spravené totálne zle, tak nato nebudem vravieť, že je to ok a tľapkať po pleci Ivana.

Spacepen, platenie nemá nič s hrou spoločné? Tak prečo sú prémiové tanky, prémiové účty, prečo si takmer každý týždeň môžeš kúpiť za eurá tank, ktorý si v hre nekúpiš za zlato? Ja som do tej hry neinvestoval ani cent, mám xy prémiových tankov, hrajem stále s prémiovým účtom a XP si konvertujem za zlato, bez toho, že by som to hral nonstop. A prípad opačný, keď hráč čo má 5k hier, oranžové štatistiky, ale v garáži už 5 T8 prémiových tankov (ktoré si kúpil poctivo za eurá), tak sa pýtam, kto je pre WG dôležitejší?
Naposledy upravil/-a Kimif123 v Po 27. Jún, 2016, 13:00, upravené celkom 1 krát.
CPU: i5 12400f Cooler: NOCTUA NH-U12A Chromax Black MB: ASUS ROG STRIX B660-A GAMING D4 RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti O8G SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Kingston KC3000 NVMe 1TB + Crucial MX500 2TB SSD PSU: Corsair RM750x white CASE: Fractal Design Define 7 Compact White TG Mouse: Logitech G403 Prodigy HS: HyperX Cloud I + Microlab FC50 Monitor: Dell S2721DGFA OS: Win 10 64bit

Návrat na "Hry a problémy s nimi"